136 Linje
Telemark Fylkeskommune 136 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
136 buss (Felle) har 21 stopp som går fra Tveit Skule og slutter på Skåli.
136 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 14:22. Driftsdager denne uken: mandag, tirsdag, onsdag.
Velg hvilken som helst 136 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Felle (21 stopp)
Tveit Skule
Stenufskleiva
Tveitsund
Fjonevegen Kryss
Lauvdalen
Myrane
Heimdalsvegen
Tjønnefoss Kryss
Høgefoss
Haugsjåsund
Haugsjåsund Skule
Gaukås
Ekra
Bjorevja
Breiung
Øy
Nobbesundbrua
Haugstøl
Felle
Eikeland
Skåli
136 FAQ
Når begynner 136 buss å operere?
136 buss starter å operere klokken 12:37 på onsdag.
Når slutter 136 buss å gå?
136 buss slutter å operere klokken 14:22 på mandag, tirsdag.
Når ankommer 136 buss?
Når kommer Felle Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Felle Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Telemark Fylkeskommune 136 buss linjen i/på Kristi himmelfartsdag and 17. mai?
136 busss driftstider i/på Kristi himmelfartsdag and 17. mai kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 136 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 136 buss stopp.
136 buss Rutetabell
136 buss rute drifter på mandag til tirsdag. Ordinære rutetider: 14:22
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 14:22 | Engangstur |
ti. | 14:22 | Engangstur |
on. | 12:37 - 14:52 | 135 |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Telemark Fylkeskommune buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 136 (fra Tveit Skule), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 136 (Felle) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Telemark Fylkeskommune-informasjon nå.
136 linje buss billettpris
Telemark Fylkeskommune 136 (Felle) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Telemark Fylkeskommune, sjekk Moovit-appen eller Telemark Fylkeskommune sin offisielle nettside.
136 (Telemark Fylkeskommune)
Det første stoppet på 136 buss ruten er Tveit Skule og siste stopp er Skåli. 136 (Felle) opererer mandag, tirsdag, onsdag.
Tilleggsinformasjon: 136 har 21 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 39 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Telemark Fylkeskommune foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 136 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 136 buss til å ta med på reisen.
Linje 136 sanntid Buss tracker
Spor linje 136 (Felle) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 136 buss tracker eller en live Telemark Fylkeskommune buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Telemark Fylkeskommune eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Telemark Fylkeskommune og eventuelle buss, inkludert linje 136, i Norge
136 - Alternative Veibeskrivelser
Telemark Fylkeskommune linjer i Norge
- 2 - Notodden-Sjukehuset-Anundskås/ Timeplan
- M2 - Falkum-Skjelsvik/ Timeplan
- 128 - Seljord-Seljordsheii-Åsgrend/ Timeplan
- S14 - Heistad-Skien/ Timeplan
- M3 - Skien-Klyve-Skjelsvik/ Timeplan
- 460 - Feset-Valle-Åby/ Timeplan
- 85 - Skien-Fossum-Ås/ Timeplan
- 122 - Lunde-Flåbygd/ Timeplan
- 323 - Notodden-Nordagutu-Gvarv-Bø/ Timeplan
- S4 - Skottfoss-Dalbygda/ Timeplan
- 504 - Kragerø-KJølebrønd/ Timeplan
- 145 - Byrte-Dalen/ Timeplan
- 144 - Varland-Rauland/ Timeplan
- 313 - Notodden-Schia-Årlifoss/ Timeplan
- S16 - Porsgrunn-Kjørbekk-Moflata/ Timeplan
- 312 - Notodden-Bolkesjø-Gransherad/ Timeplan
- 602 - Drangedal-Treungen/ Timeplan
- 610 - skoleruter Kroken skole/ Timeplan
- 131 - Vrådal-Nissedal-Treungen-Åmli/ Timeplan
- 301 - Notodden-Hjartdal-Seljord/ Timeplan