קו 458
דימונה←ירושלים
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 458 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 458 (דימונה←ירושלים) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל ביצחק שדה/האצל ומסתיים בהרטום/שדרות גולדה מאיר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 458 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דימונה←ירושלים (35 תחנות)
יצחק שדה/האצל
ורדימון/העצמאות
המעפיל/העצמאות
גולדה מאיר/המעפיל
סטרומה/טיילת ספורט
מרחבים/נתיב הצפרים
השלווה/משעול הזמיר
המעפיל/השלווה
המעפיל/בן גוריון
בן גוריון/בית ספר בן עטר
בן גוריון/בית המשפט
שדרות אריאל שרון/שדרות הרצל
שדרות אריאל שרון/השיבולים
משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון
שדרות אריאל שרון/המלאכה
מסעף דימונה/קניון הדרך
מחנה משואה/כביש 204
שדרות ורדימון/ריה''ל
שדרות ורדימון/רשב''ג
ההגנה/הפלמ''ח
בית ספר קול יעקב
פסל הזהות/צבי בורנשטיין
בורנשטיין/הדקל
בורנשטיין/האופק
צומת מחנה צור
צומת הנגב
מחלף עידן הנגב לצפון
מסעף יסודות
צומת נחשון
צומת חטיבה שבע/לטרון
מחלף חמד
מחלף הראל
ויצמן/גבעת שאול
גשר המיתרים/שד' הרצל
הרטום/שדרות גולדה מאיר
שאלות ותשובות לגבי קו 458
מתי מתחיל לפעול קו 458?
קו 458 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון
באיזו שעה קו 458 מפסיק לעבוד?
קו 458 מפסיק לפעול ב-14:45 בשני, שישי
מתי מגיע קו 458?
כדי לראות מתי קו דימונה←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דימונה←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 458 (דימונה←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דימונה←ירושלים (דימונה←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 458 של מטרופולין (Metropoline) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 458 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 458 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 458 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 458
קו 458 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 21:15 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 21:45 | 150 - 260 |
ב׳ | 07:45 - 14:45 | 30 - 90 |
ג׳ | 21:15 - 23:30 | 30 - 105 |
ד׳ | 06:00 - 18:30 | 150 - 410 |
ה׳ | 06:00 - 18:30 | 150 - 410 |
ו׳ | 08:30 - 14:45 | 30 - 180 |
ש׳ | 21:15 - 23:30 | 30 - 105 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל458 (מ יצחק שדה/האצל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 458 (דימונה←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 458
תעריף הנסיעה ב458 (דימונה←ירושלים) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
458 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 458 היא יצחק שדה/האצל והתחנה האחרונה היא הרטום/שדרות גולדה מאיר.
קו 458 (דימונה←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 458. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 458.
מעקב אחר קו האוטובוס 458 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 458 (דימונה←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 458 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 458 ב-ישראל
458 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 64 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-1#/ לוח זמנים
- 5 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד<->מסוף/רבי יהודה הנשיא-אלעד-10/ לוח זמנים
- 83 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->ויצמן/התע''ש-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 72 - מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים-רעננה<->הנביאים/ישעיהו-כפר סבא-2#
- 248 - השומר/חטיבת יפתח-הוד השרון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף קדמה-רמת השרון<->מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 123 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 32 - רמז/מרכז הנוער-כפר סבא<->מסוף קדמה-רמת השרון-11/ לוח זמנים
- 145 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-1#/ לוח זמנים
- 4 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד<->מסוף/רבי יהודה הנשיא-אלעד-10/ לוח זמנים
- 147 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->צומת גלילות/בסיס צבאי-רמת השרון-1#
- 178 - המרכבה/הבנאי-חולון<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 153 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרחב עם-מרחב עם-1#/ לוח זמנים
- 616 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 90 - מרכז אליאב/שברץ-רעננה<->מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 87 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->ויצמן/התע''ש-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 3 - דרך העצמאות/סעדיה חתוכה-יהוד מונוסון<->בית החולים תל השומר/מיון-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 37 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->תמר/חצב-עומר-1#/ לוח זמנים
- 54 - ת. רכבת רעננה מערב/איסוף-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 368 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים