קו 302
דייר אל-אסד←עכו
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 302 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 302 (דייר אל-אסד←עכו) יש 47 תחנות. מסלול הקו מתחיל באל ג'בל א ומסתיים בת.מרכזית עכו/דרך הארבעה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 302 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דייר אל-אסד←עכו (47 תחנות)
אל ג'בל א
מועצה מקומית
אל ג'בל/בית ספר א
אל ג'בל ב
אל ג'בל/אל עין
אל ביארה 1
אל ביארה 2
אל ביארה 3
אל ביארה 4
מסעף דיר אל אסד
אל עריד
צלאח א דין/אל ג'בל
צלאח א דין
שכונה מערבית
אל כרמיה
אל אפראח
דיר אלאסד/חלוקת דואר
קופת חולים כללית
שוק
בית ספר אבן חלדון
בריאות השן
מועצה מקומית
בית ספר א
בית מרקחת
מכללת אלביאן
דרך 8534/צמיגים
מרכז נוער וקהילה
שכונת המגרשים/אל ח'לאל
אולם ספורט/בי''ס
אבן אלהייתם
שכונה צפונית
שכונה מזרחית כביש תיכון
מרפאה
בית ספר א סלאם
מגרש כדורגל
צומת צורית
מסעף בר לב
צומת אחיהוד
צומת יאסיף
מסעף גדידה מכר
אברהם בן שושן/יוסף גרשון
יהודה בורלא/קדושי קהיר
אריה דושניצקי/יהודה בורלא
אריה דושניצקי/חיים ברלב
תחנת רכבת עכו
בן עמי/דוד רמז מכבי אש
ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה
שאלות ותשובות לגבי קו 302
מתי מתחיל לפעול קו 302?
קו 302 מתחיל לפעול ב-00:30 ברביעי
באיזו שעה קו 302 מפסיק לעבוד?
קו 302 מפסיק לפעול ב-14:40 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 302?
כדי לראות מתי קו דייר אל-אסד←עכו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דייר אל-אסד←עכו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 302 (דייר אל-אסד←עכו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דייר אל-אסד←עכו (דייר אל-אסד←עכו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 302 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 302 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 302 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 302 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 302
קו 302 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 18:00 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 14:40 | 30 - 100 |
ב׳ | 18:00 - 23:15 | 75 - 90 |
ג׳ | 18:00 - 23:15 | 75 - 90 |
ד׳ | 00:30 - 21:40 | 30 - 110 |
ה׳ | 06:00 - 21:40 | 30 - 100 |
ו׳ | 06:00 - 14:40 | 30 - 100 |
ש׳ | 18:00 - 23:15 | 75 - 90 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל302 (מ אל ג'בל א), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 302 (דייר אל-אסד←עכו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 302
תעריף הנסיעה ב302 (דייר אל-אסד←עכו) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
302 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 302 היא אל ג'בל א והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה.
קו 302 (דייר אל-אסד←עכו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 302. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 302.
מעקב אחר קו האוטובוס 302 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 302 (דייר אל-אסד←עכו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 302 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 302 ב-ישראל
302 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 17א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א/ לוח זמנים
- 12א - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->הגליל/נוף טליה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->דוד אלעזר/לח''י-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 65 - פארק 1-נחף<->בריאות השן-דייר אל אסד-1#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-3א/ לוח זמנים
- 168 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אל קודס/בנק הפועלים-טמרה-1ח/ לוח זמנים
- 992 - צומת מירון-מרום הגליל<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2ב
- 981 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1א/ לוח זמנים
- 12 - קניון תרשיחא-מעלות תרשיחא<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 20 - מגרש טניס ירכא-ירכא<->מסעף אזור תעשיה-ג'וליס-2#/ לוח זמנים
- 4 - הנחלים/הר וגיא-צפת<->אזור תעשייה צפת ג/חברת חשמל-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 44 - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->מנוף מרכז-מנוף-1#/ לוח זמנים
- 3 - שלום הגליל/בן עמי-עכו<->מגדלור עכו העתיקה/ההגנה-עכו-1ב/ לוח זמנים
- 985 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-26/ לוח זמנים
- 75 - מתת מרכז-מתת<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 988 - אדוריים/רמות דוד-קרית גת<->ישיבת שפתי צדיק/שלב ג-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 887 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 61 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->אבו סנאן סולטאן באשא ד-אבו סנאן-1#/ לוח זמנים
- 23 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים