Pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Vilnius nukeliauti iki Vilniaus Apskrities Vyriausiasis Policijos Komisariatas Migracijos Valdyba naudojantis Autobusas arba Troleibusas?

Kelio nurodymai į Vilniaus Apskrities Vyriausiasis Policijos Komisariatas Migracijos Valdyba (Vilnius) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Vilniaus Apskrities Vyriausiasis Policijos Komisariatas Migracijos Valdyba

Questions & Answers

 • Kokios stotelės arčiausiai Vilniaus Apskrities Vyriausiasis Policijos Komisariatas Migracijos Valdyba?

  Artimiausios stotelės prie Vilniaus Apskrities Vyriausiasis Policijos Komisariatas Migracijos Valdyba yra:

  • Burbiškės yra už 184 metrai , 3 minučių pėsčiomis.
  • Statybininkų St. yra už 498 metrai , 7 minučių pėsčiomis.
  • Naujamiestis yra už 498 metrai , 7 minučių pėsčiomis.
  Plačiau
 • Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Vilniaus Apskrities Vyriausiasis Policijos Komisariatas Migracijos Valdyba?

  Šie Autobusas maršrutai stoja prie Vilniaus Apskrities Vyriausiasis Policijos Komisariatas Migracijos Valdyba: 13, 2G, 54, 56, 73.

  Plačiau
Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė.
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
Get it on Google Play Download on the App Store

Viešasis transportas iki Vilniaus Apskrities Vyriausiasis Policijos Komisariatas Migracijos Valdyba Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Vilniaus Apskrities Vyriausiasis Policijos Komisariatas Migracijos Valdyba Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Vilniaus Apskrities Vyriausiasis Policijos Komisariatas Migracijos Valdyba su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Vilniaus Apskrities Vyriausiasis Policijos Komisariatas Migracijos Valdyba realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Vilniaus Apskrities Vyriausiasis Policijos Komisariatas Migracijos Valdyba? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Burbiškės; Statybininkų St.; Naujamiestis.

Iki Vilniaus Apskrities Vyriausiasis Policijos Komisariatas Migracijos Valdyba galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 13, 2G, 54, 56, 73

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Vilniaus Apskrities Vyriausiasis Policijos Komisariatas Migracijos Valdyba lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Vilniaus Apskrities Vyriausiasis Policijos Komisariatas Migracijos Valdyba lengva, dėl ko daugiau kaip 865 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Vilniaus Apskrities Vyriausiasis Policijos Komisariatas Migracijos Valdyba
Lengviau nuvykti iki Vilniaus Apskrities Vyriausiasis Policijos Komisar… su programėle!