קו 67
באר שבע←קסר א סיר
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 67 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 67 (באר שבע←קסר א סיר) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית הלוחם ומסתיים בקאסר א סיר 1.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 67 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←קסר א סיר (36 תחנות)
בית הלוחם
האורגים/יהושע הצורף
שדרות דוד בן גוריון/האורגים
שדרות דוד בן גוריון/יהושע הצורף
תחנת רכבת/שדרות דוד בן גוריון
מרכז הספורט אוניברסיטת בן גוריון
מרפאות חוץ סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
מרכז רפואי סורוקה/יצחק רגר
עיריית באר שבע/יצחק רגר
יצחק רגר/וייצמן
השוק העירוני/שדרות דוד חכם
סינמה סיטי/שדרות דוד חכם
צומת יצחק מצליח
אזור תעשיה עמק שרה
שדרות יגאל אלון/הכשרת היישוב
שדרות יגאל אלון/צאלים
צומת שרה/כביש 25
מסעף שגב שלום/כביש 25
מסעף נבטים/כביש 25
מסעף ח'שם זנה
בי''ס נווה מדבר
בית פלט/אבו קוידר
בית פלט/אל אעסם
בית פלט/אל משאש
ערוער/מערב
צומת ערערה בנגב/כביש 2582
אבו קרינאת 1
קופת חולים כללית
אבו קרינאת
בית ספר
קופת חולים כללית
אבו קרינאת 3
צומת ערערה בנגב/כביש 25
אום רתאם א
אום רתאם ב
קאסר א סיר 1
שאלות ותשובות לגבי קו 67
מתי מתחיל לפעול קו 67?
קו 67 מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 67 מפסיק לעבוד?
קו 67 מפסיק לפעול ב-14:00 בשני, שישי
מתי מגיע קו 67?
כדי לראות מתי קו באר שבע←קסר א סיר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←קסר א סיר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 67 (באר שבע←קסר א סיר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←קסר א סיר (באר שבע←קסר א סיר) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 67 של מטרופולין (Metropoline) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 67 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 67 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 67 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 67
קו 67 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:00 - 20:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 20:30 | 120 - 180 |
ב׳ | 07:30 - 14:00 | 120 - 150 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:00 - 20:30 | 120 - 180 |
ה׳ | 07:00 - 20:30 | 120 - 180 |
ו׳ | 07:30 - 14:00 | 120 - 150 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל67 (מ בית הלוחם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 67 (באר שבע←קסר א סיר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 67
תעריף הנסיעה ב67 (באר שבע←קסר א סיר) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
67 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 67 היא בית הלוחם והתחנה האחרונה היא קאסר א סיר 1.
קו 67 (באר שבע←קסר א סיר) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 67. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 67.
מעקב אחר קו האוטובוס 67 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 67 (באר שבע←קסר א סיר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 67 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 67 ב-ישראל
67 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 20 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - בי''ס אלמותנבי-כסיפה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#באר שבע ↔ כסיפה
- 251 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 82 - אבן עזרא/רשב''ם-הרצליה<->ברל כצנלסון/בורוכוב-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 83 - ויצמן/גייסות השריון-כפר סבא<->אולפנת צביה/העצמאות-הרצליה-11/ לוח זמנים
- 13 - הכניסה הצפונית-קלנסווה<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 12 - הגולן/החרמון-הוד השרון<->מסוף רעננה/נתיב האבות-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 113 - מרכז תרבות אלקאסמי-באקה אל ע'רביה<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 88 - בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 58 - שד. עמק איילון/מודיעים-שוהם<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 37 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 84 - בורוכוב/הנגב-רעננה<->רש''י/שבטי ישראל-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 375 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מלכי ישראל/אדוריים-קרית גת-1#
- 11 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->שדרות אליהו סעדון/סקלאר לו-אור יהודה-10/ לוח זמנים
- 126 - כיכר מוסא עלי-א סייד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 468 - הכניסה הצפונית-קלנסווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 56 - קוממיות/מזכירות-קוממיות<->בני ברית/מורדי הגיטאות-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 477 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 595 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 436 - משק-חמד<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 612 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק-1#/ לוח זמנים