Autobusas - 300-Э

300-Э

АВ Центральный - Национальный аэропорт "Минск"

Минсктранс

300-Э autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

300-Э autobusas (Kryptis: Ав Центральный) turi 3 stotelės išvyksta iš Национальный Аэропорт 'Минск' ir keliauja iki Ав Центральный.

300-Э autobusas tvarkaraščio apžvalga: Įprastai darbą pradeda 02:00 ir baigia 23:50. Įprastos darbo dienos: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 300-Э autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Kryptis: Ав Центральный

Национальный Аэропорт 'Минск' 1-8 Национальный аэропорт "Минск, Belarus Atvykstantys maršrutai
Уручье Ст.М. Atvykstantys maršrutai
Ав Центральный 6 Бобруйская улица, Belarus Atvykstantys maršrutai

300-Э D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 300-Э autobusas?

300-Э autobusas pradeda darbą 02:00 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 300-Э autobusas baigia darbą?

300-Э autobusas baigia darbą 23:50 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 300-Э autobusas?

Kada atvyksta АВ Центральный - Национальный аэропорт "Минск" Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną АВ Центральный - Национальный аэропорт "Минск" Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

300-Э autobusas stotelių sąrašas

Национальный Аэропорт 'Минск' • Уручье Ст.М. • Ав Центральный

300-Э autobusas gatvių sąrašas

1-8 Национальный аэропорт "Минск • 6 Бобруйская улица

300-Э autobusas tvarkaraštis

300-Э autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 02:00 - 23:50

Pirmadienis 02:00 - 23:50
Antradienis 02:00 - 23:50
Trečiadienis 02:00 - 23:50
Ketvirtadienis 02:00 - 23:50
Penktadienis 02:00 - 23:50
Šeštadienis 02:00 - 23:50
Sekmadienis 02:00 - 23:50
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2200 miestų 80+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 300-Э autobusas maršruto sustojimas yra Национальный Аэропорт 'Минск', o paskutinys - Ав Центральный. 300-Э (Kryptis: Ав Центральный) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 300-Э turi 3 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 26 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 170 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm Минсктранс rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Minsk, ir padeda rasti artimiausią 300-Э autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 300-Э autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

300-Э šalia manęs

300-Э D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 300-Э autobusas?

300-Э autobusas pradeda darbą 02:00 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 300-Э autobusas baigia darbą?

300-Э autobusas baigia darbą 23:50 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 300-Э autobusas?

Kada atvyksta АВ Центральный - Национальный аэропорт "Минск" Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną АВ Центральный - Национальный аэропорт "Минск" Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku