Pereiti prie pagrindinio turinio

Vilnius viešojo transporto kelionių planuotojas

Populiariausia pasaulyje Vilnius miesto mobilumo programėlė
Visos vietinio transporto galimybės vienoje programėlėje
qrcode-img

Keliaukite po Vilnius, viešuoju transportu!

Dar niekada nebuvo taip paprasta keliauti po Vilnius. Žiūrėkite išsamias nuorodas, kai keliaujate į bet kurią lankytiną vietą, gatvę ar pagrindinę viešojo transporto stotį. Žemėlapyje peržiūrėkite autobusų ir traukinių tvarkaraščius, atvykimo laikus, įspėjimus apie paslaugas ir išsamius maršrutus, kad žinotumėte, kaip tiksliai nuvykti į bet kurią Vilnius vietą.

Keliaudami į bet kurią vietą Vilnius mieste naudokite Moovit tiesioginius nurodymus su pranešimais apie išlipimą, kad tiksliai žinotumėte, kur ir kiek toli eiti, kiek laiko laukti savo transporto ir kiek liko stotelių. Moovit perspės jus, kai ateis laikas išlipti – nereikės nuolatos tikrinti, ar kita stotelė yra jūsų.

Svarstote, kaip naudotis viešuoju transportu Vilnius arba kaip sumokėti už viešąjį transportą Vilnius? Moovit viešojo transporto programėlė gali padėti jums lengvai ir už mažiausią kainą keliauti viešuoju transportu. Tai apima viešojo transporto mokesčius, bilietų kainas ir išlaidas. Ieškote Vilnius viešojo transporto maršrutų žemėlapio? Moovit viešojo transporto programėlė rodo visus viešojo transporto žemėlapius Vilnius su visais Autobusas and Troleibusas maršrutais ir sustojimais interaktyviame žemėlapyje.

Vilnius turi 2 keliavimo būdų, įskaitant: Autobusas, Troleibusas, kuriuos teikia kelios transporto kompanijos, įskaitant SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus, SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Cable, Lazdijų r. sav., Lietuvos transporto saugos administracija, Panevėžio autobusų parkas, Ridvija, Kauno miesto savivaldybės administracija, UAB "Kautra", AK, GV, AP, Kautra, PA, Druskininkų sav., Vilniaus m. sav..

Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku