Kaip Vilniaus nukeliauti iki Vero Cafe naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Vero Cafe?

Artimiausios stotelės prie Vero Cafe yra:

  • Liubarto Tiltas yra už 343 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Gedimino Prospektas yra už 357 metrai , 5 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Vero Cafe?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Vero Cafe: 11, 24, 3G.

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Vero Cafe?

Šie Troleibusas maršrutai stoja prie Vero Cafe: 10, 3, 7.

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Vero Cafe Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Vero Cafe Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Vero Cafe su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Vero Cafe realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Vero Cafe? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Liubarto Tiltas; Gedimino Prospektas.

Iki Vero Cafe galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 11, 24, 3G Troleibusas: 10, 3, 7

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Vero Cafe lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Vero Cafe lengva, dėl ko daugiau kaip 720 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Vero Cafe, Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Vero Cafe su programėle!