Kaip Vilnius nukeliauti iki Vilniaus Technologijų Ir Verslo Profesinio Mokymo Centro Transporto Ir Verslo Skyrius naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Kelio nurodymai į Vilniaus Technologijų Ir Verslo Profesinio Mokymo Centro Transporto Ir Verslo Skyrius (Vilnius) su viešuoju transportu

Šio transporto maršrutai eina netoli Vilniaus Technologijų Ir Verslo Profesinio Mokymo Centro Transporto Ir Verslo Skyrius - Autobusas: 18, 6G, 74.

Kaip patekti į Vilniaus Technologijų Ir Verslo Profesinio Mokymo Centro Transporto Ir Verslo Skyrius naudojant Autobusas

Paspauskite ant Autobusas maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Iš Vilniaus Universiteto Teisės Fakultetas 45 min
Autobusas - 1818
Iš Skybar 36 min
Autobusas - 4G4G
Autobusas - 6G6G
Iš Ecotel Vilnius 32 min
Autobusas - 6G6G
Iš Radisson Blu Hotel Lietuva 36 min
Autobusas - 4G4G
Autobusas - 6G6G
Iš Old Town Hostel 33 min
Autobusas - 7474

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Vilniaus Technologijų Ir Verslo Profesinio Mokymo Centro Transporto Ir Verslo Skyrius?

Artimiausios stotelės prie Vilniaus Technologijų Ir Verslo Profesinio Mokymo Centro Transporto Ir Verslo Skyrius yra:

  • Naujosios Vilnios Žiedas yra už 238 metrai , 4 minučių pėsčiomis.
  • Parko St. yra už 470 metrai , 7 minučių pėsčiomis.

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Vilniaus Technologijų Ir Verslo Profesinio Mokymo Centro Transporto Ir Verslo Skyrius?

Šie Autobusas maršrutai stoja prie Vilniaus Technologijų Ir Verslo Profesinio Mokymo Centro Transporto Ir Verslo Skyrius: 18, 6G, 74.

Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2800 miestų 92+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Viešasis transportas iki Vilniaus Technologijų Ir Verslo Profesinio Mokymo Centro Transporto Ir Verslo Skyrius Vilnius mieste

Galvojate, kaip patekti į Vilniaus Technologijų Ir Verslo Profesinio Mokymo Centro Transporto Ir Verslo Skyrius Vilnius, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Vilniaus Technologijų Ir Verslo Profesinio Mokymo Centro Transporto Ir Verslo Skyrius su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Vilniaus Technologijų Ir Verslo Profesinio Mokymo Centro Transporto Ir Verslo Skyrius realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Vilniaus Technologijų Ir Verslo Profesinio Mokymo Centro Transporto Ir Verslo Skyrius? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Naujosios Vilnios Žiedas; Parko St..

Iki Vilniaus Technologijų Ir Verslo Profesinio Mokymo Centro Transporto Ir Verslo Skyrius galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 18, 6G, 74.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Vilniaus Technologijų Ir Verslo Profesinio Mokymo Centro Transporto Ir Verslo Skyrius lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Vilniaus Technologijų Ir Verslo Profesinio Mokymo Centro Transporto Ir Verslo Skyrius lengva, dėl ko daugiau kaip 460 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilnius, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Vilniaus Technologijų Ir Verslo Profesinio Mokymo Centro Transporto Ir Verslo Skyrius
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Lengviau nuvykti iki Vilniaus Technologijų Ir Verslo Profesinio Mokymo … su programėle!