Autobusas - 96N

96N

Rautatientori-Aurinkolahti-Vuosaari(Porslahdentie)

HSL

96N autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

96N autobusas (Kryptis: Vuosaari) turi 39 stotelės išvyksta iš Rautatientori ir keliauja iki Porslahdentie.

96N autobusas tvarkaraščio apžvalga: Įprastai darbą pradeda 00:09 ir baigia 23:49. Įprastos darbo dienos: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 96N autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Kryptis: Vuosaari

Rautatientori Keskuskatu, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kaisaniemenpuisto Unioninkatu 43, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Hakaniemi Hakaniemenranta 3, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Suvilahti Sörnäisten rantatie 31, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kulosaari Kulosaarentie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Puusepänportti Laivalahdenkatu 1 A, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Asentajanpuisto Mekaanikonkatu 2, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Mekaanikonkatu 7 Mekaanikonkatu 9, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Mekaanikonkatu Muuntajankatu, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Siilitie (M) Muuntajankatu, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Meripellontie Kunnallisneuvoksentie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Puotilantie Puotilantie 1, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Meri-Rastilan Tori Norvägen 7, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Fokkatori Meri-Rastilan tie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Ramsinniementie Havsrastbölevägen 22, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kallahdenraitti Havsrastbölevägen 30, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Halkaisijantie Halkaisijantie 5, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Kallvikinniemi Leikosaarentie 4, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Vedenottamontie Lekholmsvägen 11, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Iiluodontie Leikosaarentie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Aurinkol. Puistotie Leikosaarentie 28, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Ivan Falinin Kuja Ivan Falins Gränd 1, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
G. Pauligin Katu Solvikinkatu 5, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Aurinkotuulenkatu Aurinkotuulenkatu 21, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Sumukuja Aurinkotuulenkatu 12, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Aurinkolahti Vuotie 61, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Vuosaarentie Porslaxvägen 28, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Punakiventie Porslaxvägen 24, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Lokkisaarentie Porslahdentie 18, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Haapasaarentie Porslahdentie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Isonvillasaarentie Isonvillasaarentie 1, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę
Porslahdentie Porslahdentie, Helsinki Peržiūrėti pilną tvarkaraštį Keliauti į stotelę

96N D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 96N autobusas?

96N autobusas pradeda darbą 00:09 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 96N autobusas baigia darbą?

96N autobusas baigia darbą 23:49 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 96N autobusas?

Kada atvyksta Rautatientori-Aurinkolahti-Vuosaari(Porslahdentie) Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Rautatientori-Aurinkolahti-Vuosaari(Porslahdentie) Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

96N autobusas stotelių sąrašas

Rautatientori • Kaisaniemenpuisto • Hakaniemi • Hanasaari • Suvilahti • Kalasatama (M) • Kulosaari • Tupasaari • Kipparlahti • Puusepänportti • Asentajanpuisto • Mekaanikonkatu 7 • Mekaanikonkatu • Siilitie (M) • Itäkeskus • Rusthollarintie • Meripellontie • Puotilantie • Meri-Rastilan Tori • Fokkatori • Ramsinniementie • Kallahdenraitti • Halkaisijantie • Kallvikinniemi • Vedenottamontie • Iiluodontie • Aurinkol. Puistotie • Ivan Falinin Kuja • G. Pauligin Katu • Aurinkotuulenkatu • Sumukuja • Aurinkolahti • Vuotie • Vuosaarentie • Punakiventie • Lokkisaarentie • Haapasaarentie • Isonvillasaarentie • Porslahdentie

96N autobusas gatvių sąrašas

Keskuskatu • Unioninkatu 43 • Hakaniemenranta 3 • Sörnäisten rantatie 31 • Kulosaarentie • Laivalahdenkatu 1 A • Mekaanikonkatu 2 • Mekaanikonkatu 9 • Muuntajankatu • Muuntajankatu • Kunnallisneuvoksentie • Puotilantie 1 • Norvägen 7 • Meri-Rastilan tie • Havsrastbölevägen 22 • Havsrastbölevägen 30 • Halkaisijantie 5 • Leikosaarentie 4 • Lekholmsvägen 11 • Leikosaarentie • Leikosaarentie 28 • Ivan Falins Gränd 1 • Solvikinkatu 5 • Aurinkotuulenkatu 21 • Aurinkotuulenkatu 12 • Vuotie 61 • Vuotie • Porslaxvägen 28 • Porslaxvägen 24 • Porslahdentie 18 • Porslahdentie • Isonvillasaarentie 1 • Porslahdentie

96N autobusas tvarkaraštis

96N autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 00:09 - 23:49

Pirmadienis 00:09 - 23:49
Antradienis 00:09 - 23:49
Trečiadienis 00:09 - 23:49
Ketvirtadienis 00:09 - 23:49
Penktadienis 00:09 - 23:49
Šeštadienis 00:09 - 23:49
Sekmadienis 00:09 - 23:49
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 96N autobusas maršruto sustojimas yra Rautatientori, o paskutinys - Porslahdentie. 96N (Kryptis: Vuosaari) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 96N turi 39 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 37 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 250 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm HSL rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Helsinki, ir padeda rasti artimiausią 96N autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 96N autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

96N šalia manęs

Alternatyvūs nurodymai

96N D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 96N autobusas?

96N autobusas pradeda darbą 00:09 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku 96N autobusas baigia darbą?

96N autobusas baigia darbą 23:49 Sekmadienis, Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 96N autobusas?

Kada atvyksta Rautatientori-Aurinkolahti-Vuosaari(Porslahdentie) Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną Rautatientori-Aurinkolahti-Vuosaari(Porslahdentie) Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku