425 Linje
Frogner
Ruter
Ruter 425 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
425 buss (Frogner) har 22 stopp som går fra Oslo Lufthavn og slutter på Frogner Stasjon.
425 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 04:38. Driftsdager denne uken: hver dag.
Velg hvilken som helst 425 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Frogner (22 stopp)
Oslo Lufthavn
Trøgstad
Dragvoll
Aspervegen
Lystad
Smia
Holum
Åreppen Skole
Skinnerudvegen
Averstadmoen
Kløfta Stasjon
Kb-Senteret
Bakkevegen
Bakke
Hilton
Fløgstad Gård
Bjørkemoen
Bjerke
Gran
Lindebergkrysset
Frogner Bedehus
Frogner Stasjon
425 FAQ
Når begynner 425 buss å operere?
425 buss starter å operere klokken 04:38 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.
Når slutter 425 buss å gå?
425 buss slutter å operere klokken 04:38 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 425 buss?
Når kommer Frogner Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Frogner Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Ruter 425 buss linjen i/på Første mai?
425 busss driftstider i/på Første mai kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 425 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 425 buss stopp.
425 buss Rutetabell
425 buss rute fungerer hver dag. Vanlige tidsplantimer: 04:38
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 04:38 | Engangstur |
ti. | 04:38 | Engangstur |
on. | 04:38 | Engangstur |
to. | 04:38 | Engangstur |
fr. | 04:38 | Engangstur |
lø. | 04:38 - 05:38 | 60 |
sø. | 04:38 - 06:38 | 60 |
Ruter buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 425 (fra Oslo Lufthavn), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 425 (Frogner) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Ruter-informasjon nå.
425 linje buss billettpris
Ruter 425 (Frogner) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Ruter, sjekk Moovit-appen eller Ruter sin offisielle nettside.
425 (Ruter)
Det første stoppet på 425 buss ruten er Oslo Lufthavn og siste stopp er Frogner Stasjon. 425 (Frogner) opererer hver dag.
Tilleggsinformasjon: 425 har 22 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 32 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Ruter foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 425 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 425 buss til å ta med på reisen.
Linje 425 sanntid Buss tracker
Spor linje 425 (Frogner) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 425 buss tracker eller en live Ruter buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Ruter eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Ruter og eventuelle buss, inkludert linje 425, i Norge
425 - Alternative Veibeskrivelser
Ruter linjer i Norge
- 536 - Dyster/Eldor - Ås stasjon/ Timeplan
- 3071 - Enebakk - Lørenskog/ Timeplan
- 2079 - Sundbykrysset -Morbergtoppen - Røyken vgs.
- 4B - Buss for linje 4/ Timeplan
- 5N - Jernbanetorget - Vestli T/ Timeplan
- 580 - Kolbotn - Ski/ Timeplan
- 452 - Auli - Årnes - Østgård - Årnes
- 565 - Myklerud - Nesoddtangen/ Timeplan
- 396 - Slattum - Li - Skytta/ Timeplan
- 65 - Furuset T - Stovner T via Smedstua/ Timeplan
- 77 - Holmlia stasjon - Bjørndal/ Timeplan
- 255E - Sætre - Slemmestad - Oslo bussterminal
- 1333 - Skotbu - Bjastad - Kråkstad skole/ Timeplan
- 100 - Kjeller - Oslo bussterminal/ Timeplan
- 2673 - Bjørkelangen - Sørumsand/ Timeplan
- 265 - Sandvika - Nesøya - Sandvika/ Timeplan
- 315 - Vallerudtoppen - Ahus/ Timeplan
- 300E - Ekspress Blystadlia - Helsfyr/ Timeplan
- 2142 - Smedsrud - Nærby - Nes - Løken/ Timeplan
- 470E - Eidslia - Helsfyr