444 Linje
Bestilling Gullverket - Frislet Eidsvoll
Ruter
Ruter 444 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
444 buss (Eidsvoll) har 19 stopp som går fra Frilset og slutter på Eidsvoll Stasjon.
444 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 09:50. Driftsdager denne uken: torsdag, fredag.
Velg hvilken som helst 444 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Eidsvoll (19 stopp)
Frilset
Smia
Frilset Nord
Frilsetåsen
Jøndal
Grotten
Styri
Elvik
Gruemyra
Vilberggarasjen
Helge Neumanns Veg
Vilberg Helsetun
Helge Neumanns Veg
Vilberg
Sagasenteret
Sundet
Eidsvollbrua
Holstangen
Eidsvoll Stasjon
444 FAQ
Når begynner 444 buss å operere?
444 buss starter å operere klokken 09:50 på torsdag.
Når slutter 444 buss å gå?
444 buss slutter å operere klokken 09:50 på torsdag.
Når ankommer 444 buss?
Når kommer Bestilling Gullverket - Frislet Eidsvoll buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Bestilling Gullverket - Frislet Eidsvoll buss som er nærmest din plassering.
Er det en 444 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 444 buss stopp.
444 buss Rutetabell
444 buss rute opererer på torsdag, fredag. Normale opereringstider: 09:50
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
ti. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
on. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
to. | 09:50 | Engangstur |
fr. | 10:30 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Ruter buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 444 (fra Frilset), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 444 (Eidsvoll) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Ruter-informasjon nå.
444 linje buss billettpris
Ruter 444 (Eidsvoll) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Ruter, sjekk Moovit-appen eller Ruter sin offisielle nettside.
444 (Ruter)
Det første stoppet på 444 buss ruten er Frilset og siste stopp er Eidsvoll Stasjon. 444 (Eidsvoll) opererer torsdag, fredag.
Tilleggsinformasjon: 444 har 19 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 19 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Ruter foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 444 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 444 buss til å ta med på reisen.
Linje 444 sanntid buss tracker
Spor linje 444 (Eidsvoll) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 444 buss tracker eller en live Ruter buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Ruter eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Ruter og eventuelle buss, inkludert linje 444, i Norge
444 - Alternative Veibeskrivelser
Ruter linjer i Norge
- 526 - Ellingsrudlia - Ski stasjon/ Timeplan
- 560 - Blylaget - Nesoddtangen/ Timeplan
- 87 - Hauketo stasjon - Kolbotn/ Timeplan
- 265E - Nesøya - Oslo bussterminal/ Timeplan
- 546 - Sonsveien st. - Deør - Son - Deør - Sonsveien st./ Timeplan
- 297 - Asker - Solgården - Høn - Undelstad/ Timeplan
- 2932 - Ekebergdalen - Enebakk kirke/ Timeplan
- 2142 - Smedsrud - Nærby - Nes - Løken/ Timeplan
- 280 - Asker - Dikemark - Heggedal/ Timeplan
- 3333 - Åneby stasjon - Elvetangen/ Timeplan
- 3371 - Lillestrøm - Skjetten - Holum skog - Bjertnes vgs/ Timeplan
- 410 - Nannestad - Ask/ Veståsen/ Timeplan
- 477 - Aurskog/Høland nord/ Timeplan
- 3639 - Herbergåsen - Skogbygda - Vormsund/ Timeplan
- 3657 - Årnes - Brauter - Framtun/ Timeplan
- 527 - Skotbu - Ski stasjon/ Timeplan
- 2873 - Røykås - Lørenskog sentrum - Strømmen - Rælingen/ Timeplan
- 390E - Hellerudhaugen - Oslo bussterminal/ Timeplan
- 2636 - Blaker skole - Kvevli - Mork - Harkerud/ Timeplan
- 20 - Skøyen - Galgeberg/ Timeplan