Autobusas - 25

25

Žemieji Paneriai–V. A. Graičiūno g.

SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus

25 autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

25 autobusas (Kryptis: Autobusų Parkas (Verkių G.)) turi 28 stotelės išvyksta iš Vaduvos St. ir keliauja iki Verkių St..

25 autobusas tvarkaraščio peržiūra ateinančiai savaitei; Pradeda darbą 22:31 ir baigia 22:58. Darbo dienų šią savaitę: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 25 autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Kryptis: Autobusų Parkas (Verkių G.)

Vaduvos St. 220A Savanorių pr, Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Baldai 178F Savanorių pr, Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Pakalniškių St. 2 Račių G., Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Miškiniai 3A Laisvės pr, Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Paukščių Takas Architektų g., Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Televizijos Bokštas 31 Laisvės Pr., Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Karoliniškės 7 Sausio 13-osios g, Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Laisvės Prospektas 20 Apolinaro Juozo Povilaičio g, Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Spaudos Rūmai 23A Tujų g, Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Viršuliškės 42 Viršuliškių g, Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Pal. Jurgio Matulaičio Bažnyčia Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Buivydiškių St. Buivydiškių g., Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Musninkų St. 28B Šeškinės g, Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Paberžės St. 3 Paberžės G., Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Gelvonėlio St. 24 Gelvonų G., Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Šeškinės Kalvos Ozo g., Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Verkių St. 6 Kareivių G., Vilnius Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę

25 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 25 autobusas?

25 autobusas pradeda darbą 20:55 Sekmadienis.

Kokiu laiku 25 autobusas baigia darbą?

25 autobusas baigia darbą 20:55 Sekmadienis.

Kokiu laiku atvyksta 25 autobusas?

Kada atvyksta Žemieji Paneriai–V. A. Graičiūno g. Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Žemieji Paneriai–V. A. Graičiūno g. Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

25 autobusas stotelių sąrašas

Vaduvos St. • Sausupio St. • Baldai • Pakalniškių St. • Riovonys • Vilkpėdės St. • Eigulių St. • Miškiniai • Litexpo • Lazdynai • Paukščių Takas • Vaivorykštės St. • Televizijos Bokštas • Karoliniškės • Laisvės Prospektas • Sietyno St. • Spaudos Rūmai • Viršuliškės • Pal. Jurgio Matulaičio Bažnyčia • Rygos St. • Buivydiškių St. • Musninkų St. • Paberžės St. • Gelvonėlio St. • Šeškinės Kalvos • Licėjus • Pramogų Arena • Verkių St.

25 autobusas gatvių sąrašas

220A Savanorių pr • 178F Savanorių pr • 2 Račių G. • 3A Laisvės pr • Architektų g. • 31 Laisvės Pr. • 7 Sausio 13-osios g • 20 Apolinaro Juozo Povilaičio g • 23A Tujų g • 42 Viršuliškių g • Buivydiškių g. • 28B Šeškinės g • 3 Paberžės G. • 24 Gelvonų G. • Ozo g. • 6 Kareivių G.

25 autobusas tvarkaraštis

25 autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 22:31 - 22:58

Pirmadienis 22:31 - 22:58
Antradienis 22:31 - 22:58
Trečiadienis 22:31 - 22:58
Ketvirtadienis 22:31 - 22:58
Penktadienis 22:31 - 22:58
Šeštadienis 22:58
Sekmadienis 20:55
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2700 miestų 86+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 25 autobusas maršruto sustojimas yra Vaduvos St., o paskutinys - Verkių St.. 25 (Kryptis: Autobusų Parkas (Verkių G.)) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 25 turi 28 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 24 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 300 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm SĮ "Susisiekimo paslaugos"-Bus rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Vilnius, ir padeda rasti artimiausią 25 autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 25 autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

25 šalia manęs

25 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 25 autobusas?

25 autobusas pradeda darbą 20:55 Sekmadienis.

Kokiu laiku 25 autobusas baigia darbą?

25 autobusas baigia darbą 20:55 Sekmadienis.

Kokiu laiku atvyksta 25 autobusas?

Kada atvyksta Žemieji Paneriai–V. A. Graičiūno g. Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Žemieji Paneriai–V. A. Graičiūno g. Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku