קו 17
יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 17 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 17 (יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה) יש 18 תחנות. מסלול הקו מתחיל ביהונתן/בן גוריון ומסתיים בת. רכבת רחובות/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 17 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה (18 תחנות)
יהונתן/בן גוריון
דוד אלעזר/יהונתן
דוד אלעזר/השיזף
דוד אלעזר/בן גוריון
דרך בן גוריון/יהונתן
הגאון בן איש חי/גן ציבורי
הר הצופים/הר הנגב
הר הצופים/יעקב פרי
הר הצופים/הר אביטל
הר הצופים/הר ציון
הר הצופים/יעקב פרי
יעקב פרי/ספורטק
יעקב פרי/גד פיינשטיין
דרך גד פיינשטיין/האלוף יעקב פרי
מרכז אקדמי פרס/גד פיינשטיין
בית אבות נווה עמית
המדע/חיים פקריס
ת. רכבת רחובות/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 17
מתי מתחיל לפעול קו 17?
קו 17 מתחיל לפעול ב-05:00 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 17 מפסיק לעבוד?
קו 17 מפסיק לפעול ב-07:48 בשלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 17?
כדי לראות מתי קו יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 17 (יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה (יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 17 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 17 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 17 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 17 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 17
קו האוטובוס 17, פועל בימים שלישי עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:00 - 07:48
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 05:00 - 07:48 | 25 - 30 |
ד׳ | 05:00 - 07:48 | 25 - 30 |
ה׳ | 05:00 - 07:48 | 25 - 30 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל17 (מ יהונתן/בן גוריון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 17 (יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 17
תעריף הנסיעה ב17 (יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
17 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 17 היא יהונתן/בן גוריון והתחנה האחרונה היא ת. רכבת רחובות/הורדה.
קו 17 (יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה) פועל בשלישי, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 17. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 17.
מעקב אחר קו האוטובוס 17 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 17 (יהונתן/בן גוריון←ת. רכבת רחובות/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 17 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 17 ב-ישראל
17 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 478 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3א
- 7 - מלון דיפלומט-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 225 - מחנה תל נוף-בית אלעזרי<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#
- 88א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 32 - יציאת אירופה/זורס-חיפה<->דרך צרפת/יצחק נדב-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 19 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 10 - האומן/ברעם-ירושלים<->תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 90א - אסיף/הטנא-חיפה<->ולנברג/פרויד-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 98 - דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה<->הגאון בן איש חי/גן ציבורי-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 193 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 8א - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 12 - ברעם/האומן-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 880 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#
- 486 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->נווה זוהר/מועצה אזורית-נווה זוהר-3#/ לוח זמנים
- 550 - קניון איילון-בני ברק<->מלון יפה נוף-ערד-1ב/ לוח זמנים
- 42 - נמל קישון-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 9 - יעקבי/הרצל-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 302 - שדרות עמק חפר/שדרות יצחק רבין-אשקלון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 46 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->שדרות אריאל שרון/שדרות מנחם בגין-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 200 - חלוצי התעשיה/יגאל ידין-חיפה<->חוף דדו-חיפה-2#/ לוח זמנים