לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 221 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 221 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) יש 63 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני ומסתיים בת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 221 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה (63 תחנות)
הצגה על מפהצפה בכיוון
ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני
צפה בלוח הזמנים המלא
סחרוב
צפה בלוח הזמנים המלא
מת''מ/ההגנה
צפה בלוח הזמנים המלא
איצטדיון סמי עופר/לדרום
צפה בלוח הזמנים המלא
תעש טירה
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף טירת כרמל/הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף כפר גלים
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף טירת כרמל/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף החותרים
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 4/שדרות מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
מגדים דרום/נחל ספונים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת מגדים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת סיטרין
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אורן דרום/כלא 6
צפה בלוח הזמנים המלא
כלא 6
צפה בלוח הזמנים המלא
חוות אהרונסון
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הים/מחנה מעפילים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הים/מבוא עתלית
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הים/נחל אורן
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הים/שלדג
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הים/תמירון
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הים/גבעת הבריכות
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הים/הסלע
צפה בלוח הזמנים המלא
האלון/דרך הים
צפה בלוח הזמנים המלא
הלוחמים
צפה בלוח הזמנים המלא
הזית/הלוחמים
צפה בלוח הזמנים המלא
הזית/הסלע
צפה בלוח הזמנים המלא
החרוב/הסלע
צפה בלוח הזמנים המלא
החרוב/הזית
צפה בלוח הזמנים המלא
הזית/הדקל
צפה בלוח הזמנים המלא
הזית/הבנים
צפה בלוח הזמנים המלא
נווה ים/מפעל נון
צפה בלוח הזמנים המלא
קיבוץ נווה ים
צפה בלוח הזמנים המלא
הסביון/הרקפת
צפה בלוח הזמנים המלא
הנרקיסים/הסביון
צפה בלוח הזמנים המלא
האיריס/רקפת
צפה בלוח הזמנים המלא
המחתרות/הזית
צפה בלוח הזמנים המלא
המחתרות
צפה בלוח הזמנים המלא
המחתרות/ההרדוף
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת עתלית/ההרדוף
צפה בלוח הזמנים המלא
המייסדים/הסלע
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הים/משעול הגפנים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הים/חיטה
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הים/קציר
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הים/נחל אורן
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך הים/מבוא עתלית
צפה בלוח הזמנים המלא
מחנה מעפילים/דרך הים
צפה בלוח הזמנים המלא
חוות אהרונסון
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת עתלית
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אורן צפון/כלא 6
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת סיטרין
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת מגדים
צפה בלוח הזמנים המלא
מגדים צפון/נחל ספונים
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 4/שדרות מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף החותרים
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף טירת כרמל/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף כפר גלים
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף טירת כרמל/הרצל
צפה בלוח הזמנים המלא
בסיס תובלה
צפה בלוח הזמנים המלא
ההגנה/רוטנברג
צפה בלוח הזמנים המלא
מת''מ
צפה בלוח הזמנים המלא
סחרוב
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 221
מתי מתחיל לפעול קו 221?
קו 221 מתחיל לפעול ב-04:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 221 מפסיק לעבוד?
קו 221 מפסיק לפעול ב-16:10 בשישי
מתי מגיע קו 221?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 221 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 221 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 221 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 221 של אגד (Egged) - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
קו 221 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:50 - 22:40
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
04:50 - 22:40
30 - 60
ב׳
04:50 - 22:40
30 - 60
ג׳
04:50 - 22:40
30 - 60
ד׳
04:50 - 22:40
30 - 60
ה׳
04:50 - 22:40
30 - 60
ו׳
05:40 - 16:10
30
ש׳
17:40 - 22:40
60
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל221 (מ ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 221 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 221
תעריף הנסיעה ב221 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
221 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 221 היא ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
קו 221 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 221. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 221.
קו 221 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 221 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 221 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 221 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 221 ב-ישראל