Kaip Vilnius nukeliauti iki Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti
Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje

Kelio nurodymai į Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas (Vilnius) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas - Autobusas: 4G, 5G; Troleibusas: 2.

Kaip patekti į Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas naudojant Autobusas

Paspauskite ant Autobusas maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Iš Pc „Mandarinas“ 42 min
Autobusas - 4040
Autobusas - 5G5G
Ėjimas
Iš Tarptautinis Vilniaus Oro Uostas 63 min
Ėjimas
Autobusas - 8888
Autobusas - 4G4G
Ėjimas
Iš Spaudos Rūmai 37 min
Autobusas - 4G4G
Ėjimas
Iš Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikos, Fizinės Medicinos Ir Reabilitacijos Centras 47 min
Autobusas - 3434
Autobusas - 5G5G
Ėjimas
Iš Iki Bajorų Kalvos 44 min
Autobusas - 2626
Autobusas - 5G5G
Ėjimas

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas?

Artimiausios stotelės prie Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas yra:

  • Gedimino Technikos Universitetas yra už 358 metrai , 5 minučių pėsčiomis.
  • Senoji Plytinė yra už 462 metrai , 7 minučių pėsčiomis.
  • Vilniaus Universitetas yra už 529 metrai , 7 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas: 4G, 5G.

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas?

Šie Troleibusas maršrutai stoja prie Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas: 2.

Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas, Vilnius Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2800 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Gedimino Technikos Universitetas; Senoji Plytinė; Vilniaus Universitetas.

Iki Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 4G, 5G; Troleibusas: 2.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) – technologijos mokslų lyderis Lietuvoje, vienijantis beveik 100 000 bendruomenės narių, studentų, absolventų ir darbuotojų. Universitete veikia 10 fakultetų: Aplinkos inžinerijos, Architektūros, Elektronikos, Fundamentinių mokslų, Kūrybinių industrijų, Mechanikos, Statybos, Transporto inžinerijos, Verslo vadybos bei Antano Gustaičio aviacijos institutas. Universitetas lyderiauja technologinių mokslų srityje ir užtikrina šiuolaikines, į darbo rinką orientuotas studijas. Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros darbai vykdomi 13 mokslinių institutų, 3 mokslo centruose, 23 tyrimų laboratorijų. Universitete veikia kūrybiškumo ir inovacijų centras „LinkMenų fabrikas“ – moderni eksperimentų ir inovacijų kūrimo erdvė, kurioje studentai turi visas galimybes mokytis praktiškai. Tarptautiniame universitetų reitinge „QS World University Rankings“ VGTU patenka tarp 2,1 proc. geriausių pasaulio universitetų ir yra geriausias universitetas Baltijos šalyse civilinės inžinerijos ir statinių konstrukcijų kryptyje „QS World University Rankings by Subject“ reitinge (101–150 vieta). Geriausiai įvertintas Lietuvoje architektūros bei urbanistikos (101–150 vieta), verslo ir vadybos studijų (201–250 vieta) bei Ekonomikos ir ekonometrijos (301–350 vieta) srityse. 30 bakalauro ir magistrantūros studijų programų dėstoma anglų kalba, kasmet į universitetą pagal mainų programas arba pilnoms studijoms atvyksta apie 700 studentų iš užsienio. VGTU – pirmasis universitetas Lietuvoje pradėjęs mokyti inžinerinių specialybių nuotoliniu būdu. 75 procentus visų VGTU studijų programų sudaro technologijos mokslai. Kitos studijų kryptys – fiziniai, socialiniai, humanitariniai mokslai ir menai. Vilniaus Gedimino technikos universitetas – tai: 80 000 absolventų per daugiau nei 60 veiklos metų 10 400 studentų trijose studijų pakopose 10 fakultetų 13 mokslo institutų, 3 mokslo centrai, 23 tyrimų laboratorijos 960 akademinio personalo darbuotojų Daugiau nei 100 studijų programų bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros pakopose Daugiau nei 500 verslo partnerių visoje Lietuvoje Daugiau nei 480 aukštojo mokslo institucijų partneriųVGTU kasmet organizuoja daugiau nei 30 nacionalinių bei tarptautinių mokslinių konferencijų, leidžia daugiau nei 20 mokslinių žurnalų – 12 jų leidžiami bendradarbiaujant su pasaulinio lygio leidykla „Taylor&Francis“. Prioritetinės VGTU mokslinių tyrimų kryptys: darnioji statyba, aplinkos ir energijos technologijos, darnusis transportas, mechatronika, informacinės ir komunikacinės technologijos, technologijų vadyba ir ekonomika, fundamentiniai medžiagų ir procesų tyrimai.
Kaip pateikti į Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas viešuoju transportu - Apie vietovę
Atvaizdas gali būti saugomas autorinių teisių. Sužinokite daugiau Wikipedia puslapyje
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas su programėle!