1566 Linje
Borgheim Usk
Vestfold Kollektivtrafikk as
Vestfold Kollektivtrafikk as 1566 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
1566 buss (Borgheim Usk) har 16 stopp som går fra Årøysund og slutter på Borgheim Ungdomsskole.
1566 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 08:22. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 1566 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Borgheim Usk (16 stopp)
Årøysund
Buktaveien
Petterødveien
Oterbekklina
Oterbekk
Ulvø
Skallestad
Bergan
Rubberød
Kjøle
Vollen
Sollisvingen
Semstoppen
Gipø Barnehage
Borgheim
Borgheim Ungdomsskole
1566 FAQ
Når begynner 1566 buss å operere?
1566 buss starter å operere klokken 08:22 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 1566 buss å gå?
1566 buss slutter å operere klokken 08:22 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 1566 buss?
Når kommer Borgheim Usk buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Borgheim Usk buss som er nærmest din plassering.
Er det en 1566 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 1566 buss stopp.
1566 buss Rutetabell
1566 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 08:22
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 08:22 | Engangstur |
ti. | 08:22 | Engangstur |
on. | 08:22 | Engangstur |
to. | 08:22 | Engangstur |
fr. | 08:22 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Vestfold Kollektivtrafikk as buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 1566 (fra Årøysund), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 1566 (Borgheim Usk) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Vestfold Kollektivtrafikk as-informasjon nå.
1566 linje buss billettpris
Vestfold Kollektivtrafikk as 1566 (Borgheim Usk) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Vestfold Kollektivtrafikk as, sjekk Moovit-appen eller Vestfold Kollektivtrafikk as sin offisielle nettside.
1566 (Vestfold Kollektivtrafikk as)
Det første stoppet på 1566 buss ruten er Årøysund og siste stopp er Borgheim Ungdomsskole. 1566 (Borgheim Usk) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 1566 har 16 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 20 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Vestfold Kollektivtrafikk as foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 1566 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 1566 buss til å ta med på reisen.
Linje 1566 sanntid buss tracker
Spor linje 1566 (Borgheim Usk) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 1566 buss tracker eller en live Vestfold Kollektivtrafikk as buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Vestfold Kollektivtrafikk as eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Vestfold Kollektivtrafikk as og eventuelle buss, inkludert linje 1566, i Norge
Vestfold Kollektivtrafikk as linjer i Norge
- 1215 - Gjerstad-Bugården-Sandefjord/ Timeplan
- 1909 - Sundbyfoss-Hof/ Timeplan
- 1312 - Sky skole-Helgeroa/ Timeplan
- 1264 - Enga-Ranvik/ Timeplan
- 221 - Tjodalyng-Kjerringvik/ Timeplan
- 1811 - Holm - Sande/ Timeplan
- 1326 - Svarstad-Steinsholt/ Timeplan
- 1825 - Granbakken-Haga skole/ Timeplan
- 112 - Torød-Tønsberg/ Timeplan
- 1391 - Rødbøl-Hedrum usk/ Timeplan
- 1917 - Gjøgri-Botne-Gjøklep/ Timeplan
- 1201 - Ranvik-Himberg/ Timeplan
- 1578 - Klokkeråsen-Rom-Åsg.-Ringshaug/ Timeplan
- 1833 - Holmestrand-Sande vgs/ Timeplan
- 1813 - Sande-Holm/ Timeplan
- 210 - Gon-Larvik-Nordbyen/ Timeplan
- 120 - Tønsberg-Revetal-Kirkevoll/ Timeplan
- 1926 - Botne-Gjøgri/ Timeplan
- 1550 - Borgheim-Torød-Oserød/ Timeplan
- 1110 - Vgs i Larvik-Stavern-Helgeroa/ Timeplan