Kaip Vilnius nukeliauti iki Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Kelio nurodymai į Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas (Vilnius) su viešuoju transportu

Spustelėkite ant maršruto, kad gautumėte atnaujintus tvarkaraščius, atvykimo laikus ir išsamius nurodymus.

Spustelėkite and maršruto, kad pamatytumėte atnaujintus tvarkaraščius

Kaip patekti į Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas naudojant Autobusas

Paspauskite ant Autobusas maršruto, kad pamatytumėte išsamius kelio nurodymus, atvykimo laikus ir atnaujintus tvarkaraščius.

Iš Pilaitė 35 min
Ėjimas
Autobusas - 4G4G
Autobusas - 4343
Ėjimas
Iš Oro Uostas 27 min
Autobusas - 8888
Ėjimas
Iš Trakų Vokės Dvaro Parkas 69 min
Autobusas - 5151
Autobusas - 2424
Autobusas - 1111
Iš Vaikų Ligoninė 32 min
Autobusas - 1G1G
Ėjimas
Iš Vilnius 38 min
Ėjimas
Autobusas - 8888
Ėjimas

Questions & Answers

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas iš Oro Uostas viešuoju transportu?

 • Naudojant Autobusas - 88 kelionė iš Oro Uostas iki Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas užtrunka 27 min

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas iš Vaikų Ligoninė viešuoju transportu?

 • Naudojant Autobusas - 1G kelionė iš Vaikų Ligoninė iki Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas užtrunka 32 min

Kiek laiko užtrunka nukeliauti į Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas iš Vilnius viešuoju transportu?

 • Naudojant Autobusas - 88 kelionė iš Vilnius iki Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas užtrunka 39 min

Kiek užtrunka nuvykti į Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas iš Oro Uostas, naudojantis Autobusas?

 • Naudojant Autobusas - 88 kelionė iš Oro Uostas iki Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas užtrunka 27 min

Kiek užtrunka nuvykti į Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas iš Vaikų Ligoninė, naudojantis Autobusas?

 • Naudojant Autobusas - 1G kelionė iš Vaikų Ligoninė iki Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas užtrunka 32 min

Kiek užtrunka nuvykti į Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas iš Vilnius, naudojantis Autobusas?

 • Naudojant Autobusas - 88 kelionė iš Vilnius iki Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas užtrunka 39 min

Kokios stotelės arčiausiai Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas?

 • Artimiausios stotelės prie Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas yra:
  • Arkikatedra yra už 342 metrai , 5 minučių pėsčiomis
  • Karaliaus Mindaugo Tiltas yra už 515 metrai , 7 minučių pėsčiomis

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas?

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge
Pridėti šį ženkliuką į savo tinklalapį Paspauskite ir nukopijuokite HTML

Ieškote kelio nurodymų į Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas Vilnius, Lietuva? Jūsų kelionė tapo kur kas lengvesnė!

Atsisiųskite Moovit App, kad rastumėte greičiausią kelią ir peržiūrėtumėte Autobusas arba Troleibusas tvarkaraščius į Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas. Raskite atnaujintus laikus visiems prieinamiems maršrutams su išsamiais nurodymais į Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas realiu laiku.

Moovit programėlė taip pat rodo artimiausias stoteles ir stotis prie jūsų paskirties taško. Pasirinkite iš artimiausių Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas stotelių sąrašo: Arkikatedra; Karaliaus Mindaugo Tiltas.

Išsirinkite Autobusas arba Troleibusas pasirinkimus, kurie padės nuvažiuoti iki Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas. Štai kelių maršrutų sąrašas, einančių šalių jūsų paskirties taško - Autobusas: 11, 1G, 43, 88; Troleibusas: 3, 6.

Norite suplanuoti savo grįžimo maršrutą iš Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas, tačiau nežinote gatvės adreso? Galite pasirinkti savo paskirties tašką mūsų internetiniame žemėlapyje ir Moovit ras geriausius prieinamus maršrutus, kad pateiktumėte ten, kur reikia!

Mooit padeda rasti greičiausia ir patogiausią išvykimo laiką. Nereikia įsidiegti autobusų ar traukinių programėlės ir kiekvieną kartą tikrinti grafikus. Moovit turi visą viešojo transporto informaciją, kurios jums reikės. Štai kodėl Google Play parduotuvė ir Apple Store nubalsavo, kad mūsų programėlė yra geriausia iš prieinamų transporto programėlių.

Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas

Artimiausios stotelės prie Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas Vilnius mieste

Autobusas stotelės, esančios arčiausiai Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas Vilnius mieste Troleibusas stotelės, esančios arčiausiai Vilniaus Universiteto Ligoninės Santariškių Klinikų Centro Filialas Vilnius mieste
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku