49 Linje
Alvøen Kai Via Skolerute
Skyss
Skyss 49 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
49 buss (Alvøen Kai Via Skolerute) har 52 stopp som går fra Loddefjord Terminal og slutter på Alvøen Kai.
Velg hvilken som helst 49 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Alvøen Kai Via Skolerute (52 stopp)
Loddefjord Terminal
Kjøkkelvik Skole
Loddefjordtoppen
Frieda Fasmer
Rishaugen
Skjenlien
Fredheim Olsvik
Alvøen Skole
Haakonsvern
Olsvikåsen
Olsvikskiftet
Leirvikflaten
Olsvikstallen
Olsvikskjenet
Olsvikveien
Leirvikneset
Fristad
Olsvikfjellet
Gjeringsskjenet
Øvre Godvik I Leirvikåsen
Hetlevikskiftet
Hetlevikstrømmen
Notaneset
Nedre Godvik
Kiplehaugen
Breiviksskiftet
Breivikdalen
Stiaberget
Drotningsvik Senter
Sætre Hillerenveien
Alvøen Bru N
Skare
Skaretoppen
Hilleren
Medhaugsflaten
Storingavika
Lille Kongshaug
Feriehjemmet
Håkonshellaveien
Myren
Skansen
Ungdomshuset
Håkonshella
Ungdomshuset
Skansen
Myren
Hillehaugen
Ørnefjellet
Alvøen Gard
Alvøen Bru
Alvøen
Alvøen Kai
49 FAQ
Når begynner 49 buss å operere?
49 buss starter å operere klokken 12:22 på søndag, tirsdag.
Når slutter 49 buss å gå?
49 buss slutter å operere klokken 13:40 på tirsdag, fredag.
Når ankommer 49 buss?
Når kommer Alvøen Kai Via Skolerute buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Alvøen Kai Via Skolerute buss som er nærmest din plassering.
Er det en 49 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 49 buss stopp.
49 buss Rutetabell
49 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 14:35 - 14:50
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 14:35 - 14:50 | 15 |
ti. | 12:22 - 13:40 | 19 - 58 |
on. | 14:35 - 15:20 | 45 |
to. | 14:35 - 14:50 | 15 |
fr. | 13:25 - 13:40 | 15 |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | 12:22 - 14:50 | 24 - 68 |
Skyss buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 49 (fra Loddefjord Terminal), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 49 (Alvøen Kai Via Skolerute) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Skyss-informasjon nå.
49 linje buss billettpris
Skyss 49 (Alvøen Kai Via Skolerute) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Skyss, sjekk Moovit-appen eller Skyss sin offisielle nettside.
49 (Skyss)
Det første stoppet på 49 buss ruten er Loddefjord Terminal og siste stopp er Alvøen Kai. 49 (Alvøen Kai Via Skolerute) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 49 har 52 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 21 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Skyss foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 49 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 49 buss til å ta med på reisen.
Linje 49 sanntid buss tracker
Spor linje 49 (Alvøen Kai Via Skolerute) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 49 buss tracker eller en live Skyss buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Skyss eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Skyss og eventuelle buss, inkludert linje 49, i Norge
49 - Alternative Veibeskrivelser
- 49 - Skolerute Bønes Via Skolerute / Timeplan
- 49 - Ramsvik Via Skolerute / Timeplan
- 49 - Lynghaug Skole Via Skolerute / Timeplan
- 49 - Storetveit Skole Via Skolerute / Timeplan
- 49 - Skulerute Bjorøy Via Skolerute / Timeplan
- 49 - Skolerute Alvøen Kai Via Via Loddefjord / Timeplan
- 49 - Bønes Senter Via Skolerute / Timeplan
- 49 - Bønestoppen Via Skolerute / Timeplan
- 49 - Nattlandsfjellet-Mannsverk Via Skolerute / Timeplan
- 49 - Olsvikåsen Vgs Via Skolerute / Timeplan
- 49 - Bergveien Via Skolerute / Timeplan
- 49 - Sentrum Ekspress Via Skolerute / Timeplan
- 49 - Skolerute Tyssøy Via Skolerute / Timeplan
- 49 - Loddefjord Terminal Via Skolerute / Timeplan
- 49 - Fyllingsdalen Terminal / Timeplan
- 49 - Olsvik Skole Via Skolerute / Timeplan
- 49 - Håkonshella - Alvøen Via Skolerute / Timeplan
Skyss linjer i Norge
- 679 - Nordhuglo-Tveit-Haukanes/ Timeplan
- 303 - Nesse - Knarvik/ Timeplan
- 642 - Etne-Litledalen/ Timeplan
- 610 - Osøyro - Nesttun -Bergen busstasjon/ Timeplan
- 74 - Haugsdal - Kalandseid/ Timeplan
- 532 - Kalve - Storebø - Eidsbøen/ Timeplan
- 678 - Leirvik-Romm-Fjellgard-Leirvik/ Timeplan
- 901 - Raknes - Hamre - Valestrand/ Timeplan
- 11 - Nordnes - Starefossen/ Timeplan
- 632 - Buavåg/ Timeplan
- 325 - Manger - Sætre - Villanger - Rossnes/ Timeplan
- 4 - Flaktveit - Hesjaholtet/ Timeplan
- 991 - Geilo - Eidfjord - Odda/ Timeplan
- 950 - Bergen-Voss-Gudvangen/ Timeplan
- 460 - Ågotnes - Bergen/ Timeplan
- 490 - Marikoven - Kleppestø/ Timeplan
- 45 - Loddefjord - Skålevik - Brøstaneset - Loddefjord/ Timeplan
- 480 - Skoleturer Askøy/ Timeplan
- 470 - Skuleturar Øygarden/ Timeplan
- 33 - Rolland - Åsane terminal/ Timeplan