Laluan 600
Hab Pasar Seni
rapidKL Bus
Jadual Perjalanan dan Hentian bas 600 rapidKL Bus (Telah dikemas kini)
Bas 600 (Hab Pasar Seni) mempunyai 42 hentian-hentian bertolak dari Aeon Big Puchong Utama (Sj237) dan akan tiba di Hab Pasar Seni
Pilih mana-mana daripada bas 600 hentian-hentian di bawah untuk carian jadual masa nyata dan peta laluannya.
Tunjuk Arah: Hab Pasar Seni (42 hentian)
Aeon Big Puchong Utama (Sj237)
Puchong Utama 1 (Presint 10) (Sj603)
Tractors Malaysia (Sj605)
Kompleks Rakan Muda Puchong (Sj677)
Setia Walk (Selatan) (Sj609)
Lotus's Puchong (Sj516)
IOI Mall Puchong (Sj610)
Taman Merak (Sj330)
Tm Kinrara (Sj331)
Apartment Sri Cempaka (Sj332)
Aman Sari Puchong (Sj333)
Taman Bukit Kuchai (Sj334)
Tudm Kinrara (Sj348)
Kem Askar Bandar Kinrara (Sj338)
Taman Kinrara Seksyen 1 (Selatan) (Sj339)
Taman Kinrara Seksyen 1 (Utara) (Sj340)
Taman Sri Pandan (Kl1342)
Oug Parklane (Barat) (Kl1343)
Taman Kuchai (Kl1344)
Masjid Jamek Petaling (Kl1345)
Taman Sri Jati (Kl1346)
Masjid Abdul Rahman Bin 'Auf (Kl1347)
Taman Yarl (Utara) (Kl1271)
Pearl Point (Opp) (Kl1272)
Taman United (Kl1274)
Plaza Prima (Kl1275)
Pasar Jalan Klang Lama (Kl1276)
The Scott Garden (Kl1277)
Taman Shanghai (Selatan) (Kl1280)
Southbank Residence (Kl1281)
3rd Mile Square (Kl1282)
Shell Batu 3¼ Jalan Klang Lama (Opp) (Kl1283)
Wisma Buddhist (Kl1284)
Saville Residence (Opp) (Kl1395)
KTM Midvalley (Kl1535)
Residensi Brickfields (Kl1086)
Little India (Kl2442)
Nu Sentral (Kl1079)
Sentral Exhibition Mall (Kl1090)
Jabatan Warisan Negara (Kl1925)
Bangunan Public Bank (Opp) (Kl1091)
Hab Pasar Seni
Soalan Lazim 600
Pukul berepa bas 600 bermula operasi?
bas 600 bermula operasi pada 05:30 pada Ahad, Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat, Sabtu
Pukul berepa bas 600 berhenti operasi?
600 bas berhenti operasi pada pukul 22:00 pada Ahad, Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat, Sabtu.
Bilakah ketibaan seterusnya bas 600?
Bilakah Bas Hab Pasar Seni akan tiba? Semak masa ketibaan langsung untuk masa ketibaan nyata dan semak jadual waktu penuh untuk Bas Hab Pasar Seni yang berdekatan dengan anda.
Berepakah tambang untuk bas 600 (Hab Pasar Seni)?
Tambang untuk bas Hab Pasar Seni (Hab Pasar Seni) adalah diantara RM1.00 - RM3.00
Adakah terdapat berhenti bas 600 berdekatan saya?
Klik disini untuk lihat berhenti bas 600 berdekatan
Jadual Waktu Laluan bas 600
laluan bas 600 beroperasi setiap hari. Masa perkhidmatan: 05:30 - 22:00
Hari | Waktu Beroperasi | Kekerapan (minit) |
---|---|---|
Isn | 05:30 - 22:00 | 10 - 30 |
Sel | 05:30 - 22:00 | 10 - 30 |
Rab | 05:30 - 22:00 | 10 - 30 |
Kha | 05:30 - 22:00 | 10 - 30 |
Jum | 05:30 - 22:00 | 10 - 30 |
Sab | 05:30 - 22:00 | 10 - 30 |
Ahd | 05:30 - 22:00 | 10 - 30 |
Makluman perkhidmatan bas rapidKL Bus
Lihat semua maklumat 600 (dari Aeon Big Puchong Utama (Sj237)), termasuklah maklumat status secara real-time, kelewatan bas, perubahan laluan, perubahan lokasi hentian, dan lain-lain maklumat. Dapatkan pandangan peta real-time 600 (Hab Pasar Seni) dan jejak bas bergerak di peta. Muat turunlah aplikasi untuk semua maklumat rapidKL Bus sekarang.
