Autobusas - 560

560

Rastila (M)-Vuosaari (M)-Kontula (M)-Malmi-Myyrmäki

HSL

560 autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

560 autobusas (Kryptis: Rastila (M)) turi 39 stotelės išvyksta iš Leiritie ir keliauja iki Rastila (M).

560 autobusas tvarkaraščio apžvalga: Įprastai darbą pradeda 00:19 ir baigia 23:49. Įprastos darbo dienos: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 560 autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Kryptis: Rastila (M)

Leiritie Flintgränden 1, Vantaa Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Myyrmäki Jönsaksentie 6, Vantaa Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Silvola Vantaanlaaksontie, Vantaa Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Taidemaalarinkatu Taidemaalarinkatu 1, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Paloheinän Maja Pakilantie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Torpparinmäentie Sexmansbågen 6, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Yhdyskunnantie Vanha Tuusulantie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Tapaninkyläntie Tapaninkyläntie, Vantaa Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Santerlantie Ingeborgintie 5, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Malmin Sairaala Kunnantie 1, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Malmin Asema (Terminaali) Kirkonkyläntie 1, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Ala-Malmi Malmin Asematie 2a, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Vanha Helsingintie Vanha Helsingintie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Tanhuantie Tiurinlinnanraitti, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Mellunmäki Mellunmäenraitio, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Pyhätunturintie Mellunmäentie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Mustalahdentie Trankyan 7, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Merikorttitie Merikorttitie 2, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Koukkusaarentie Rastbölevägen 2, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Lokitie Ulapparaitti 1, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Vuosaari Svartstensgatan 2, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Iiluodontie Lekholmsvägen 24, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Vedenottamontie Lekholmsvägen 12, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kallvikinniemi Leikosaarentie 4, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Halkaisijantie Halkaisijantie 5, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Harbonkatu Meri-Rastilan tie 26, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Ramsinniementie Havsrastbölevägen 22, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Fokkatori Meri-Rastilan tie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę

560 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 560 autobusas?

560 autobusas pradeda darbą 00:19 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 560 autobusas baigia darbą?

560 autobusas baigia darbą 23:49 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 560 autobusas?

Kada atvyksta Rastila (M)-Vuosaari (M)-Kontula (M)-Malmi-Myyrmäki Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Rastila (M)-Vuosaari (M)-Kontula (M)-Malmi-Myyrmäki Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

560 autobusas stotelių sąrašas

Leiritie • Iskostie • Myyrmäki • Vaskivuori • Silvola • Taidemaalarinkatu • Kuninkaantammenaukio • Paloheinän Maja • Sysiniitty • Torpparinmäentie • Yhdyskunnantie • Tapaninkyläntie • Santerlantie • Vanha Tapanilantie • Malmin Sairaala • Malmin Asema (Terminaali) • Ala-Malmi • Vanha Helsingintie • Kivikonlaita • Kivikontie • Kurkimäki • Kontula • Tanhuantie • Mellunmäki • Pyhätunturintie • Fallpakka • Mustalahdentie • Merikorttitie • Koukkusaarentie • Lokitie • Vuosaari • Iiluodontie • Vedenottamontie • Kallvikinniemi • Halkaisijantie • Harbonkatu • Ramsinniementie • Fokkatori • Rastila (M)

560 autobusas gatvių sąrašas

Flintgränden 1 • Iskostori • Jönsaksentie 6 • Vantaanlaaksontie • Taidemaalarinkatu 1 • Pakilantie • Sexmansbågen 6 • Vanha Tuusulantie • Tapaninkyläntie • Ingeborgintie 5 • Kunnantie 1 • Kirkonkyläntie 1 • Malmin Asematie 2a • Vanha Helsingintie • Ostostie 4 • Tiurinlinnanraitti • Mellunmäenraitio • Mellunmäentie • Trankyan 7 • Merikorttitie 2 • Rastbölevägen 2 • Ulapparaitti 1 • Svartstensgatan 2 • Lekholmsvägen 24 • Lekholmsvägen 12 • Leikosaarentie 4 • Halkaisijantie 5 • Meri-Rastilan tie 26 • Havsrastbölevägen 22 • Meri-Rastilan tie • Vuotie 3

560 autobusas tvarkaraštis

560 autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 00:19 - 23:49

Pirmadienis 00:19 - 23:49
Antradienis 00:19 - 23:49
Trečiadienis 00:19 - 23:49
Ketvirtadienis 00:19 - 23:49
Penktadienis 00:19 - 23:49
Šeštadienis 00:19 - 23:49
Sekmadienis 00:19 - 23:49
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 560 autobusas maršruto sustojimas yra Leiritie, o paskutinys - Rastila (M). 560 (Kryptis: Rastila (M)) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 560 turi 39 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 62 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 250 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm HSL rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Helsinki, ir padeda rasti artimiausią 560 autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 560 autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

560 šalia manęs

Alternatyvūs nurodymai

560 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 560 autobusas?

560 autobusas pradeda darbą 00:19 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 560 autobusas baigia darbą?

560 autobusas baigia darbą 23:49 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 560 autobusas?

Kada atvyksta Rastila (M)-Vuosaari (M)-Kontula (M)-Malmi-Myyrmäki Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Rastila (M)-Vuosaari (M)-Kontula (M)-Malmi-Myyrmäki Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku