קו 478
מעלה אדומים←באר שבע
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 478 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 478 (מעלה אדומים←באר שבע) יש 56 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתלמוד תורה/דרך קדם ומסתיים בת.מרכזית באר שבע/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 478 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מעלה אדומים←באר שבע (56 תחנות)
תלמוד תורה/דרך קדם
דרך קדם/נופי הסלע
נופי הסלע/החלמיש
החלמיש/הרכס
הרכס/הגביש
הגעש/הרכס
הרכס/השיש
הרכס/נופי הסלע
האלמוג/חלוקי נחל
האלמוג/הכורכר
הבדולח/האלמוג
הבדולח/האלמוג
הבדולח/האלמוג
השחם/נופי הסלע
השחם/השיש
השחם/השיש
השחם/הגזית
הגזית/השחם
הצור/דרך קדם
הרכס/הניקרה
דרך קדם/נופי הסלע
תלמוד תורה/דרך קדם
דרך הגיא/דרך קדם
דרך הגיא/המצדים
דרך הגיא/דרך מדבר יהודה
דרך מדבר יהודה/הגיתית
הגיתית/העוגב
הגיתית/העוגב
הנבל/העוגב
הכינור/הצילצל
החליל/השופר
דרך מדבר יהודה/החליל
חטיבת הביניים דקל וילנאי
מתנ''ס
קניון אדומים
עירייה
דרך הר הבית/דרך צמח השדה
פרי מגדים/חוט השני
פרי מגדים/בת נדיב
פרי מגדים/עת הזמיר
פרי מגדים/בת נדיב
פרי מגדים/אגן הסהר
משטרת מעלה אדומים/דרך הר הבית
חיים יסקי/ צ'רצ'יל
ההגנה/לוחמי הגטאות
מרכז מסחרי/ההגנה
ההגנה/אצ''ל
צומת הגבעה הצרפתית/ההגנה
יגאל ידין/דרוק
מחלף חמד
צומת חטיבה שבע
מחנה נחל שורק/לדרום
מרכז אורן/יצחק רגר
מרכז רפואי סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
עיריית באר שבע/יצחק רגר
ת.מרכזית באר שבע/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 478
מתי מתחיל לפעול קו 478?
קו 478 מתחיל לפעול ב-06:45 בשלישי
באיזו שעה קו 478 מפסיק לעבוד?
קו 478 מפסיק לפעול ב-07:15 בשלישי
מתי מגיע קו 478?
כדי לראות מתי קו מעלה אדומים←באר שבע האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מעלה אדומים←באר שבע הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
האם קו האוטובוס 478 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 478 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 478 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 478 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 478
קו 478 פועל בשלישי. שעות הפעילות הן: 06:45 - 07:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 06:45 - 07:15 | 30 |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל478 (מ תלמוד תורה/דרך קדם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 478 (מעלה אדומים←באר שבע) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 478
המחירים של קו 478 (מעלה אדומים←באר שבע) של אגד (Egged) עשויים להשתנות בהתאם למספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
478 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 478 היא תלמוד תורה/דרך קדם והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית באר שבע/הורדה.
קו 478 (מעלה אדומים←באר שבע) פועל בשלישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 478. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 478.
מעקב אחר קו האוטובוס 478 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 478 (מעלה אדומים←באר שבע) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 478 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 478 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 51 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->קיבוץ נען/מרכז-נען-1#/ לוח זמנים
- 36א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2ח/ לוח זמנים
- 6 - מסוף אגד ביג כרמיאל-כרמיאל<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 193 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 123 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 7 - מלון דיפלומט-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 3 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 23 - בית ספר נילי-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#
- 971 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#/ לוח זמנים
- 444 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#ירושלים ↔ אילת/ לוח זמנים
- 80 - הגליל/מצפה-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 973 - אנדרטת עד הלום/שדרות משה סנה-אשדוד<->רופין/קניאל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 8 - האירוסים/פרג-רכסים<->הרימונים/האורנים-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 390 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 98 - תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 18 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->ת. רכבת מלחה/מודעי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 811 - רקאנטי/המשורר אצ''ג-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1י/ לוח זמנים
- 47 - הפרדס/וולפברג-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 14 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 85 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים