307 Linje
Aurdal Omsorgssenter
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 307 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
307 buss (Aurdal Omsorgssenter) har 14 stopp som går fra Fagernes Skysstasjon og slutter på Aurdal Omsorgssenter.
307 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 13:55. Driftsdager denne uken: mandag, tirsdag, torsdag, fredag.
Velg hvilken som helst 307 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Aurdal Omsorgssenter (14 stopp)
Fagernes Skysstasjon
Nord-Aurdal Skole
Tingnesøddin Fagernes
Leira E16
Steinsrudmoen Leira
Brustogo Leira
Nerstad Leira
Skogen Leira
Valdres Gjestegard
Nordåk
Anmarkrud Aurdal
Onstad Aurdal
Såldsåbø Aurdal
Aurdal Omsorgssenter
307 FAQ
Når begynner 307 buss å operere?
307 buss starter å operere klokken 13:55 på mandag, tirsdag, fredag.
Når slutter 307 buss å gå?
307 buss slutter å operere klokken 13:55 på mandag, tirsdag, fredag.
Når ankommer 307 buss?
Når kommer Aurdal Omsorgssenter Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Aurdal Omsorgssenter Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Innlandstrafikk 307 buss linjen i/på Første mai?
307 busss driftstider i/på Første mai kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 307 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 307 buss stopp.
307 buss Rutetabell
307 buss rute opererer på mandag, tirsdag, torsdag, fredag. Normale opereringstider: 13:55
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 13:55 | Engangstur |
ti. | 13:55 | Engangstur |
on. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
to. | 14:15 | Engangstur |
fr. | 13:55 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 307 (fra Fagernes Skysstasjon), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 307 (Aurdal Omsorgssenter) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
307 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 307 (Aurdal Omsorgssenter) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
307 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 307 buss ruten er Fagernes Skysstasjon og siste stopp er Aurdal Omsorgssenter. 307 (Aurdal Omsorgssenter) opererer mandag, tirsdag, torsdag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 307 har 14 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 23 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 307 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 307 buss til å ta med på reisen.
Linje 307 sanntid Buss tracker
Spor linje 307 (Aurdal Omsorgssenter) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 307 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 307, i Norge
307 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 820 - Elverum - Hernes - Hovindberge/ Timeplan
- 413 - Forbrukslaget-Øvre veg-Gjøvik/ Timeplan
- 682 - Nyhuset - Breidablikk - Stange/ Timeplan
- 405 - Gjøvik-Bøverbru-Reins.-Raufoss/ Timeplan
- 310 - Fagernes-Stavedal-Reinli-Bagn/ Timeplan
- 409 - Vingrom -Biri/ Timeplan
- 629 - Furnes u.sk - Solheim/ Timeplan
- 821 - Hernes - Hovindberget/ Timeplan
- 112 - Brandbu-Gran-Harestua/ Timeplan
- 614 - Brumunddal - Stavsjø/ Timeplan
- 303 - Fagernes-Vang/Ryfoss-Tyinkr./ Timeplan
- 895 - Tolga - Tynset østsiden/ Timeplan
- 688 - Ottestad-Birkelymoen-Hedemarke/ Timeplan
- 217 - Vågåmo - Storviksroa - Vågåmo/ Timeplan
- 422 - Skysst.-Gjøvik vgs/ Timeplan
- 683 - Hamar - Ilseng - Romedal/ Timeplan
- 223 - Otta - Vinstra/ Timeplan
- 819 - Vestad - Elverum/ Timeplan
- 611 - Solheim - Gropen - Brumunddal/ Timeplan
- 113 - Toso-Jevnaker-Hønefoss/ Timeplan