1646 Linje
Vennerød-Dyrsø
Vestfold Kollektivtrafikk as
Vestfold Kollektivtrafikk as 1646 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
1646 buss (Dyrsø-Tveitan) har 23 stopp som går fra Vennerød Skole og slutter på Tveitan Bru.
1646 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 12:40. Driftsdager denne uken: onsdag, fredag.
Velg hvilken som helst 1646 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Dyrsø-Tveitan (23 stopp)
Vennerød Skole
Skåum
Fossnes Gård
Arnadal Kirke
Fossheim
Fuske
Borgenbakken
Borgen Syd
Borgen Nord
Gravdal Verksted
Gravdal
Granheimveien
Orheim
Askjem
Bjuerød
Buar
Dyrsø
Einarsrød
Brattås
Fossnes Gård
Fossnes Lokalet
Kværne
Tveitan Bru
1646 FAQ
Når begynner 1646 buss å operere?
1646 buss starter å operere klokken 12:40 på onsdag, fredag.
Når slutter 1646 buss å gå?
1646 buss slutter å operere klokken 12:40 på onsdag, fredag.
Når ankommer 1646 buss?
Når kommer Vennerød-Dyrsø buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Vennerød-Dyrsø buss som er nærmest din plassering.
Er det en 1646 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 1646 buss stopp.
1646 buss Rutetabell
1646 buss rute opererer på onsdag, fredag. Normale opereringstider: 12:40
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
ti. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
on. | 12:40 | Engangstur |
to. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
fr. | 12:40 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Vestfold Kollektivtrafikk as buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 1646 (fra Vennerød Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 1646 (Dyrsø-Tveitan) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Vestfold Kollektivtrafikk as-informasjon nå.
1646 linje buss billettpris
Vestfold Kollektivtrafikk as 1646 (Dyrsø-Tveitan) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Vestfold Kollektivtrafikk as, sjekk Moovit-appen eller Vestfold Kollektivtrafikk as sin offisielle nettside.
1646 (Vestfold Kollektivtrafikk as)
Det første stoppet på 1646 buss ruten er Vennerød Skole og siste stopp er Tveitan Bru. 1646 (Dyrsø-Tveitan) opererer onsdag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 1646 har 23 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 34 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Vestfold Kollektivtrafikk as foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 1646 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 1646 buss til å ta med på reisen.
Linje 1646 sanntid buss tracker
Spor linje 1646 (Dyrsø-Tveitan) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 1646 buss tracker eller en live Vestfold Kollektivtrafikk as buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Vestfold Kollektivtrafikk as eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Vestfold Kollektivtrafikk as og eventuelle buss, inkludert linje 1646, i Norge
Vestfold Kollektivtrafikk as linjer i Norge
- 1570 - Bergsåsen-Sem kirke/ Timeplan
- 1541 - Greveskogen-Tønsberg/ Timeplan
- 173 - Ranvik usk-Virik/ Timeplan
- 01 - Åsgårdstrand-Horten/ Timeplan
- 1123 - Tjøllingvollen-Hem bro/ Timeplan
- 1916 - Eplerød-Botne-Gjøklep/ Timeplan
- 44 - Hvittingfoss-Hof/ Timeplan
- 1522 - Ramnes-Barkost/ Timeplan
- 1822 - Selvik skole-Berger kafe/ Timeplan
- 1283 - Sandefjord-Verningen-Larvik/ Timeplan
- 1129 - Tjøllingvollen-Klåstad/ Timeplan
- 1707 - Vear-Taranrød-Nauen/ Timeplan
- 220 - Eftang-Klåstad/ Timeplan
- 1806 - Galleberg skole-Sande/ Timeplan
- 1135 - Larvik-Tjølling-Sandefjord/ Timeplan
- 1548 - Brattås-Tenvik-Kjøpmannskjær/ Timeplan
- 1645 - Stokke-Storevar-Golfbanen/ Timeplan
- 1502 - Høyjord-Dalsroa/ Timeplan
- 1576 - Lindhøy-Hulebak-Verdens ende/ Timeplan
- 1941 - Holmestrand-Kirkevoll/ Timeplan