415N-linja
Elielinaukio
HSL
HSL 415N bussi Reitin aikataulu ja pysäkit (päivitetty)
415N-bussilla (Elielinaukio) on 57 pysäkkiä alkaen asemalta Lentoasema ja päättyen asemalle Elielinaukio.
Valitse alta mikä tahansa 415N-bussin asema nähdäksesi reaaliaikaiset aikataulut ja reittikartan.
Kohde: Elielinaukio (57 pysäkkiä)
Lentoasema
Lentoaseman Juna-As.
Teknikontie
Mekaanikontie
Aviapolis
Veromies
Äyrikuja
Vantaanportti
Väinö Tannerin Tie
Lentoasemantie
Sandbackanraitti
Lautamiehenpolku
Ruutintie
Tolkinkyläntie
Isonmännyntie
Peltovuorentie
Pukkivuorentie
Ollaksentie
Malmirajantie
Silvolantie
Kuninkaantie
Nybackanmäki
Vantaankosken Vpk
Kivimäenpuisto
Sanomala
Vantaankosken Asema
Myllynkivenkuja
Laajavuorenkuja
Raiviosuonmäki
Laajavuorentie
Kivivuorenkuja
Martinlaakso
Vihertie
Louhelan Asema
Louhelan Asema
Ojapolku
Myyrmäki
Ojahaantie
Vaskivuori
Kappatie
Kalannintie
Kaarelantie
Raitamaantie
Kaarelankulku
Pirkkolanmetsä
Pirkkolantie
Metsäläntie
Kivihaka
Ruskeasuon Varikko
Ruskeasuo
Tilkka
Kuusitie
Töölöntulli
Kansaneläkelaitos
Töölön Kisahalli
Hesperian Puisto
Elielinaukio
415N UKK
Mihin aikaan 415N bussi aloittaa kulkemisen?
Palvelut 415N bussi -pysäkillä klo 00:10 päivnä sunnuntai, maanantai, tiistai, keskiviikko, torstai, perjantai, lauantai.
Mihin aikaan 415N bussi lopettaa kulkemisen?
Palvelut 415N bussi -pysäkillä klo 00:10 päivnä maanantai.
Milloin 415N bussi saapuu?
Milloin Elielinaukio Bussi -linja tulee? Katso osoitteesta Tarkista live-saapumisajat reaaliaikaiset saapumisajat ja linjan Elielinaukio Bussi aikataulut.
Kuinka paljon maksaa 415N (Elielinaukio) bussi?
Elielinaukio (Elielinaukio) bussi-lippu maksaa €2.80–€4.10.
Onko lähelläni 415N bussi pysäkki?
Klikkaa tästä nähdäksesi lähimmän 415N bussi pysäkki.
415N-bussi -aikataulu
415N bussi reitti kulkee päivittäin. Säännölliset aikataulut: 00:10 - 01:15
Päivä | Kulkuajat | Vuoroväli (min) |
---|---|---|
ma | 00:10 | Yksittäinen lähtö |
ti | 00:10 - 01:15 | 65 |
ke | 00:10 - 01:15 | 65 |
to | 00:10 - 01:15 | 65 |
pe | 00:10 - 01:15 | 65 |
la | 00:10 - 02:15 | 60 - 65 |
su | 00:10 - 02:15 | 60 - 65 |
HSL:n bussipalveluhälytykset
Katso kaikki päivitykset asemalla 415N (asemalta Lentoasema), mukaan lukien reaaliaikaiset tilatiedot, bussi viivästykset, reittimuutokset, pysäkkien sijainnin muutokset ja muut palvelumuutokset. Hanki reaaliaikainen karttanäkymä kohteesta 415N (Elielinaukio) ja seuraa liikennettä bussi sen liikkuessa kartalla. Lataa sovellus saadaksesi kaikki HSL tiedot nyt.
