Autobusas - 86

86

Копище - Озерище

Минсктранс

86 autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

86 autobusas (Kryptis: Озерище) turi 17 stotelės išvyksta iš Копище ir keliauja iki Пос. Озерище.

86 autobusas tvarkaraščio apžvalga: Įprastai darbą pradeda 00:15 ir baigia 23:54. Įprastos darbo dienos: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 86 autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Kryptis: Озерище

Улица Лопатина, 4 5 Ул. Лопатина, Belarus Atvykstantys maršrutai
Дмитриев Кирмаш 30 улица Гинтовта, Belarus Atvykstantys maršrutai
Уручье-4 Дс 23 Ул. Острошицкая, Belarus Atvykstantys maršrutai
Городецкая Ул. 17 Острошицкая улица, Belarus Atvykstantys maršrutai
Острошицкая 185 Пр-т Независимости, Belarus Atvykstantys maršrutai
Уручье Ст.М. Atvykstantys maršrutai
Руссиянова Ул. Atvykstantys maršrutai
Первомайский Ун-Сам 2 улица Никифорова, Belarus Atvykstantys maršrutai
Школа 45 улица Никифорова, Belarus Atvykstantys maršrutai
Никифорова 49 Ул. Никифорова, Belarus Atvykstantys maršrutai
Уручье-3 Рынок Atvykstantys maršrutai
Озерище Ж/Д Ст. Atvykstantys maršrutai
Пов. На Озерище Atvykstantys maršrutai
Кэч 24Б Ул. Основателей, Belarus Atvykstantys maršrutai
Основателей 25А Ул. Основателей, Belarus Atvykstantys maršrutai
Пос. Озерище Atvykstantys maršrutai

86 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 86 autobusas?

86 autobusas pradeda darbą 00:15 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 86 autobusas baigia darbą?

86 autobusas baigia darbą 23:54 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 86 autobusas?

Kada atvyksta Копище - Озерище Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Копище - Озерище Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

86 autobusas stotelių sąrašas

Копище • Улица Лопатина, 4 • Дмитриев Кирмаш • Уручье-4 Дс • Городецкая Ул. • Острошицкая • Уручье Ст.М. • Руссиянова Ул. • Первомайский Ун-Сам • Школа 45 • Никифорова • Уручье-3 Рынок • Озерище Ж/Д Ст. • Пов. На Озерище • Кэч • Основателей • Пос. Озерище

86 autobusas gatvių sąrašas

5 Ул. Лопатина • 30 улица Гинтовта • 23 Ул. Острошицкая • 17 Острошицкая улица • 185 Пр-т Независимости • 2 улица Никифорова • улица Никифорова • 49 Ул. Никифорова • 24Б Ул. Основателей • 25А Ул. Основателей

86 autobusas tvarkaraštis

86 autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 00:15 - 23:54

Pirmadienis 00:15 - 23:54
Antradienis 00:15 - 23:54
Trečiadienis 00:15 - 23:54
Ketvirtadienis 00:15 - 23:54
Penktadienis 00:15 - 23:54
Šeštadienis 00:15 - 23:54
Sekmadienis 00:15 - 23:54
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 86 autobusas maršruto sustojimas yra Копище, o paskutinys - Пос. Озерище. 86 (Kryptis: Озерище) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 86 turi 17 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 31 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 250 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm Минсктранс rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Minsk, ir padeda rasti artimiausią 86 autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 86 autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

86 šalia manęs

Alternatyvūs nurodymai

86 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 86 autobusas?

86 autobusas pradeda darbą 00:15 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 86 autobusas baigia darbą?

86 autobusas baigia darbą 23:54 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 86 autobusas?

Kada atvyksta Копище - Озерище Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Копище - Озерище Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku