441 Linje
Hjelteryggen Via O/Godvik
Skyss
Skyss 441 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
441 buss (Hjelteryggen Via O/Godvik) har 21 stopp som går fra Bergen Busstasjon og slutter på Hjelteryggen Snuplass.
Velg hvilken som helst 441 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Hjelteryggen Via O/Godvik (21 stopp)
Bergen Busstasjon
Lars Hilles Gate
Møhlenpris
Lyngbø Rv. 555
Frieda Fasmer Rv. 555
Storavatnet Terminal
Storavatnet Terminal
Godviksvingane
Øvre Godvik
Nedre Godvik
Kiplehaugen
Breiviksskiftet
Breivikdalen
Stiaberget
Drotningsvik Senter
Drotningsvik Rv. 555
Knarrevik under Brua
Hjelteryggen Svenesvegen
Hjelteryggen Søre Knappen
Hjelteryggen Nore Knappen
Hjelteryggen Snuplass
441 FAQ
Når begynner 441 buss å operere?
441 buss starter å operere klokken 06:45 på mandag.
Når slutter 441 buss å gå?
441 buss slutter å operere klokken 00:00 på tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 441 buss?
Når kommer Hjelteryggen Via O/Godvik buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Hjelteryggen Via O/Godvik buss som er nærmest din plassering.
Er det en 441 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 441 buss stopp.
441 buss Rutetabell
441 buss rute fungerer hver dag. Vanlige tidsplantimer: 07:04 - 00:00
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:45 - 23:25 | 59 - 114 |
ti. | 07:04 - 00:00 | 44 - 64 |
on. | 07:04 - 00:00 | 44 - 64 |
to. | 07:04 - 00:00 | 44 - 64 |
fr. | 07:04 - 00:00 | 44 - 64 |
lø. | 07:26 - 00:05 | 52 - 120 |
sø. | 11:55 - 23:10 | 97 - 120 |
Skyss buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 441 (fra Bergen Busstasjon), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 441 (Hjelteryggen Via O/Godvik) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Skyss-informasjon nå.
441 linje buss billettpris
Skyss 441 (Hjelteryggen Via O/Godvik) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Skyss, sjekk Moovit-appen eller Skyss sin offisielle nettside.
441 (Skyss)
Det første stoppet på 441 buss ruten er Bergen Busstasjon og siste stopp er Hjelteryggen Snuplass. 441 (Hjelteryggen Via O/Godvik) opererer hver dag.
Tilleggsinformasjon: 441 har 21 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 14 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Skyss foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 441 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 441 buss til å ta med på reisen.
Linje 441 sanntid buss tracker
Spor linje 441 (Hjelteryggen Via O/Godvik) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 441 buss tracker eller en live Skyss buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Skyss eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Skyss og eventuelle buss, inkludert linje 441, i Norge
441 - Alternative Veibeskrivelser
Skyss linjer i Norge
- 40E - Olsvikskjenet - Bergen busstasjon/ Timeplan
- 454 - Klokkarvik- Eidesjøen-Skogsskiftet/ Timeplan
- 445 - Anglevik - Straume/ Timeplan
- 36 - Hordvikneset - Åsane terminal - sentrum/ Timeplan
- 327 - Sævrøy - Mastrevik/ Timeplan
- 957 - Voss - Eimstad - Bulken - Voss/ Timeplan
- 81 - Nattlandsfjellet - Wergeland/ Timeplan
- 479 - Hellesøy - Ågotnes/ Timeplan
- 474 - Herdlevær - Blomvåg - Ågotnes/ Timeplan
- 56 - Espeland - Birkelandsskiftet/ Timeplan
- 35 - Hordvik - Tellevik - Salhus - Åsane terminal/ Timeplan
- 532 - Kalve - Storebø - Eidsbøen/ Timeplan
- 31 - Åsane terminal - Selvik - Jordal/ Timeplan
- 95 - Trengereid - Takvam - Arna/ Timeplan
- 471 - Turøy - Vindenes - Ågotnes/ Timeplan
- 934 - Eikelandsosen-Tysse/ Timeplan
- 342 - Vågseidet - Skauge - Myking - Eikanger/ Timeplan
- 984 - Eidesåsen - Toppen - Odda/ Timeplan
- 607 - Hagavik/Nore Neset - Osøyro/ Timeplan
- 300 - Knarvik-Åsane-Bergen/ Timeplan