Autobusas - 155

155

ДС Уручье-4 - Озерище

Минсктранс

Maršruto statusas
Publikuota: 2018-11-09 13:00
Plačiau

155 autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

155 autobusas (Kryptis: Озерище) turi 17 stotelės išvyksta iš Уручье-4 ir keliauja iki Пос. Озерище.

155 autobusas tvarkaraščio apžvalga: Įprastai darbą pradeda 00:04 ir baigia 23:09. Įprastos darbo dienos: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 155 autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Kryptis: Озерище

Уручье-4 50 Ул. Гинтовта, Belarus Atvykstantys maršrutai
Уручье-4 Дс 23 Ул. Острошицкая, Belarus Atvykstantys maršrutai
Городецкая Ул. 17 Острошицкая улица, Belarus Atvykstantys maršrutai
Острошицкая 185 Пр-т Независимости, Belarus Atvykstantys maršrutai
Уручье Ст.М. Atvykstantys maršrutai
Руссиянова Ул. Atvykstantys maršrutai
Первомайский Ун-Сам 2 улица Никифорова, Belarus Atvykstantys maršrutai
Школа 45 улица Никифорова, Belarus Atvykstantys maršrutai
Уручье-3 Мкр-Н 49 Ул. Никифорова, Belarus Atvykstantys maršrutai
Уручье-3 Рынок Atvykstantys maršrutai
Озерище Ж/Д Ст. Atvykstantys maršrutai
Озерище Пов. 2 Ул. Славянская, Belarus Atvykstantys maršrutai
Славянская Ул. 14 улица Горбатова, Belarus Atvykstantys maršrutai
Горбатова- 44 44 Ул. Горбатова, Belarus Atvykstantys maršrutai
Горбатова- 74 69 Ул. Горбатова, Belarus Atvykstantys maršrutai
Стройматериалы Маг. 25А Ул. Основателей, Belarus Atvykstantys maršrutai
Пос. Озерище Atvykstantys maršrutai

155 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 155 autobusas?

155 autobusas pradeda darbą 00:04 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 155 autobusas baigia darbą?

155 autobusas baigia darbą 23:09 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 155 autobusas?

Kada atvyksta ДС Уручье-4 - Озерище Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną ДС Уручье-4 - Озерище Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

155 autobusas stotelių sąrašas

Уручье-4 • Уручье-4 Дс • Городецкая Ул. • Острошицкая • Уручье Ст.М. • Руссиянова Ул. • Первомайский Ун-Сам • Школа 45 • Уручье-3 Мкр-Н • Уручье-3 Рынок • Озерище Ж/Д Ст. • Озерище Пов. • Славянская Ул. • Горбатова- 44 • Горбатова- 74 • Стройматериалы Маг. • Пос. Озерище

155 autobusas gatvių sąrašas

50 Ул. Гинтовта • 23 Ул. Острошицкая • 17 Острошицкая улица • 185 Пр-т Независимости • 2 улица Никифорова • улица Никифорова • 49 Ул. Никифорова • 2 Ул. Славянская • 14 улица Горбатова • 44 Ул. Горбатова • 69 Ул. Горбатова • 25А Ул. Основателей

155 autobusas tvarkaraštis

155 autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 00:04 - 23:09

Pirmadienis 00:04 - 23:09
Antradienis 00:04 - 23:09
Trečiadienis 00:04 - 23:09
Ketvirtadienis 00:04 - 23:09
Penktadienis 00:04 - 23:09
Šeštadienis 00:04 - 23:09
Sekmadienis 00:04 - 23:09
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 155 autobusas maršruto sustojimas yra Уручье-4, o paskutinys - Пос. Озерище. 155 (Kryptis: Озерище) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 155 turi 17 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 25 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 250 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm Минсктранс rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Minsk, ir padeda rasti artimiausią 155 autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 155 autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

155 šalia manęs

Alternatyvūs nurodymai

155 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 155 autobusas?

155 autobusas pradeda darbą 00:04 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 155 autobusas baigia darbą?

155 autobusas baigia darbą 23:09 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 155 autobusas?

Kada atvyksta ДС Уручье-4 - Озерище Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną ДС Уручье-4 - Озерище Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku