Autobusas - 73N

73N

Rautatientori-Malmi-Puistolan asema-Ala-Tikkurila

HSL

73N autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

73N autobusas (Kryptis: Ala-Tikkurila) turi 38 stotelės išvyksta iš Rautatientori ir keliauja iki Ala-Tikkurila.

73N autobusas tvarkaraščio apžvalga: Įprastai darbą pradeda 00:21 ir baigia 23:51. Įprastos darbo dienos: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 73N autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Kryptis: Ala-Tikkurila

Rautatientori Keskuskatu, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kaisaniemenpuisto Unioninkatu 43, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Hakaniemi Hagnästorgsgatan 1, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Haapaniemi Hämeentie 28, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Sörnäinen (M) Hämeentie 35, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Ristikkokatu Hämeentie 78, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Paavalinkirkko Hämeentie 101, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kumpulan Kampus Kustaa Vaasan tie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Sumatrantie Kustaa Vaasan tie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Koskelan Varikko Kustaa Vaasan tie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Pihlajistontie Pihlajamäentie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Meripihkatie Johtokivenkuja 4, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Malmin Hautausmaa Pihlajamäentie 35, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Hiekkakiventie Pihlajamäentie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Vanha Helsingintie Vanha Helsingintie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Riihenkulma Latokartanontie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Ala-Malmi Malmin Asematie 2a, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Malmin Asema (Terminaali) Kirkonkyläntie 1, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Malmin Tori Kirkonkyläntie 3, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Malmin Sairaala Kirkonkyläntie 17, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kotikaivontie Vanha Tapanilantie 38, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Leivosentie Starvägen 9, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kottaraistie Starvägen 12, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Sidetie Vihervarpusentie 9, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kotinummentie Tapaninkyläntie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Rintamasotilaantie Ripekuja 9, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Päivöläntie Kanervavinkkeli 3, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Moisiontie Kanervarinne 18, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Puistolan Asema Tapulikaupungintie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Hatuntekijänkuja Tapulikaupungintie 13, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Tapulikaupungintie Stapelstadsvägen 32, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Arttolantie Ohjaskuja 5a, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Tikkuritie Aamuruskontie 2, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę

73N D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 73N autobusas?

73N autobusas pradeda darbą 00:21 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 73N autobusas baigia darbą?

73N autobusas baigia darbą 23:51 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 73N autobusas?

Kada atvyksta Rautatientori-Malmi-Puistolan asema-Ala-Tikkurila Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Rautatientori-Malmi-Puistolan asema-Ala-Tikkurila Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

73N autobusas stotelių sąrašas

Rautatientori • Kaisaniemenpuisto • Hakaniemi • Haapaniemi • Sörnäinen (M) • Ristikkokatu • Paavalinkirkko • Kumpulan Kampus • Sumatrantie • Koskelan Varikko • Viikki • Pihlajistontie • Meripihkatie • Malmin Hautausmaa • Hiekkakiventie • Vanha Helsingintie • Riihenkulma • Ala-Malmi • Malmin Asema (Terminaali) • Malmin Tori • Malmin Sairaala • Kotikaivontie • Leivosentie • Kottaraistie • Sidetie • Kotinummentie • Rintamasotilaantie • Päivöläntie • Moisiontie • Tapanilankaari • Porvarintie • Puistolan Asema • Hatuntekijänkuja • Tapulikaupungintie • Arttolantie • Tikkuritie • Suutarilantie • Ala-Tikkurila

73N autobusas gatvių sąrašas

Keskuskatu • Unioninkatu 43 • Hagnästorgsgatan 1 • Hämeentie 28 • Hämeentie 35 • Hämeentie 78 • Hämeentie 101 • Kustaa Vaasan tie • Kustaa Vaasan tie • Kustaa Vaasan tie • Pihlajamäentie • Johtokivenkuja 4 • Pihlajamäentie 35 • Pihlajamäentie • Vanha Helsingintie • Latokartanontie • Malmin Asematie 2a • Kirkonkyläntie 1 • Kirkonkyläntie 3 • Kirkonkyläntie 17 • Vanha Tapanilantie 38 • Starvägen 9 • Starvägen 12 • Vihervarpusentie 9 • Tapaninkyläntie • Ripekuja 9 • Kanervavinkkeli 3 • Kanervarinne 18 • Tapulikaupungintie • Tapulikaupungintie 13 • Stapelstadsvägen 32 • Ohjaskuja 5a • Aamuruskontie 2 • Axeln 1

73N autobusas tvarkaraštis

73N autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 00:21 - 23:51

Pirmadienis 00:21 - 23:51
Antradienis 00:21 - 23:51
Trečiadienis 00:21 - 23:51
Ketvirtadienis 00:21 - 23:51
Penktadienis 00:21 - 23:51
Šeštadienis 00:21 - 23:51
Sekmadienis 00:21 - 23:51
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 83+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 73N autobusas maršruto sustojimas yra Rautatientori, o paskutinys - Ala-Tikkurila. 73N (Kryptis: Ala-Tikkurila) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 73N turi 38 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 38 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 250 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm HSL rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Helsinki, ir padeda rasti artimiausią 73N autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 73N autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

73N šalia manęs

Alternatyvūs nurodymai

73N D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 73N autobusas?

73N autobusas pradeda darbą 00:21 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 73N autobusas baigia darbą?

73N autobusas baigia darbą 23:51 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 73N autobusas?

Kada atvyksta Rautatientori-Malmi-Puistolan asema-Ala-Tikkurila Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Rautatientori-Malmi-Puistolan asema-Ala-Tikkurila Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku