31 Linje
Snarøya - Fornebu - Tonsenhagen - Grorud
Ruter
Ruter 31 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
31 buss (Grorud T) har 44 stopp som går fra Snarøya og slutter på Grorud T.
Velg hvilken som helst 31 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Grorud T (44 stopp)
Snarøya
Bruksveien
Halden
Langoddveien
Rolfstangen
Fornebu Vest
It Fornebu
Telenor Fornebu
Fornebuparken
Lilløyveien
Fornebuveien
Lysaker Stasjon
Vækerø
Maritim
Skøyen Stasjon
Thune
Olav Kyrres Plass
Frogner Kirke
Solli
Nationaltheatret
Wessels Plass
Kvadraturen
Jernbanetorget
Hausmanns Bru
Sars' Gate
Carl Berners Plass
Rosenhoff
Sinsen T
Sinsenkrysset
Aker Sykehus
Bjerke
Årvoll Senter
Årvollveien
Stig
Tonsenhagen Torg
Tonsenhagen
Kolåsbakken
Linderud Senter
Veitvet
Rødtvet T
Kalbakkveien
Flaen
Ammerud
Grorud T
31 FAQ
Når begynner 31 buss å operere?
31 buss starter å operere klokken 05:00 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.
Når slutter 31 buss å gå?
31 buss slutter å operere klokken 04:30 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.
Når ankommer 31 buss?
Når kommer Snarøya - Fornebu - Tonsenhagen - Grorud buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Snarøya - Fornebu - Tonsenhagen - Grorud buss som er nærmest din plassering.
Er det en 31 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 31 buss stopp.
31 buss Rutetabell
31 buss rute fungerer hver dag. Vanlige tidsplantimer: 05:00 - 04:30
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 05:00 - 04:30 | 20 - 39 |
ti. | 05:00 - 04:30 | 20 - 39 |
on. | 05:00 - 04:30 | 20 - 39 |
to. | 05:00 - 04:30 | 20 - 39 |
fr. | 05:00 - 04:30 | 12 - 30 |
lø. | 05:00 - 04:30 | 12 - 30 |
sø. | 05:00 - 04:30 | 20 - 30 |
Ruter buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 31 (fra Snarøya), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 31 (Grorud T) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Ruter-informasjon nå.
31 linje buss billettpris
Ruter 31 (Grorud T) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Ruter, sjekk Moovit-appen eller Ruter sin offisielle nettside.
31 (Ruter)
Det første stoppet på 31 buss ruten er Snarøya og siste stopp er Grorud T. 31 (Grorud T) opererer hver dag.
Tilleggsinformasjon: 31 har 44 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 49 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Ruter foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 31 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 31 buss til å ta med på reisen.
Linje 31 sanntid buss tracker
Spor linje 31 (Grorud T) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 31 buss tracker eller en live Ruter buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Ruter eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Ruter og eventuelle buss, inkludert linje 31, i Norge
31 - Alternative Veibeskrivelser
Ruter linjer i Norge
- 2734 - Krokedal - Sand - Dalen skole - Sundet/ Timeplan
- 3640 - Bjertnestunet - Skogbygda/ Timeplan
- 2639 - Vardefjellet - Frogner skole/ Timeplan
- 31E - Fornebu - Kalbakken/ Timeplan
- 2732 - Dammerud - Tofsrud - Lystad - Riddersand skole/ Timeplan
- 125E - Nesåsen - Økern/ Timeplan
- 66 - Helsfyr T - Grorud T/ Timeplan
- 220 - Sandvika - Bekkestua/ Timeplan
- 3531 - Ekornrud - Algarheim/ Timeplan
- 471 - Skotterud/Rømskog - Sørumsand/ Timeplan
- 320 - Garderåsen - Lillestrøm/ Timeplan
- 58 - Nydalen - Tveita (- Bøler) via Bjerke/ Timeplan
- 110E - Sørlihavna - Helsfyr/ Timeplan
- 2018 - Undelstad - Torstad/ Timeplan
- 65 - Furuset T - Stovner T via Smedstua/ Timeplan
- 2082 - St.Hallvard -Åsheim bussterminal - Filtvet/ Timeplan
- 45 - Majorstuen - Voksen skog/ Timeplan
- 294 - Asker - Borgen - Bondivann stasjon/ Timeplan
- 83 - Jernbanetorget - Tårnåsen/ Timeplan
- 3571 - Veståsen - Ask - Kløfta - Jessheim/ Timeplan