521 Linje
Gausdal Arena-Forsetskolene
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 521 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
521 buss (Gausdal Arena-Forsetskolene) har 28 stopp som går fra Tretten Sentrum Tjønnlykkja og slutter på Forsetskolene.
521 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 07:17. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 521 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Gausdal Arena-Forsetskolene (28 stopp)
Tretten Sentrum Tjønnlykkja
Tretten Stasjon
Vassrud Musdalsvegen
Aurom
Dulven
Hong
Gonstad
Svingvoll Østringsvegen
Kolbu
Ovrelia
Jevanhaugen
Torvet
Østre Gausdal Bygdahus
Prestgarden
Nørstevoll
Voll
Valhall
Leikvam
Fjerdum
Meieriet
Gausdal Arena
Granbakken
Engeland
Thallaug
Kalstadstua
Kalstad
Maurstad
Forsetskolene
521 FAQ
Når begynner 521 buss å operere?
521 buss starter å operere klokken 07:17 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 521 buss å gå?
521 buss slutter å operere klokken 07:17 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 521 buss?
Når kommer Gausdal Arena-Forsetskolene buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Gausdal Arena-Forsetskolene buss som er nærmest din plassering.
Er det en 521 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 521 buss stopp.
521 buss Rutetabell
521 buss rute opererer på ukedager. Normale opereringstider: 07:17
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:17 | Engangstur |
ti. | 07:17 | Engangstur |
on. | 07:17 | Engangstur |
to. | 07:17 | Engangstur |
fr. | 07:17 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 521 (fra Tretten Sentrum Tjønnlykkja), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 521 (Gausdal Arena-Forsetskolene) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
521 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 521 (Gausdal Arena-Forsetskolene) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
521 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 521 buss ruten er Tretten Sentrum Tjønnlykkja og siste stopp er Forsetskolene. 521 (Gausdal Arena-Forsetskolene) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 521 har 28 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 55 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 521 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 521 buss til å ta med på reisen.
Linje 521 sanntid buss tracker
Spor linje 521 (Gausdal Arena-Forsetskolene) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 521 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 521, i Norge
521 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 249 - Harpefoss - Kvarvet - Ringebu/ Timeplan
- 505 - Lillehammer skysstasjon - Fors/ Timeplan
- 224 - Otta - Sjoa - Otta/ Timeplan
- 671 - Stange - Tangen - Espa/ Timeplan
- 719 - Disenå - Åkroken- Sæterlisjøen/ Timeplan
- 749 - Kongsvinger-Sigernes/ Timeplan
- 506 - Lhmr-Øverbygda-Svingvoll/ Timeplan
- 504 - Gausdal Arena - Svatsum øvre/ Timeplan
- 302 - Fagernes - Beitostølen/ Timeplan
- 834 - Trysil - Flendalen/ Timeplan
- 703 - Sand - Bruvoll - Sand/ Timeplan
- 806 - Elverum - Sørskogbygda - Kynnb/ Timeplan
- 137 - Fagernes-Beitostølen/ Timeplan
- 693 - Løten - Nordbygda - Løten/ Timeplan
- 853 - Koppang - Rena/ Timeplan
- 708 - Sand - Bunes -Skarnes/ Timeplan
- 831 - Sjøenden - Vestby - Trysil/ Timeplan
- 494 - Høljerast-Thomle-Dæhli-Dokka/ Timeplan
- 616 - Brumunddal - Hamar - Stange/ Timeplan
- 255 - Fåvang - Vestsida - Hundorp/ Timeplan