33 Linje
Rennesøy Skule Via Askje
Kolumbus
Kolumbus 33 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
33 buss (Rennesøy Skule Via Askje) har 16 stopp som går fra Fjøløy og slutter på Rennesøy Skule.
33 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:40. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 33 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Rennesøy Skule Via Askje (16 stopp)
Fjøløy
Fjøløykrysset
Klosterøy
Haugvaldstad
Hodnafjellveien
Voll
Mastrahallen
Askehøyden
Askje
Askjehagen
Bautaveien
Skorpefjell
Askje Vest
Kyrkjeveien
Askjekrysset
Rennesøy Skule
33 FAQ
Når begynner 33 buss å operere?
33 buss starter å operere klokken 07:40 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 33 buss å gå?
33 buss slutter å operere klokken 07:40 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 33 buss?
Når kommer Rennesøy Skule Via Askje buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Rennesøy Skule Via Askje buss som er nærmest din plassering.
Er det en 33 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 33 buss stopp.
33 buss Rutetabell
33 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:40
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:40 | Engangstur |
ti. | 07:40 | Engangstur |
on. | 07:40 | Engangstur |
to. | 07:40 | Engangstur |
fr. | 07:40 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Kolumbus buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 33 (fra Fjøløy), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 33 (Rennesøy Skule Via Askje) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Kolumbus-informasjon nå.
33 linje buss billettpris
Kolumbus 33 (Rennesøy Skule Via Askje) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Kolumbus, sjekk Moovit-appen eller Kolumbus sin offisielle nettside.
33 (Kolumbus)
Det første stoppet på 33 buss ruten er Fjøløy og siste stopp er Rennesøy Skule. 33 (Rennesøy Skule Via Askje) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 33 har 16 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 27 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Kolumbus foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 33 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 33 buss til å ta med på reisen.
Linje 33 sanntid buss tracker
Spor linje 33 (Rennesøy Skule Via Askje) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 33 buss tracker eller en live Kolumbus buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Kolumbus eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Kolumbus og eventuelle buss, inkludert linje 33, i Norge
33 - Alternative Veibeskrivelser
Kolumbus linjer i Norge
- SK1906 - Vigrestad skule - Småhaugvegen/ Timeplan
- SK0121 - Egersund bussterminal - Grøne Bråden skole/ Timeplan
- SK1912 - Høyland skule - Nesheim/ Timeplan
- SK4512 - Bokn skule - Loten/ Timeplan
- 207 - Norheim bussterminal - Vikjå/ Timeplan
- 244 - Holå - Aksdal bussterminal/ Timeplan
- SK6013 - Eikeland nord - Vats skule/ Timeplan
- 241 - Høie snuplass - Karmsund vgs./ Timeplan
- 251 - Vikedal - Knapphus/ Timeplan
- SK4924 - Hordaplass - Aksnes kryss/ Timeplan
- SK4908 - Visnes - Vardafjellhallen/ Timeplan
- SK3417 - Nesflaten skule - Vetrhus/ Timeplan
- 11 - Olav Vs gate - Stadionparken/ Timeplan
- 88 - Hovland - Hauge i Dalane/ Timeplan
- 15 - Mekjarvik kai - Jernbaneveien/ Timeplan
- 221 - Avaldsnes - Stangeland ungdomsskole/ Timeplan
- 201 - Kvala - Amanda terminal/ Timeplan
- SK6011 - Knapphus - Stokkafeltet/ Timeplan
- SK4621 - Frakkagjerd ungdomsskole - Lilland/ Timeplan
- 130 - Solbakk bussterminal - Døvik/ Timeplan