Autobusas - 125N

125N

Kamppi-Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari- Latokaski

HSL

125N autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

125N autobusas (Kryptis: Latokaski) turi 39 stotelės išvyksta iš Kamppi (Lähiliikenneterminaali) ir keliauja iki Latokasken Koulu.

125N autobusas tvarkaraščio apžvalga: Įprastai darbą pradeda 00:05 ir baigia 01:35. Įprastos darbo dienos: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 125N autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Kryptis: Latokaski

Kamppi (Lähiliikenneterminaali) Kampinkuja 1, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Lapinrinne Lapinrinne 2, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Länsiväylä Porkkalankatu 1, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Westendinasema Westendgatan 1, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Tuuliniitty Revontulentie, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Jousenkaari Leppäkertuntie 2, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Niittyportti Merituulentie, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Lystimäenristi Viikkokuja 3, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kuunsilta 2B Kääntöpiiri, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Puolarmetsänkatu Eestinkalliontie 3, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Eestinlaakso Eestinlaakso 20, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Viittakorpi Eestinlaakso 6, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Reittimäki Bäckstranden 18, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kiertotie Nöykkiönpuro 34, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kirkkotaival Eestinmalmintie, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Haltiankaari Vehasvägen 15, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Nauriskaski Naurismäki 3, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kaurakaski Lehtikaskentie 2, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Latokasken Koulu Bränndalen 8, Espoo Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę

125N D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 125N autobusas?

125N autobusas pradeda darbą 00:05 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 125N autobusas baigia darbą?

125N autobusas baigia darbą 01:05 Pirmadienis.

Kokiu laiku atvyksta 125N autobusas?

Kada atvyksta Kamppi-Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari- Latokaski Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Kamppi-Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari- Latokaski Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

125N autobusas stotelių sąrašas

Kamppi (Lähiliikenneterminaali) • Lapinrinne • Länsiväylä • Hanasaari • Karhusaarensolmu • Westendinasema • Tuuliniitty • Hakarinne • Hakalehto • Jousenkaari • Niittymaa • Niittyportti • Niittykumpu (M) • Haltila • Lystimäenristi • Ylisrinne • Itäportti • Alaportti • Kuunsilta • Kuunkatu • Kalliolähde • Holmankorpi • Puolarmetsä • Puolarmetsänkatu • Pisanmäki • Eestinlaakso • Eestinahde • Viittakorpi • Reittimäki • Kiertotie • Kirkkotaival • Haltiankaari • Vehas • Oxfot • Nauriskaski • Latokaski • Kaurakaski • Kulolaakso • Latokasken Koulu

125N autobusas gatvių sąrašas

Kampinkuja 1 • Lapinrinne 2 • Porkkalankatu 1 • Westendgatan 1 • Revontulentie • Tykkitie 2 • Puhurinpolku 2 • Leppäkertuntie 2 • Merituulentie • Viikkokuja 3 • 1E Itäportti • Alaportti 1 • 2B Kääntöpiiri • Eestinkalliontie 3 • Eestinlaakso 20 • Estdalen 14 • Eestinlaakso 6 • Bäckstranden 18 • Nöykkiönpuro 34 • Eestinmalmintie • Vehasvägen 15 • Nöykkiönkatu • Bjälklagsvägen 8 • Naurismäki 3 • Kaskipiha 1 • Lehtikaskentie 2 • Kulolaakso • Bränndalen 8

125N autobusas tvarkaraštis

125N autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 00:05 - 01:35

Pirmadienis 00:05 - 01:05
Antradienis 00:05 - 01:35
Trečiadienis 00:05 - 01:35
Ketvirtadienis 00:05 - 01:35
Penktadienis 00:05 - 01:35
Šeštadienis 00:05 - 04:05
Sekmadienis 00:05 - 04:05
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2200 miestų 80+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 125N autobusas maršruto sustojimas yra Kamppi (Lähiliikenneterminaali), o paskutinys - Latokasken Koulu. 125N (Kryptis: Latokaski) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 125N turi 39 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 34 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 170 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm HSL rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Helsinki, ir padeda rasti artimiausią 125N autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 125N autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

125N šalia manęs

Alternatyvūs nurodymai

125N D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 125N autobusas?

125N autobusas pradeda darbą 00:05 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 125N autobusas baigia darbą?

125N autobusas baigia darbą 01:05 Pirmadienis.

Kokiu laiku atvyksta 125N autobusas?

Kada atvyksta Kamppi-Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari- Latokaski Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Kamppi-Tapiola (M)-Niittykumpu (M)-Olari- Latokaski Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku