Kaip Vilniaus nukeliauti iki Vilniaus Pergalė naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Kelio nurodymai į Vilniaus Pergalė (Vilniaus) su viešuoju transportu

Spustelėkite ant maršruto, kad gautumėte atnaujintus tvarkaraščius, atvykimo laikus ir išsamius nurodymus.

Spustelėkite and maršruto, kad pamatytumėte atnaujintus tvarkaraščius

Questions & Answers

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Vilniaus Pergalė iš Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO | Lithuanian Exibition and Congress Centre viešuoju transportu?

Kiek užtrunka nuvykti į Vilniaus Pergalė iš Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO | Lithuanian Exibition and Congress Centre, naudojantis Autobusas?

Kokios stotelės arčiausiai Vilniaus Pergalė?

  • Artimiausios stotelės prie Vilniaus Pergalė yra:
    • Slėnis yra už 248 metrai , 4 minučių pėsčiomis
    • Kazbėjų St. yra už 316 metrai , 5 minučių pėsčiomis

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Vilniaus Pergalė?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Peržiūrėkite visus maršrutus, sustojančius Vilniaus Pergalė, Vilniaus, Lietuva.

Neieškote Vilniaus Pergalė? Norite rasti artimiausias Autobusas arba Troleibusas stoteles netoliese? Pasirinkite kitą stotį ar stotelę iš mūsų žemėlapio, kad rastumėte autobusą, traukinį ar kitą Vilniaus stotelę, kuri arčiausiai manęs.

Norite sužinoti, kokios stotelės yra netoli jūsų? Raskite Autobusas arba Troleibusas stoteles arčiausias jūsų atsisiųsdami Moovit programėlę. Su mūsų programėle jūs galite rasti artimiausią autobuso stotelę, traukinių stotį ar alternatyvius maršrutus ir tvarkaraščius, kurie padės patekti iki Vilniaus Pergalė.

Ieškote specifinės stotelės šalia jūsų paskirties taško? Raskite artimiausią stotelę ar alternatyvų sustojimą šalia Vilniaus Pergalė su Moovit. Pasirinkite iš šio alterantyvių stočių sąrašo Vilniaus Pergalė: Slėnis; Kazbėjų St..

Raskite kitus viešojo transporto pasirinkimus, tokius kaip Autobusas arba Troleibusas maršrutus, kad pasiektumėte savo paskirties tašką. Šie alternatyvūs pasirinkimai praeina šalia Vilniaus Pergalė - Autobusas: 25.

Patekimas iki Vilniaus Pergalė ką tik tapo lengvesnis su Moovit. Jums nereikia specifinių autobusų ar traukinių programėlių norint peržiūrėti tvarkaraščius: Moovit turi visą viešojo transporto informaciją vienoje lengvai naudojamoje programėlėje. Štai kodėl Google Play parduotuvė ir Apple Store išrinko mus kaip vieną geriausių viešojo transporto programėlių ir dėl to 250 milijonų vartotojų, įskaitant Vilniaus gyventojus, pasitiki Moovit savo viešojo transporto reikmėms.

Vilniaus Pergalė, Vilniaus

Artimiausios stotelės prie Vilniaus Pergalė Vilniaus mieste

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku