Linka 80
Cintorín Petržalka
Dopravný podnik Bratislava
Cestovný poriadok a zastávky Dopravný podnik Bratislava 80 autobus (Aktualizované)
80 autobus (Cintorín Petržalka) 9 zastávky odchádza z Kollárovo Nám. a končí Cintorín Petržalka.
Vyberte si niektorú z položiek 80 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.
Pokyny: Cintorín Petržalka (9 zastávky)
Kollárovo Nám.
Zochova
Einsteinova
Kremnická (X)
Záporožská (X)
Žst Petržalka
Údernícka, Kúpalisko
Dargovská (X)
Cintorín Petržalka
80 FAQ
Kedy začne fungovať 80 autobus?
Služby 80 autobus sa začínajú o 05:41 dňa pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok.
Kedy prestane služba 80 autobus fungovať?
Služby 80 autobus sa zastavujú o 19:27 pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok.
Kedy príde 80 autobus?
Kedy prichádza linka Cintorín Petržalka Autobus? Skontroujte si živé časy príchodu na živé časy príchodu a na zobrazenie celého harmonogramu linky Cintorín Petržalka Autobus, ktorá je najbližšie k vášmu miestu.
Je niekde 80 autobus zastávka v mojej blízkosti?
Kliknúť sem zobrazí najbližší 80. autobus zastávka.
80 autobus Harmonogram
80 autobus cesta premáva každý deň. Bežné hodiny: 05:41 - 19:27
Deň | Prevádzkové hodiny | Frekvencia (minúty) |
---|---|---|
po | 05:41 - 19:27 | 32 - 72 |
ut | 05:41 - 19:27 | 32 - 72 |
st | 05:41 - 19:27 | 32 - 72 |
št | 05:41 - 19:27 | 32 - 72 |
pi | 05:41 - 19:27 | 32 - 72 |
so | 08:41 - 19:29 | 48 - 72 |
ne | 08:41 - 19:29 | 48 - 72 |
Upozornenia na služby Dopravný podnik Bratislava autobus
Pozrite si všetky aktualizácie na 80 (zo stanice Kollárovo Nám.) vrátane informácií o stave v reálnom čase, meškaní autobus, zmien trás, zmien umiestnení zastávok a akýchkoľvek ďalších zmien služieb. Získajte zobrazenie mapy 80 (Cintorín Petržalka) v reálnom čase a sledujte autobus, ako sa pohybuje na mape. Stiahnite si aplikáciu pre všetky informácie o Dopravný podnik Bratislava.
Linka 80, cena autobus
Ceny Dopravný podnik Bratislava 80 (Cintorín Petržalka) sa môžu meniť na základe niekoľkých faktorov. Viac informácií o cene vstupeniek v agentúre Dopravný podnik Bratislava nájdete v aplikácii Moovit alebo na oficiálnej webovej stránke Dopravný podnik Bratislava.
80 (Dopravný podnik Bratislava)
Prvá zastávka trasy 80 autobus je Kollárovo Nám. a posledná zastávka je Cintorín Petržalka. 80 (Cintorín Petržalka) je funkčný počas každý deň.
Ďalšie informácie: 80 má 9 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 11 minút.
Na ceste? Zistite, prečo viac ako 1.5 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka Dopravný podnik Bratislava navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie 80 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre 80 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.
Sledovač linky 80 Autobus v reálnom čase
Sledujte linku 80 (Cintorín Petržalka) na živej mape v reálnom čase a sledujte jej polohu, keď sa pohybuje medzi stanicami. Použite Moovit ako sledovač liniek 80 autobus alebo živú aplikáciu na sledovanie Dopravný podnik Bratislava autobus a už nikdy nezmeškáte svoj autobus.
Použite aplikáciu ako plánovač cesty pre Dopravný podnik Bratislava alebo plánovač cesty pre Električka, Autobus, Trolejbus alebo Vlak na plánovanie trasy okolo mesta Bratislava. Plánovač ciest zobrazuje aktualizované údaje pre agentúru Dopravný podnik Bratislava a akýkoľvek autobus vrátane linky 80 v meste Bratislava
80 - Alternatívne Smery
Dopravný podnik Bratislava v Bratislava
- 41 - Hlavná stanica / Vozovňa Hroboňova◄► Búdková/ Časový plán
- N31 - Hlavná stanica ◄► Cintorín Slávičie údolie/ Časový plán
- 77 - Vlčie hrdlo ◄► Vlčie hrdlo, Spaľovňa; Povodie Dunaja/ Časový plán
- 96 - Letisko / Airport ◄► Petržalka, Prokofievova/ Časový plán
- N99 - Petržalka, Ovsište ◄► Vozovňa Petržalka/ Časový plán
- 130 - Krematórium ◄► Patrónka, Kaufland/ Časový plán
- 139 - Karlova Ves, Molecova ◄► Cintorín Slávičie údolie/ Časový plán
- 31 - Cintorín Slávičie údolie ◄► Blumentál/ Časový plán
- N70 - Hlavná stanica ◄► ŽST P. Biskupice/ Časový plán
- 50 - OD Slimák ◄► Aupark/ Časový plán
- N33 - Hlavná stanica ◄► Dlhé diely, Kuklovská/ Časový plán
- 99 - Petržalka, Antolská ◄► Petržalka, Ovsište/ Časový plán
- 23 - Lamač ◄► Devínska Nová Ves, Jána Jonáša / Mláka/ Časový plán
- 95 - Petržalka, Vyšehradská ◄► Petržalka, Muchovo námestie/ Časový plán
- N56 - Zlaté piesky ◄► Rača, Hečkova/ Časový plán
- 25 - Autobusová stanica ◄► Volkswagen/ Časový plán
- 37 - Most SNP ◄► Záhorská Bystrica/ Časový plán
- N55 - Hlavná stanica ◄► Rača, Na pántoch/ Časový plán
- 36 - Dúbravka, Žatevná ◄► Záhorská Bystrica/ Časový plán