3538 Linje
Nordkisa - Jessheim - Nannestad
Ruter
Ruter 3538 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
3538 buss (Korslund) har 15 stopp som går fra Oscar Christensens Veg og slutter på Korslund.
3538 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:21. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 3538 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Korslund (15 stopp)
Oscar Christensens Veg
Gudmundsrudteiet
Stokstad
Berg
Vestengen
Jødal
Mittun
Jødalsmosen
Skryta
Skrythagen
Skrytastubben
Røsletta
Inngjerdingen
Mosvingen
Korslund
3538 FAQ
Når begynner 3538 buss å operere?
3538 buss starter å operere klokken 07:21 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 3538 buss å gå?
3538 buss slutter å operere klokken 07:21 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 3538 buss?
Når kommer Nordkisa - Jessheim - Nannestad buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Nordkisa - Jessheim - Nannestad buss som er nærmest din plassering.
Er det en 3538 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 3538 buss stopp.
3538 buss Rutetabell
3538 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:21
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:21 | Engangstur |
ti. | 07:21 | Engangstur |
on. | 07:21 | Engangstur |
to. | 07:21 | Engangstur |
fr. | 07:21 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Ruter buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 3538 (fra Oscar Christensens Veg), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 3538 (Korslund) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Ruter-informasjon nå.
3538 linje buss billettpris
Ruter 3538 (Korslund) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Ruter, sjekk Moovit-appen eller Ruter sin offisielle nettside.
3538 (Ruter)
Det første stoppet på 3538 buss ruten er Oscar Christensens Veg og siste stopp er Korslund. 3538 (Korslund) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 3538 har 15 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 25 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Ruter foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 3538 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 3538 buss til å ta med på reisen.
Linje 3538 sanntid buss tracker
Spor linje 3538 (Korslund) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 3538 buss tracker eller en live Ruter buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Ruter eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Ruter og eventuelle buss, inkludert linje 3538, i Norge
3538 - Alternative Veibeskrivelser
Ruter linjer i Norge
- 3331 - Holum skog - Li skole/ Timeplan
- 260 - Hyggen - Bråset -Slemmestad (- Asker)/ Timeplan
- 3658 - Huserteiet - Aulitoppen - Framtun/ Timeplan
- 2177 - Harkerud - Sørumsand - Bjørkelangen/ Timeplan
- 210B - Slalåmveien -Mølledammen- Sandvika/ Timeplan
- 505 - Drøbak - Oslo/ Timeplan
- 2932 - Ekebergdalen - Enebakk kirke/ Timeplan
- 525 - Kråkstad - Ski - Kråkstad/ Timeplan
- 245 - Kattås - Tanum - Sandvika/ Timeplan
- 470E - Eidslia - Helsfyr/ Timeplan
- 440 - Fenstad/Nordkisa - Oslo lufthavn/ Timeplan
- 211 - Bekkestua - Sandvika storsenter/ Timeplan
- 1431 - Kjærnes - Nordby skole/ Timeplan
- 3333 - Åneby stasjon - Elvetangen/ Timeplan
- 2132 - Aursmoen skole - Ulviken - Haneborg skole/ Timeplan
- 4B - Buss for linje 4/ Timeplan
- 316 - Øvre Grønlia - Hanaborg - Lørenskog sentrum/ Timeplan
- 390E - Hellerudhaugen - Oslo bussterminal/ Timeplan
- 366 - Orredalen - Sørumsand/ Timeplan
- 3773 - Åsgreina - Maura - Eidsvoll/ Timeplan