16 Linje
Olav Vs gate - Madlasandnes
Kolumbus
Kolumbus 16 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
16 buss (Madlasandnes) har 22 stopp som går fra Olav Vs Gate og slutter på Madlasandnes.
Velg hvilken som helst 16 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Madlasandnes (22 stopp)
Olav Vs Gate
Vaktapoteket
Kannik
St. Svithuns Plass
Holbergs Gate
Mosvannsparken
Gamle Madlaveien
Tjensvollkrysset
Stavanger Turnhall
Morgedalsveien
Madlakrossen
Amfi Madla
Madlastokken
Gunhilds Gate
Madlaleiren
Kompani Linges Vei
Skytterlagsveien
Hafrsfjord Skole
Grenaderveien
Madlatuå
Gjerdesvollen
Madlasandnes
16 FAQ
Når begynner 16 buss å operere?
16 buss starter å operere klokken 06:42 på mandag, tirsdag, onsdag, fredag.
Når slutter 16 buss å gå?
16 buss slutter å operere klokken 23:42 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.
Når ankommer 16 buss?
Når kommer Olav Vs gate - Madlasandnes Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Olav Vs gate - Madlasandnes Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Kolumbus 16 buss linjen i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag?
16 busss driftstider i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 16 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 16 buss stopp.
16 buss Rutetabell
16 buss rute fungerer hver dag. Vanlige tidsplantimer: 06:42 - 23:42
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:42 - 23:42 | 30 - 60 |
ti. | 06:42 - 23:42 | 30 - 60 |
on. | 06:42 - 23:42 | 30 - 60 |
to. | 10:42 - 23:42 | 60 |
fr. | 06:42 - 23:42 | 30 - 60 |
lø. | 09:42 - 23:42 | 60 |
sø. | 10:42 - 23:42 | 60 |
Kolumbus buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 16 (fra Olav Vs Gate), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 16 (Madlasandnes) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Kolumbus-informasjon nå.
16 linje buss billettpris
Kolumbus 16 (Madlasandnes) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Kolumbus, sjekk Moovit-appen eller Kolumbus sin offisielle nettside.
16 (Kolumbus)
Det første stoppet på 16 buss ruten er Olav Vs Gate og siste stopp er Madlasandnes. 16 (Madlasandnes) opererer hver dag.
Tilleggsinformasjon: 16 har 22 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 19 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Kolumbus foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 16 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 16 buss til å ta med på reisen.
Linje 16 sanntid Buss tracker
Spor linje 16 (Madlasandnes) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 16 buss tracker eller en live Kolumbus buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Kolumbus eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Kolumbus og eventuelle buss, inkludert linje 16, i Norge
16 - Alternative Veibeskrivelser
Kolumbus linjer i Norge
- 221 - Avaldsnes - Stangeland ungdomsskole/ Timeplan
- SK6015 - Eikanes kryss - Knapphus/ Timeplan
- SK0117 - Hovland - Egersund bussterminal/ Timeplan
- SK4923 - Spanne transformatorstasjon - Vormedal ungdomsskole/ Timeplan
- SK2006 - Stora Salte sør - Orre skule/ Timeplan
- SK0207 - Sandnes bussterminal Ruten - Trones skole/ Timeplan
- SK1903 - Brusalia - Ogna skule/ Timeplan
- 3 - Forus nord - Sundelia/ Timeplan
- SK3402 - Jelsa skule - Landsnes/ Timeplan
- SK1908 - Varhaug skule - Madland/ Timeplan
- 13 - Olav Vs gate - Godalen/ Timeplan
- SK1905 - Vigrestad skule - Stokkalandshadlet/ Timeplan
- SK4649 - Kårstø ved Susort - Tysværvåg barne- og ungdomsskule/ Timeplan
- SK1202 - Tronvik - Nygård barneskole/ Timeplan
- 52 - Sandnes bussterminal Ruten - Bryne stasjon/ Timeplan
- SK2108 - Frøyland skule - Åsland/ Timeplan
- SK4931 - Blikshavn - Skudenes ungdomsskole/ Timeplan
- N283 - Sørhauggata/Torggata - Røyksund/ Timeplan
- SK4919 - Vikjå - Vardafjellhallen/ Timeplan
- SK3404 - Erfjord skule - Hamra/ Timeplan