838 Γραμμή
Ομονοια - Ρεντης - Παλ. Κοκκινια - Πειραιάς
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 838 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 838 λεωφορείο (Ομονοια - Ρεντης - Παλ. Κοκκινια - Πειραιάς) είναι μια κυκλική γραμμή με 72 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια 838,914 - Σταση 049 - Afethria.
Επιλέξτε 838 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Ομονοια - Ρεντης - Παλ. Κοκκινια - Πειραιάς (72 στάσεις)
Αφετηρια 838,914 - Σταση 049 - Afethria
Μενανδρου - Menandroy
Ικα - Ika
Θερμοπυλων - Thermopylon
Παλαια Αγορα - Palaia Agora
Φωταέριο
Καμπα - Kampa
Πετρου Ραλλη - Petroy Rallh
Ρουφ - Royf
Ψυγεια - Psygeia
Αστυ - Asty
Αμαξοστασιο Ε.Θε.Λ - Amaxostasio E.The.L.
Παπαδοπουλου - Papadopoyloy
Φωλια - Αγ.Αννης / Folia - Ag. Annis
Βιανιλ - Vianyl
2η Αγ. Αννης - 2nd Ag. Annis
Σχολειο - 3η Αγ. Αννης / Sxoleio - 3rd Ag. Annis
Παλαιολογου - Palaiologoy
Πλ. Αγ. Ιωαννη Ρεντη - Platia Agiou Ioanni Renti
Σιδερα - Sidera
Φραγκου - Fragou
Αραπη - Araph
Μακρυγιαννη - Makrygiannh
Πυροσβεστικη - Pirosvestiki
2η Μακρυγιαννη - 2nd Makrygianni
1η Μακρυγιαννη - 1st Makrygianni
Στροφη Κοκκινιας - Strofi Kokkinias
Ελληνις - Ellinis
Μεταμορφωσεως - Metamorfosews
Αγ. Αναργυροι
Σχολειο - Sxoleio
Λευκα - Lefka
Ρετσινα - Retsina
Αγ. Διονυσιος - Ag. Dionysios
Γουναρη - Gounari
Εθν. Αντιστασεως - Ethn. Antistaseos
Αλων - Alwn
Ρετσινα - Retsina
Λευκα - Lefka
Δρακουλινακου - Drakoulinakoy
Ζερβου - Zervoy
Κορυτσας
Λεβαδειας
Αγ. Παυλος
1η Μακρυγιαννη - 1st Makrygianni
2η Μακρυγιαννη - 2nd Makrygianni
Πυροσβεστικη - Pyrosvestiki
1η Θεσσαλονικης - 1st Thessalonikis
Αραπη - Arapi
Φραγκου - Fragkoy
Σιδερα - Sidera
Πλ. Ρεντη - Pl. Renth
Λαχαναγορα - Lachanagora
Οσε - Ose
Λεγακη - Legaki
Λεγακη - Legaki
Σχολειο - Sxoleio
Ολυμπιακος - Olympiakos
Αγ. Αννης - Ag. Annis
Αγ. Αννης - Ag. Annis
Αλφα - Alfa
Αμαξοστασιο Ε.Θε.Λ - Amaxostasio E.The.L.
