Kaip Vilniaus nukeliauti iki Vilnius naudojantis Autobusas arba Troleibusas

Pradžia
Pabaiga
Ieškoti

Kelio nurodymai į Vilnius (Vilniaus) su viešuoju transportu

Spustelėkite ant maršruto, kad gautumėte atnaujintus tvarkaraščius, atvykimo laikus ir išsamius nurodymus.

Spustelėkite and maršruto, kad pamatytumėte atnaujintus tvarkaraščius

Questions & Answers

Kokios stotelės arčiausiai Vilnius?

  • Artimiausios stotelės prie Vilnius yra:
    • Vingis yra už 307 metrai , 5 minučių pėsčiomis
    • Žemaitės St. yra už 375 metrai , 6 minučių pėsčiomis
    • Statybininkų St. yra už 443 metrai , 6 minučių pėsčiomis

Kokie Autobusas maršrutai stoja prie Vilnius?

Kokie Troleibusas maršrutai stoja prie Vilnius?

Gauti nurodymus
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge
Pridėti šį ženkliuką į savo tinklalapį Paspauskite ir nukopijuokite HTML

Galvojate, kaip patekti į Vilnius Vilniaus, Lietuva? Moovit padeda jums rasti geriausią kelią iki Vilnius su išsamiais nurodymais iš artimiausios viešojo transporto stotelės.

Moovit suteikia nemokamus žemėlapius ir kelio nurodymus realiu laiku, kas padeda jums keliauti po miestą. Peržiūrėkite tvarkaraščius, maršrutus, grafikus ir sužinokite, kiek užtrunka kelionė iki Vilnius realiu laiku.

Ieškote artimiausios stotelės ar stoties, padėsiančios patekti į Vilnius? Peržiūrėkite šį artimiausių stotelių sąrašą: Vingis; Žemaitės St.; Statybininkų St..

Iki Vilnius galite nuvažiuoti Autobusas arba Troleibusas. Štai maršrutai ir kryptys, kurių stotelės yra netoliese - Autobusas: 22, 29, 2G, 54; Troleibusas: 6.

Norite sužinoti, ar yra kitas maršrutas, kuris padės patekti ten per trumpesnį laiką? Moovit padės jums rasti alterantyvius maršrutus ar laikus. Gaukite kelio nurodymus iki Vilnius lengvai iš Moovit App arba tinklalapio.

Mes padarome kelionę į Vilnius lengva, dėl ko daugiau kaip 250 milijonai vartotojų, įskaitant keleivius Vilniaus, pasitiki Moovit kaip geriausia programėle keliavimui viešuoju transportu. Jums nereikia siųstis atskirų autobusų ar traukinių programėlių, Moovit sujungia viską savyje ir padeda patogiausią autobuso ar traukinio atvykimo laiką.

Vilnius, Vilniaus
Vilnius, Vilniaus Apie kaimą Kupiškio rajone žr. Vilnius (Kupiškis).Vilnius – Lietuvos sostinė ir didžiausias šalies miestas, Vilniaus apskrities, rajono ir miesto savivaldybės centras. Įsikūręs šalies pietryčiuose, Neries ir Vilnios santakos. Vilnius yra arkivyskupijos centras, nuo 1579 m. – universitetinis miestas. Sostinėje veikia aukščiausios valdžios institucijos – Prezidentūra, Seimas, Vyriausybė, ministerijos, Aukščiausiasis ir Konstitucinis teismai, užsienio valstybių ambasados ir atstovybės, diplomatinės misijos, tarptautinių organizacijų atstovybės. Vilniaus senamiestis yra vienas didžiausių Rytų Europoje ir 1994 m. įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.
Kaip pateikti į Vilnius viešuoju transportu - Apie vietovę

Artimiausios stotelės prie Vilnius Vilniaus mieste

Autobusas stotelės, esančios arčiausiai Vilnius Vilniaus mieste Troleibusas stotelės, esančios arčiausiai Vilnius Vilniaus mieste
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku