Autobusas - 15

15

Žolyno g.–Antakalnis–Turniškės

SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus

15 autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

15 autobusas (Kryptis: Autobusų Parkas (Kirtimai)) turi 16 stotelės išvyksta iš Žolyno St. ir keliauja iki Naujininkai.

15 autobusas tvarkaraščio apžvalga: Įprastai darbą pradeda 22:19 ir baigia 22:55. Įprastos darbo dienos: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 15 autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Kryptis: Autobusų Parkas (Kirtimai)

Žolyno St. 44 Žolyno G., Lithuania Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Bistryčios St. 39 Žolyno G., Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Vieversių St. 11 Žolyno G., Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Klinikų St. 78 Antakalnio G., Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Šilo Tiltas 50 Antakalnio g, Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Petro Vileišio St. 38 Antakalnio g, Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Leono Sapiegos St. Kazimiero Jauniaus gatvė, Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Vasaros St. 19 Olandų G., Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Krivių St. 53 Krivių g, Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Polocko St. 54B Polocko g, Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Gervėčių St. 9 Rasų g, Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Pelesos St. 24A Pelesos g, Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Panevėžio St. 35 Pelesos g, Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Prūsų St. 2 Prūsų g, Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Naujininkai Dariaus ir Girėno g., Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę

15 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 15 autobusas?

15 autobusas pradeda darbą 22:19 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 15 autobusas baigia darbą?

15 autobusas baigia darbą 22:55 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 15 autobusas?

Kada atvyksta Žolyno g.–Antakalnis–Turniškės Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Žolyno g.–Antakalnis–Turniškės Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

15 autobusas stotelių sąrašas

Žolyno St. • Bistryčios St. • Vieversių St. • Klinikų St. • Šilo Tiltas • Petro Vileišio St. • Leono Sapiegos St. • Vasaros St. • Krivių St. • Filaretų St. • Polocko St. • Gervėčių St. • Pelesos St. • Panevėžio St. • Prūsų St. • Naujininkai

15 autobusas gatvių sąrašas

44 Žolyno G. • 39 Žolyno G. • 11 Žolyno G. • 78 Antakalnio G. • 50 Antakalnio g • 38 Antakalnio g • Kazimiero Jauniaus gatvė • 19 Olandų G. • 53 Krivių g • 54B Polocko g • 9 Rasų g • 24A Pelesos g • 35 Pelesos g • 2 Prūsų g • Dariaus ir Girėno g.

15 autobusas tvarkaraštis

15 autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 22:19 - 22:55

Pirmadienis 22:19 - 22:55
Antradienis 22:19 - 22:55
Trečiadienis 22:19 - 22:55
Ketvirtadienis 22:19 - 22:55
Penktadienis 22:19 - 22:55
Šeštadienis 22:19 - 22:55
Sekmadienis 22:19 - 22:55
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 15 autobusas maršruto sustojimas yra Žolyno St., o paskutinys - Naujininkai. 15 (Kryptis: Autobusų Parkas (Kirtimai)) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 15 turi 16 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 24 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 250 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Vilnius, ir padeda rasti artimiausią 15 autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 15 autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

15 šalia manęs

15 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 15 autobusas?

15 autobusas pradeda darbą 22:19 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 15 autobusas baigia darbą?

15 autobusas baigia darbą 22:55 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 15 autobusas?

Kada atvyksta Žolyno g.–Antakalnis–Turniškės Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Žolyno g.–Antakalnis–Turniškės Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku