Autobusas - 99

99

ДС Уручье-4 - Военная академия

Минсктранс

99 autobusas maršruto žemėlapis ir stotelės

99 autobusas (Kryptis: Дс Уручье-4) turi 20 stotelės išvyksta iš Виталюр ir keliauja iki Уручье-4.

99 autobusas tvarkaraščio apžvalga: Įprastai darbą pradeda 00:04 ir baigia 23:53. Įprastos darbo dienos: darbo dienomis.

Pasirinkite bet kokį 99 autobusas stotelės žemiau, kad rastumėte atnaujintus realaus laiko tvarkaraščius ir peržiūrėtumėte jų kelionės žemėlapį.

Kryptis: Дс Уручье-4

Виталюр Atvykstantys maršrutai
Военная Академия Atvykstantys maršrutai
Танковая 17 Ул. Рогачёвская, Belarus Atvykstantys maršrutai
Рогачевская Atvykstantys maršrutai
Великий Лес Atvykstantys maršrutai
Дом Офицеров Atvykstantys maršrutai
Пономарева Ул. 5 Ул. Пономарёва, Belarus Atvykstantys maršrutai
Почтовая Ул. Atvykstantys maršrutai
Стариновская Ул. Atvykstantys maršrutai
Острошицкая 185 Пр-т Независимости, Belarus Atvykstantys maršrutai
Уручье Ст.М. Atvykstantys maršrutai
Парк Уручье 177 Пр-т Независимости, Belarus Atvykstantys maršrutai
Шафарнянская Ул. Atvykstantys maršrutai
Уручье-6 Городецкая улица, Belarus Atvykstantys maršrutai
Бизнес-Центр 72 Городецкая улица, Belarus Atvykstantys maršrutai
Гинтовта 12 Ул. Гинтовта, Belarus Atvykstantys maršrutai
Поликлиника №28 28 Ул. Гинтовта, Belarus Atvykstantys maršrutai
Дмитриев Кирмаш 30 улица Гинтовта, Belarus Atvykstantys maršrutai
Уручье-4 Дс 23 Ул. Острошицкая, Belarus Atvykstantys maršrutai
Уручье-4 50 Ул. Гинтовта, Belarus Atvykstantys maršrutai

99 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 99 autobusas?

99 autobusas pradeda darbą 00:04 Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis.

Kokiu laiku 99 autobusas baigia darbą?

99 autobusas baigia darbą 23:52 Sekmadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 99 autobusas?

Kada atvyksta ДС Уручье-4 - Военная академия Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną ДС Уручье-4 - Военная академия Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

99 autobusas stotelių sąrašas

Виталюр • Военная Академия • Танковая • Рогачевская • Великий Лес • Дом Офицеров • Пономарева Ул. • Почтовая Ул. • Стариновская Ул. • Острошицкая • Уручье Ст.М. • Парк Уручье • Шафарнянская Ул. • Уручье-6 • Бизнес-Центр • Гинтовта • Поликлиника №28 • Дмитриев Кирмаш • Уручье-4 Дс • Уручье-4

99 autobusas gatvių sąrašas

17 Ул. Рогачёвская • 5 Ул. Пономарёва • 185 Пр-т Независимости • 177 Пр-т Независимости • Городецкая улица • 72 Городецкая улица • 12 Ул. Гинтовта • 28 Ул. Гинтовта • 30 улица Гинтовта • 23 Ул. Острошицкая • 50 Ул. Гинтовта

99 autobusas tvarkaraštis

99 autobusas maršrutas dirba darbo dienomis. Reguliarios darbo valandos: 00:04 - 23:53

Pirmadienis 00:04 - 23:53
Antradienis 00:04 - 23:53
Trečiadienis 00:04 - 23:53
Ketvirtadienis 00:04 - 23:53
Penktadienis 00:04 - 23:53
Šeštadienis 00:07 - 23:52
Sekmadienis 00:07 - 23:52
Moovit yra Nr. 1 kelionių programėlė pasaulyje.
Palaiko daugiau kaip 2600 miestų 85+ pasaulio šalių!
Google Play badge AppStore badge

Pirmas 99 autobusas maršruto sustojimas yra Виталюр, o paskutinys - Уручье-4. 99 (Kryptis: Дс Уручье-4) veikia darbo dienomis dienomis.

Papildoma informacija: 99 turi 20 stotelės, o bendras kelionės laikas šiame maršrute siekia maždaug 35 minutes.

Kelyje? Pamatykite, kodėl daugiau kaip 250 pasitiki Moovit kaip geriausia viešojo transporto programėle. Moovit suteikai jusm Минсктранс rekomenduojamus maršrutus, autobusas stebėjimą realiu laiku, kelio nurodymus gyvai, maršrutų žemėlapius Minsk, ir padeda rasti artimiausią 99 autobusas stotelės šalia jūsų. Nėra interneto? Atsisiųskite autonominį PDF žemėlapį ir autobusas tvarkaraštį maršrutui 99 autobusas, kad pasiimtumėte su savimi į kelionę.

99 šalia manęs

99 D.U.K

Kokiu laiku pradeda darbą 99 autobusas?

99 autobusas pradeda darbą 00:04 Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis.

Kokiu laiku 99 autobusas baigia darbą?

99 autobusas baigia darbą 23:52 Sekmadienis, Šeštadienis.

Kokiu laiku atvyksta 99 autobusas?

Kada atvyksta ДС Уручье-4 - Военная академия Autobusas? Spauskite čia atvykimo laikams ir peržiūrkite pilną ДС Уручье-4 - Военная академия Autobusas tvarkaraštį, kuris arčiausiai jūsų buvimo vietos.

Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku
Moovit - Jūsų vietinių kelionių programėlė Android ir iOS įrenginiams
Moovit Atvykimo laikai, tvarkaraščiai, žemėlapiai ir kita realiu laiku