Autobusas - 125N

125N

Kamppi-Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari- Latokaski

HSL

125N autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

125N autobusas (Kryptis: Kamppi) turi 39 stotelės išvyksta iš Latokasken Koulu ir keliauja iki Kamppi (Lähiliikenneterminaali).

125N autobusas tvarkaraščio apžvalga: Įprastai darbą pradeda 00:20 ir baigia 23:50. Įprastos darbo dienos: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 125N autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Kryptis: Kamppi

Latokasken Koulu Bränndalen 8, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Nauriskaski Nauriskaski 2, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Haltiankaari Vehasvägen 15, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kirkkotaival Eestinmalmintie, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kiertotie Eestinmalmintie 22, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Reittimäki Bäckgården 18, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Paljasjalanpolku Eestinlaakso, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Puolarmetsänkatu Puolarmetsänkatu, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kuunkatu Friisinkalliontie, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Ylisrinne Oppibergsgränden 1, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Lystimäenristi Uuskartanontie, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Niittykummunsilta Merituulentie, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Niittykumpu (M) Merituulentie 36, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Niittykummun Paloas. Ängsporten 2, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Jousenkaari Havsvindsvägen 20, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Hakalehto Torrfurstigen 2, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Westendinasema Westendgatan 1, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Länsiväylä Porkkalankatu, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kamppi (Lähiliikenneterminaali) Kampinkuja 1, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę

125N D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 125N autobusas?

125N autobusas pradeda darbą 00:20 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 125N autobusas baigia darbą?

125N autobusas baigia darbą 23:20 Sekmadienis.

Kokiu laiku atvyksta 125N autobusas?

Kada atvyksta Kamppi-Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari- Latokaski Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Kamppi-Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari- Latokaski Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

125N autobusas stotelių sąrašas

Latokasken Koulu • Kaurakaski • Latokaski • Nauriskaski • Oxfot • Vehas • Haltiankaari • Kirkkotaival • Kiertotie • Reittimäki • Viittakorpi • Paljasjalanpolku • Eestinahde • Pisanmäki • Puolarmetsänkatu • Puolarmetsä • Holmankorpi • Kalliolähde • Kuunkatu • Kuunsilta • Alaportti • Itäportti • Ylisrinne • Lystimäenristi • Gräsantulli • Niittykummunsilta • Niittykumpu (M) • Niittykummun Paloas. • Niittymaa • Jousenkaari • Hakalehto • Hakarinne • Tuuliniitty • Westendinasema • Karhusaari • Hanasaari • Länsiväylä • Lapinrinne • Kamppi (Lähiliikenneterminaali)

125N autobusas gatvių sąrašas

Bränndalen 8 • Kaurakaski 1 • Kaskipiha 1 • Nauriskaski 2 • Nöykkiönkatu • Paimenenkallio 1A • Vehasvägen 15 • Eestinmalmintie • Eestinmalmintie 22 • Bäckgården 18 • Visarkärr 2 • Eestinlaakso • Estdalen 11 • Bisavägen 11 • Puolarmetsänkatu • Holmankuja • Puolarintie • Friisinkalliontie • Kuunkatu 6 • Alaportti 1 • Solvägen 2 • Oppibergsgränden 1 • Uuskartanontie • Merituulentie • Merituulentie 36 • Ängsporten 2 • Havsvindsvägen 20 • Torrfurstigen 2 • Westendgatan 1 • Porkkalankatu • Lapinrinne • Kampinkuja 1

125N autobusas tvarkaraštis

125N autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 00:20 - 23:50

Pirmadienis 00:20 - 23:50
Antradienis 00:20 - 23:50
Trečiadienis 00:20 - 23:50
Ketvirtadienis 00:20 - 23:50
Penktadienis 00:20 - 23:50
Šeštadienis 00:20 - 23:50
Sekmadienis 00:20 - 23:20
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2200 miestų 80+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 125N autobusas maršruto sustojimas yra Latokasken Koulu, o paskutinys - Kamppi (Lähiliikenneterminaali). 125N (Kryptis: Kamppi) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 125N turi 39 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 34 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 170 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm HSL rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Helsinki, ir padeda rasti artimiausią 125N autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 125N autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

125N šalia manęs

Alternatyvūs nurodymai

125N D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 125N autobusas?

125N autobusas pradeda darbą 00:20 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 125N autobusas baigia darbą?

125N autobusas baigia darbą 23:20 Sekmadienis.

Kokiu laiku atvyksta 125N autobusas?

Kada atvyksta Kamppi-Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari- Latokaski Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Kamppi-Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari- Latokaski Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku