Autobusas - 27

27

ДС Ангарская-4 - Сосновый Бор

Минсктранс

27 autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

27 autobusas (Kryptis: Дс Ангарская-4) turi 28 stotelės išvyksta iš Сосновый Бор ir keliauja iki Дс Ангарская-4.

27 autobusas tvarkaraščio apžvalga: Įprastai darbą pradeda 00:12 ir baigia 23:47. Įprastos darbo dienos: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 27 autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Kryptis: Дс Ангарская-4

Сосновый Бор Atvykstantys maršrutai
Институт Химии Новых Материалов Atvykstantys maršrutai
Опытное Поле Atvykstantys maršrutai
Музей Валунов Atvykstantys maršrutai
Уручье Тц 24А Ул. Руссиянова, Belarus Atvykstantys maršrutai
Первомайский Ун-Сам Atvykstantys maršrutai
Руссиянова Ул. 6 улица Руссиянова, Belarus Atvykstantys maršrutai
Борисовский Тракт Ст.М. Atvykstantys maršrutai
Ст. М. 'Восток' Atvykstantys maršrutai
Национальная Библиотека 131 Пр-т Независимости, Belarus Atvykstantys maršrutai
Филимонова Ул. Atvykstantys maršrutai
Поликлиника №24 улица Филимонова, Belarus Atvykstantys maršrutai
Парниково-Тепличный К-Т Atvykstantys maršrutai
Авангардная Ул. 3 к1 улица Филимонова, Belarus Atvykstantys maršrutai
Запорожская Пл. 25 Ул. Запорожская, Belarus Atvykstantys maršrutai
Радиальная Ул. Радиальная улица, Belarus Atvykstantys maršrutai
Круглая Площадь Atvykstantys maršrutai
Профтехколледж 165 Ул. Солтыса, Belarus Atvykstantys maršrutai
Троллейбусный Парк 105 Ул. Солтыса, Belarus Atvykstantys maršrutai
Ул. Солтыса 69 Ул. Солтыса, Belarus Atvykstantys maršrutai
Холмогорская 238 Ул. Алтайская, Belarus Atvykstantys maršrutai
Алтайская-2 131 Ул. Алтайская, Belarus Atvykstantys maršrutai
Алтайская-1 Atvykstantys maršrutai
2-Й Енисейский Переулок 34 улица Нестерова, Belarus Atvykstantys maršrutai
Ангарская-3 Atvykstantys maršrutai
Нестерова 60 Ул. Нестерова, Belarus Atvykstantys maršrutai
Дс Ангарская-4 (Высадка Пассажиров) 94А Ул. Нестерова, Belarus Atvykstantys maršrutai
Дс Ангарская-4 Atvykstantys maršrutai

27 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 27 autobusas?

27 autobusas pradeda darbą 00:12 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 27 autobusas baigia darbą?

27 autobusas baigia darbą 23:47 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 27 autobusas?

Kada atvyksta ДС Ангарская-4 - Сосновый Бор Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną ДС Ангарская-4 - Сосновый Бор Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

27 autobusas stotelių sąrašas

Сосновый Бор • Институт Химии Новых Материалов • Опытное Поле • Музей Валунов • Уручье Тц • Первомайский Ун-Сам • Руссиянова Ул. • Борисовский Тракт Ст.М. • Ст. М. 'Восток' • Национальная Библиотека • Филимонова Ул. • Поликлиника №24 • Парниково-Тепличный К-Т • Авангардная Ул. • Запорожская Пл. • Радиальная Ул. • Круглая Площадь • Профтехколледж • Троллейбусный Парк • Ул. Солтыса • Холмогорская • Алтайская-2 • Алтайская-1 • 2-Й Енисейский Переулок • Ангарская-3 • Нестерова • Дс Ангарская-4 (Высадка Пассажиров) • Дс Ангарская-4

27 autobusas gatvių sąrašas

24А Ул. Руссиянова • 6 улица Руссиянова • 131 Пр-т Независимости • улица Филимонова • 3 к1 улица Филимонова • 25 Ул. Запорожская • Радиальная улица • 165 Ул. Солтыса • 105 Ул. Солтыса • 69 Ул. Солтыса • 238 Ул. Алтайская • 131 Ул. Алтайская • 34 улица Нестерова • 60 Ул. Нестерова • 94А Ул. Нестерова

27 autobusas tvarkaraštis

27 autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 00:12 - 23:47

Pirmadienis 00:12 - 23:47
Antradienis 00:12 - 23:47
Trečiadienis 00:12 - 23:47
Ketvirtadienis 00:12 - 23:47
Penktadienis 00:12 - 23:47
Šeštadienis 00:12 - 23:47
Sekmadienis 00:12 - 23:47
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2200 miestų 80+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 27 autobusas maršruto sustojimas yra Сосновый Бор, o paskutinys - Дс Ангарская-4. 27 (Kryptis: Дс Ангарская-4) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 27 turi 28 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 47 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 170 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm Минсктранс rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Minsk, ir padeda rasti artimiausią 27 autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 27 autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

27 šalia manęs

Alternatyvūs nurodymai

27 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 27 autobusas?

27 autobusas pradeda darbą 00:12 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 27 autobusas baigia darbą?

27 autobusas baigia darbą 23:47 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 27 autobusas?

Kada atvyksta ДС Ангарская-4 - Сосновый Бор Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną ДС Ангарская-4 - Сосновый Бор Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku