Kaip Santa Fe nukeliauti iki Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente naudojantis SITP, Transmilenio

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti


Kaip Santa Fe patekti į Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente su SITP, Transmilenio

Spustelėkite ant maršruto, kad gautumėte atnaujintus tvarkaraščius, atvykimo laikus ir išsamius nurodymus.

Spustelėkite and maršruto, kad pamatytumėte atnaujintus tvarkaraščius

Questions & Answers

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente iš Olimpica Normandia, Engativá viešuoju transportu?

 • Naudojant SITP - 142 kelionė iš Olimpica Normandia, Engativá iki Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente užtrunka 66 min

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente iš Parque De La 93, Chapinero viešuoju transportu?

 • Naudojant SITP - 107B kelionė iš Parque De La 93, Chapinero iki Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente užtrunka 55 min

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente iš Centro Comercial Andino, Chapinero viešuoju transportu?

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente iš Carulla Calle 127 Con 9, Usaquén viešuoju transportu?

 • Naudojant SITP - 18-3 kelionė iš Carulla Calle 127 Con 9, Usaquén iki Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente užtrunka 75 min

Kiek užtrunka nuvykti į Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente iš Olimpica Normandia, Engativá, naudojantis SITP?

 • Naudojant SITP - 142 kelionė iš Olimpica Normandia, Engativá iki Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente užtrunka 66 min

Kiek užtrunka nuvykti į Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente iš Bulevar Niza, Suba, naudojantis SITP?

Kiek užtrunka nuvykti į Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente iš Parque De La 93, Chapinero, naudojantis SITP?

 • Naudojant SITP - 107B kelionė iš Parque De La 93, Chapinero iki Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente užtrunka 55 min

Kiek užtrunka nuvykti į Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente iš Unilago, Chapinero, naudojantis SITP?

 • Naudojant SITP - 18-3 kelionė iš Unilago, Chapinero iki Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente užtrunka 50 min

Kiek užtrunka nuvykti į Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente iš Centro Comercial Andino, Chapinero, naudojantis SITP?

Kiek užtrunka nuvykti į Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente iš Hospital De Kennedy, Kennedy, naudojantis SITP?

Kiek užtrunka nuvykti į Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente iš Éxito Zarzamora, Engativá, naudojantis SITP?

Kiek užtrunka nuvykti į Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente iš Carulla Calle 127 Con 9, Usaquén, naudojantis SITP?

 • Naudojant SITP - 18-3 kelionė iš Carulla Calle 127 Con 9, Usaquén iki Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente užtrunka 75 min

Kiek užtrunka nuvykti į Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente iš Clínica Del Country, Chapinero, naudojantis SITP?

Kiek užtrunka nuvykti į Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente iš Uniagustiniana, Kennedy, naudojantis SITP?

Kokios stotelės arčiausiai Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente?

 • Artimiausios stotelės prie Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente yra:
  • Br. La Perseverancia (Kr 3 - Cl 32) yra už 256 metrai , 4 minučių pėsčiomis
  • Kr 3 - Cl 31 (Kr 3 - Cl 31) yra už 266 metrai , 4 minučių pėsčiomis
  • Br. La Perseverancia (Cl 32 - Kr 4 Bis) yra už 423 metrai , 6 minučių pėsčiomis
  • Br. La Perseverancia (Dg 33 - Kr 4a) yra už 450 metrai , 6 minučių pėsčiomis
  • Br. La Perseverancia (Kr 4 Bis A - Cl 32) yra už 466 metrai , 7 minučių pėsčiomis

Kokie SITP maršrutai stoja prie Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente?

Kokie Transmilenio maršrutai stoja prie Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 1500 miestų 79+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge
Pridėti šį ženkliuką į savo tinklalapį Paspauskite ir nukopijuokite HTML

Keliavimas į Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente Santa Fe dar niekada nebuvo toks paprastas. Naudokitės Moovit, kad gautumėte išsamius nurodymus keliaudami iš savo buvimo vietos ar iš lankytinos vietos bet kokiu stambesniu viešuoju transportu.

Peržiūrėkite išsamius maršrutus žemėlapyje, autobusų ir traukinių tvarkaraščius, atvykimo laikus ir pranešimus apie paslaugų teikimą, kad žinotumėte, kaip nuvykti į Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente.

Keliaudami į Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente, naudokite Moovit nurodymais realiu laiku su perspėjimais, kada reikia išlipti, kad žinotumėte kiek reikia nueiti, kaip ilgai laukti autobuso ir kiek stotelių dar liko nuvažiuoti. Moovit praneš jums, kai bus laikas išlipti - nereikia nuolatos tikrinti, ar kita stotelė jau jūsų.

Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente, Santa Fe

Artimiausios stotelės prie Universidad Distrital Facultad Del Medio Ambiente Santa Fe mieste

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai gyvai