Autobusas - 90A

90A

Rautatientori-Vuosaaren satama

HSL

Maršruto statusas: Pakeista paslauga

Publikuota: 10/16/2018 2:04 AM
Paveikiami maršrūtai: HSL - 90A, 90N, 96N, 98
Meripellontiellä pysäkki Vuosaaren silta otetaan käyttöön 16.10.

90A autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

90A autobusas (Kryptis: Vuosaaren Satama) turi 28 stotelės išvyksta iš Rautatientori ir keliauja iki Hansaterminaali.

90A autobusas tvarkaraščio apžvalga: Įprastai darbą pradeda 05:17 ir baigia 05:17. Įprastos darbo dienos: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 90A autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Kryptis: Vuosaaren Satama

Rautatientori Keskuskatu, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kaisaniemenpuisto Unioninkatu 43, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Hakaniemi Hakaniemenranta 3, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Suvilahti Sörnäisten rantatie 31, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kulosaari Kulosaarentie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Puusepänportti Laivalahdenkatu 1 A, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Asentajanpuisto Mekaanikonkatu 2, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Mekaanikonkatu 7 Mekaanikonkatu 9, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Mekaanikonkatu Muuntajankatu, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Siilitie (M) Muuntajankatu, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Meripellontie Kunnallisneuvoksentie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Puotilantie Puotilantie 1, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Venemestarintie Norvägen 19, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Mustankivenkatu Vithällsvägen 2a, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Aurinkolahti Aurinkotuulen silta, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Voimalaitokset Käärmeniementie 8, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Hansaterminaali Provianttikatu 5, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę

90A D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 90A autobusas?

90A autobusas pradeda darbą 05:17 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 90A autobusas baigia darbą?

90A autobusas baigia darbą 05:17 Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 90A autobusas?

Kada atvyksta Rautatientori-Vuosaaren satama Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Rautatientori-Vuosaaren satama Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

90A autobusas stotelių sąrašas

Rautatientori • Kaisaniemenpuisto • Hakaniemi • Hanasaari • Suvilahti • Kalasatama (M) • Kulosaari • Tupasaari • Kipparlahti • Puusepänportti • Asentajanpuisto • Mekaanikonkatu 7 • Mekaanikonkatu • Siilitie (M) • Itäkeskus • Rusthollarintie • Meripellontie • Puotilantie • Rastila (M) • Venemestarintie • Mustankivenkatu • Vuotie • Aurinkolahti • Itäreimarintie • Satamakaari • Käärmeniementie • Voimalaitokset • Hansaterminaali

90A autobusas gatvių sąrašas

Keskuskatu • Unioninkatu 43 • Hakaniemenranta 3 • Sörnäisten rantatie 31 • Kulosaarentie • Laivalahdenkatu 1 A • Mekaanikonkatu 2 • Mekaanikonkatu 9 • Muuntajankatu • Muuntajankatu • Kunnallisneuvoksentie • Puotilantie 1 • Vuotie 4 • Norvägen 19 • Vithällsvägen 2a • Vuotie • Aurinkotuulen silta • Käärmeniementie 8 • Provianttikatu 5

90A autobusas tvarkaraštis

90A autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 05:17

Pirmadienis 05:17
Antradienis 05:17
Trečiadienis 05:17
Ketvirtadienis 05:17
Penktadienis 05:17
Šeštadienis 05:17
Sekmadienis 05:17 - 06:27
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 83+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 90A autobusas maršruto sustojimas yra Rautatientori, o paskutinys - Hansaterminaali. 90A (Kryptis: Vuosaaren Satama) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 90A turi 28 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 30 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 250 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm HSL rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Helsinki, ir padeda rasti artimiausią 90A autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 90A autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

90A šalia manęs

Alternatyvūs nurodymai

90A D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 90A autobusas?

90A autobusas pradeda darbą 05:17 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 90A autobusas baigia darbą?

90A autobusas baigia darbą 05:17 Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 90A autobusas?

Kada atvyksta Rautatientori-Vuosaaren satama Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Rautatientori-Vuosaaren satama Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku