Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilniaus nukeliauti iki Vikingų St. naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Vikingų St.?

  Artimiausios stotelės prie Vikingų St. yra:

  • Vikingų Slėnis yra už 300 metrai , 4 minučių pėsčiomis.
  • Eišiškių Plentas yra už 1146 metrai , 15 minučių pėsčiomis.
  Plačiau
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Vikingų St.?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Vikingų St.: 1, 88.

  Plačiau
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki Vikingų St. Vilniaus mieste

Galvojate, kaip patekti į Vikingų St. Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Vikingų St. su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Vikingų St. realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Vikingų St.? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Vikingų Slėnis; Eišiškių Plentas.

Iki Vikingų St. galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 1, 88

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Vikingų St. lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Vikingų St. lengva, dėl ko daugiau kaip 865 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Vikingų St., Vilniaus
Lengviau nuvykti iki Vikingų St. su programėle!