Tambang laluan {{TRANSIT_LINE}} 600
Tambang 600 rapidKL Bus (Hab Pasar Seni) adalah di dalam lingkungan RM1.00 ke RM3.00. Kadar tambang mungkin berbeza disebabkan oleh beberapa faktor. Untuk maklumat lanjut mengenai tambang rapidKL Bus, sila semak aplikasi Moovit atau laman sesawang rapidKL Bus
600 (rapidKL Bus)
Hentian pertama untuk laluan bas 600 adalah Aeon Big Puchong Utama (Sj237) malakala hentian terakhir adalah Hab Pasar Seni 600 (Hab Pasar Seni) beroperasi pada tiap-tiap hari
Maklumat tambahan: 600 mempunyai 42 hentian-hentian dan masa perjalanan keseruluhan laluan adalah dalam lingkungan 52 minit.
Selalu di jalan? Lihatklah kenapa lebihi 1.5 juta pengguna mempercayai Moovit sebagai aplikasi pengangkutan awam terunggul. Moovit memberi laluan cadangan untuk rapidKL Bus, masa ketibaan nyata bas, panduan arah, peta laluan di Kuala Lumpur, dan ia membantu anda cari hentian terdekat hentian-hentian bas 600 anda. Tiada liputan internet? Muat turun peta PDF dan jadual bas untuk bas 600 untuk perjalanan anda.
Penjejak laluan Bas 600 secara "Real-Time"
Jejaki laluan 600 (Hab Pasar Seni) di peta secara "real-time" dan mengikuti lokasi bas/tren anda sehingga ia sampai di stesen. Gunakan Moovit sebagai penjejak untuk laluan bas 600 atau aplikasi penjejak bas rapidKL Bus dan tidak lagi terlepas bas anda.
Gunalah aplikasi sebagai perancang perjalanan perjalanan anda di Kuala Lumpur untuk rapidKL Bus atau MRT & LRT, Monorel, Keretapi, Bas, Kereta kabel atau Feri. Perancang perjalanan akan tunjukkan maklumat terkini untuk rapidKL Bus dan mana-mana bas, termasuklah laluan 600 di Kuala Lumpur
600 - Laluan alternatif
Laluan-laluan rapidKL Bus di Kuala Lumpur
- 753 - Hentian Bandar Shah Alam ⇌ UiTM, Puncak Alam/ Jadual
- T781 - LRT Kelana Jaya ↺ Kelana Centre Point/ Jadual
- 420 - Pandan Indah ⇌ Menara Maybank via Bukit Bintang/ Jadual
- 652 - LRT Awan Besar ⇌ Batu 3½ Jalan Klang Lama/ Jadual
- T580 - LRT Awan Besar ↺ Bandar Baru Sri Petaling / TPM/ Jadual
- PBD1 - Damanlela Open Car Park ↺ MRT Semantan, Pintu B/ Jadual
- 303 - Taman Mulia Jaya ⇌ Lebuh Ampang/ Jadual
- T251 - LRT Sri Rampai ↺ Seksyen 10 Wangsa Maju/ Jadual
- 590 - Hab Lebuh Pudu ⇌ Bandar Sungai Long/ Jadual
- T601 - Puchong Prima ⇌ Puchong Utama/ Jadual
- SU13A - Setia City Mall ↺ Pangsapuri De Palma/ Jadual
- T789 - LRT Universiti ↺ Universiti Malaya / Pantai Hillpark/ Jadual
- BET17 - Pinggiran Batu Caves ⇌ Presint 2,3 Putrajaya/ Jadual
- T223 - LRT Setiawangsa ↺ AU3 Keramat/ Jadual
- 173 - Taman Jasa Utama ⇌ Lebuh Ampang/ Jadual
- T450 - Beranang ⇌ MRT Stadium Kajang/ Jadual
- 821 - Hab Pasar Seni ⇌ Pantai Hillpark/ Jadual
- T221 - LRT Sri Rampai ↺ Melawati Mall / Giant Ulu Klang/ Jadual
- 201 - Batu 12 Gombak ⇌ LRT / MRT / Monorail Titiwangsa/ Jadual
- T776 - BRT / LRT USJ 7 ↺ USJ 1 Subang Mewah/ Jadual