415N -linjan bussi-maksu
HSL 415N (Elielinaukio) -matkan hinta on välillä €2.80–€4.10. Hinnat voivat muuttua useiden tekijöiden perusteella. Lisätietoja yrityksen HSL lippukuluista on Moovit-sovelluksessa tai HSL:n virallisella verkkosivustolla.
415N (HSL)
415N-bussin ensimmäinen pysäkki on Lentoasema ja viimeinen pysäkki on Elielinaukio. 415N (Elielinaukio) kulkee joka päivä.
Lisätietoa: 415N -linjalla on 57 pysäkkiä sekä tämän reitin kokonaiskesto on noin 50 minuuttia.
Oletko matkalla? Näe, miksi yli 1.5 miljoonaa käyttäjää luottaa Moovitiin parhaana joukkoliikennesovelluksena. Moovit tarjoaa sinulle HSL -liikenneyhtiöiden ehdottamia reittejä, reaaliaikaisen bussiseurannan, liveohjeet, linjan reittikarttoja kaupungissa Helsinki, sekä se auttaa löytämään lähimmät 415N-bussi-asemat. Eikö sinulla ole Internet-yhteyttä? Lataa matkallle mukaan offline-PDF-kartta ja bussi-aikataulu 415N-bussi-linjalle.
Linjojen 415N reaaliaikainenBussi seuranta
Seuraa linjaa 415N (Elielinaukio) live-kartalla ja seuraa sen liikkumista eri asemien välillä. Käytä Moovitia linjan 415N bussi -seurantasovelluksenaHSL bussi, niin et koskaan jää paitsi bussi reaaliaikaisista tiedoista.
Käytä sovellusta matkasuunnittelijana yritykselle HSL tai matkasuunnittelijana alueelle Metro, Raitiovaunu, Juna, Bussi tai Lautta suunnitellaksesi reitin ympäri Helsinki. Matkasuunnittelija näyttää päivitetyt tiedot kohteista HSL ja kaikista {{TRANSIT TYPE}}, mukaan lukien linja 415N, Helsinki
415N - Vaihtoehtoiset ohjeet
HSL -yhtiön linjat kaupungissa Helsinki
- 108N - Kamppi-Teekkarikylä-Tapiola(M)-Westendinasema/ Aikataulu
- 77 - Rautatientori-Tattarisuo-Jakomäki/ Aikataulu
- 175 - Matinkylä (M)-Sarvvik-Masala-Jorvas/ Aikataulu
- 345 - Elielinaukio-Rinnekoti/ Aikataulu
- 443 - Kivistö-Vestra/ Aikataulu
- 989V - Monninkylä-Pornainen-Metsäkylä/ Aikataulu
- 118 - Tapiola (M)-Urheilupuisto (M)-Suurpelto-Espoon keskus/ Aikataulu
- 736B - Nikinmäki-Leppäkorpi-Korso/ Aikataulu
- 787A - Rautatientori-Nikinmäki-Nikkilä-Laukkoski-Pornainen-Halkia/ Aikataulu
- 166K - Lasilaakso-Kauklahti-Bassenkylä/ Aikataulu
- 553K - Hakunila-Malmi-Maunula-Leppävaara/ Aikataulu
- 731 - Hakaniemi-Korso-Kulomäki/ Aikataulu
- 963 - Paijala-Hyrylä-Keravan asema/ Aikataulu
- 611 - Rautatientori-Siltamäki-Suutarila-Tikkurila/ Aikataulu
- 56 - Kalasatama(M)-Käpylä-Kannelmäki/ Aikataulu
- 321 - Elielinaukio-Jupperi-Vanhakartano/ Aikataulu
- 147N - Kamppi-Kivenlahti/ Aikataulu
- 137 - Matinkylä (M)-Matinkallio-Piispankylä-Kuitinmäki/ Aikataulu
- 246 - Espoon keskus-Röylä-Bodom-Espoon keskus/ Aikataulu
- 446 - Kivistö-Koivupää-Katriinan sairaala-Kesäkylä/ Aikataulu