Αστυ - Asty
Ρουφ - Royf
Κολυμβητηριο - Kolymbhthrio
Καμπα - Kampa
Φωταέριο
Παλ. Αγορα - Pal. Agora
Ασωματων - Asomaton
Ικα - Ika
Ωδειο - Odeio
Αφετηρια 838,914 - Σταση 049 - Afethria
838 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 838 λεωφορείο;
838 ξεκινάει λειτουργία στις 05:30 on Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 838 λεωφορείο;
838 σταματάει λειτουργία στις 19:40 τη Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 838 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Ομονοια - Ρεντης - Παλ. Κοκκινια - Πειραιάς Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Ομονοια - Ρεντης - Παλ. Κοκκινια - Πειραιάς Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Η γραμμή 838 του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο εκτελείται στις Πρωτομαγιά και Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή;
Οι ώρες λειτουργίας του 838 λεωφορείο τα Πρωτομαγιά και Ορθόδοξη Μεγάλη Παρασκευή ενδέχεται να αλλάξουν. Ελέγξτε την εφαρμογή Moovit για περισσότερες λεπτομέρειες
Υπάρχει 838 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 838 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 838 λεωφορείο - Ομονοια - Ρεντης - Παλ. Κοκκινια - Πειραιάς
Δρομολόγια γραμμής 838 λεωφορείο
838 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:30 - 21:00
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:30 - 21:00 | 25 - 45 |
Τρι | 05:30 - 21:00 | 25 - 45 |
Τετ | 17:25 - 21:00 | 30 - 60 |
Πεμ | 05:30 - 21:00 | 25 - 45 |
Παρ | 05:30 - 21:00 | 25 - 45 |
Σαβ | 05:35 - 19:40 | 50 - 80 |
Κυρ | 07:20 - 19:55 | 75 - 100 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 838 (από το Αφετηρια 838,914 - Σταση 049 - Afethria), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 838 (Ομονοια - Ρεντης - Παλ. Κοκκινια - Πειραιάς) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
838 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 838 (Ομονοια - Ρεντης - Παλ. Κοκκινια - Πειραιάς) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
838 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 838 λεωφορείο είναι Αφετηρια 838,914 - Σταση 049 - Afethria και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 838,914 - Σταση 049 - Afethria. 838 (Ομονοια - Ρεντης - Παλ. Κοκκινια - Πειραιάς) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 838 έχει 72 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 65 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 838 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 838 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 838 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 838 (Ομονοια - Ρεντης - Παλ. Κοκκινια - Πειραιάς) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 838 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 838, στην Αθήνα
838 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- X14 - ΣΥΝΤΑΓΜΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ / SYNTAGMA - KIFISIA (EXPRESS)/ Πρόγραμμα
- 022 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ - Ν. ΚΥΨΕΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / AKADIMIA - NEA KIPSELI/ Πρόγραμμα
- 446 - ΣΤΑΘ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΝΟΣΟΚ. ΠΕΝΤΕΛΗΣ (Μέσω ΠΙΚΠΑ)/ Πρόγραμμα
- 537 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ / ACHARNAI - VARYMPOMPI/ Πρόγραμμα
- 507 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΡΟΔΟΠΟΛΗ - ΣΤΑΜΑΤΑ / ZIRINEIO - RODOPOLI - STAMATA/ Πρόγραμμα
- 509 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙ / ZIRINEIO - AG. STEFANOS - KRYONERI/ Πρόγραμμα
- 451 - ΣΤ. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - Ν. ΠΕΝΤΕΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 822 - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 619 - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ - ΣΤ. ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 859 - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΔΕΞΑΜΕΝΕΣ - ΝΕΟΣ ΜΩΛΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 712 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΕΡΓ. ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ - Α. ΛΙΟΣΙΑ (ΠΑΝΟΡΑΜΑ)/ Πρόγραμμα
- 755Β - ΑΧΑΡΝΑΙ-ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ-ΣΤ. ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ ΜΕΣΩ ΧΑΡΑΥΓΗΣ)/ Πρόγραμμα
- 832 - ΕΥΓΕΝΕΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 819 - ΠΕΡΑΜΑ - ΝΕΚΡ. ΣΧΙΣΤΟΥ/ Πρόγραμμα
- 711 - ΣΤ. ΑΤΤΙΚΗ - ΖΩΦΡΙΑ/ Πρόγραμμα
- 906 - ΠΛ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 416 - ΣΤ. ΕΘΝ. ΑΜΥΝΑΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 460 - ΣΤ. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ - Π. ΠΕΝΤΕΛΗ/ Πρόγραμμα
- 750 - ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΣΤ. ΜΕΤΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΙΚΑΙΑ/ Πρόγραμμα
- 881 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΡΟΥΠΑΚΙ/ Πρόγραμμα