Autobusas - 113A

113A

ДС Уручье - 4 - Областная больница

Минсктранс

113A autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

113A autobusas (Kryptis: Областная Больница) turi 21 stotelės išvyksta iš Уручье-4 ir keliauja iki Рк Областная Больница.

113A autobusas tvarkaraščio apžvalga: Įprastai darbą pradeda 00:05 ir baigia 23:50. Įprastos darbo dienos: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 113A autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Kryptis: Областная Больница

Уручье-4 50 Ул. Гинтовта, Belarus Atvykstantys maršrutai
Уручье-4 Atvykstantys maršrutai
Дмитриев Кирмаш Atvykstantys maršrutai
Поликлиника №28 2А Ул. Шафарнянская, Belarus Atvykstantys maršrutai
Шафарнянская Ул. 11 Ул. Шафарнянская, Belarus Atvykstantys maršrutai
Борисовский Тракт Ст.М. Atvykstantys maršrutai
Ст. М. 'Восток' Atvykstantys maršrutai
Обсерватория Atvykstantys maršrutai
Ст.М. Московская 4 Ул. Волгоградская, Belarus Atvykstantys maršrutai
Ул. Я. Коласа Логойский тракт, Belarus Atvykstantys maršrutai
Карбышева Ул. Atvykstantys maršrutai
Экспоцентр Atvykstantys maršrutai
Боровая Atvykstantys maršrutai
Боровляны-2 Atvykstantys maršrutai
Боровляны-6 Atvykstantys maršrutai
Учебное Хоз-Во 12 Ул. 40 Лет Победы, Belarus Atvykstantys maršrutai
Районная Больница 10 Логойская улица, Belarus Atvykstantys maršrutai
Берёзовая Роща улица Берёзовая Роща, Belarus Atvykstantys maršrutai
Аг. Лесной Atvykstantys maršrutai
Областная Больница Atvykstantys maršrutai
Рк Областная Больница Atvykstantys maršrutai

113A D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 113A autobusas?

113A autobusas pradeda darbą 00:05 Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis.

Kokiu laiku 113A autobusas baigia darbą?

113A autobusas baigia darbą 23:50 Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis.

Kokiu laiku atvyksta 113A autobusas?

Kada atvyksta ДС Уручье - 4 - Областная больница Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną ДС Уручье - 4 - Областная больница Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

113A autobusas stotelių sąrašas

Уручье-4 • Уручье-4 • Дмитриев Кирмаш • Поликлиника №28 • Шафарнянская Ул. • Борисовский Тракт Ст.М. • Ст. М. 'Восток' • Обсерватория • Ст.М. Московская • Ул. Я. Коласа • Карбышева Ул. • Экспоцентр • Боровая • Боровляны-2 • Боровляны-6 • Учебное Хоз-Во • Районная Больница • Берёзовая Роща • Аг. Лесной • Областная Больница • Рк Областная Больница

113A autobusas gatvių sąrašas

50 Ул. Гинтовта • 2А Ул. Шафарнянская • 11 Ул. Шафарнянская • 4 Ул. Волгоградская • Логойский тракт • 12 Ул. 40 Лет Победы • 10 Логойская улица • улица Берёзовая Роща

113A autobusas tvarkaraštis

113A autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 00:05 - 23:50

Pirmadienis 00:05 - 23:50
Antradienis 00:05 - 23:50
Trečiadienis 00:05 - 23:50
Ketvirtadienis 00:05 - 23:50
Penktadienis 00:05 - 23:50
Šeštadienis 00:14 - 23:54
Sekmadienis 00:14 - 23:54
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 113A autobusas maršruto sustojimas yra Уручье-4, o paskutinys - Рк Областная Больница. 113A (Kryptis: Областная Больница) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 113A turi 21 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 46 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 250 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm Минсктранс rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Minsk, ir padeda rasti artimiausią 113A autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 113A autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

113A šalia manęs

113A D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 113A autobusas?

113A autobusas pradeda darbą 00:05 Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis.

Kokiu laiku 113A autobusas baigia darbą?

113A autobusas baigia darbą 23:50 Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis.

Kokiu laiku atvyksta 113A autobusas?

Kada atvyksta ДС Уручье - 4 - Областная больница Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną ДС Уручье - 4 - Областная больница Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku