61 Linje
Krokeide - Lagunen terminal
Skyss
Skyss 61 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
61 buss (Krokeide) har 21 stopp som går fra Lagunen Terminal og slutter på Krokeide Videregående Skole.
Velg hvilken som helst 61 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Krokeide (21 stopp)
Lagunen Terminal
Rådal
Råtun
Steinknuseverket
Stend
Konowskiftet
Fana Kirke
Fana Bussdepot
Vollaskiftet
Sageneset Nord
Sageneset Sør
Salbu
Rød Nord
Rød Sør
Breivik
Krokeide Skole Nord
Krokeide Skole
Krokeide
Krokeide Kai
Krokeide Kryss
Krokeide Videregående Skole
61 FAQ
Når begynner 61 buss å operere?
61 buss starter å operere klokken 06:17 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.
Når slutter 61 buss å gå?
61 buss slutter å operere klokken 00:25 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Når ankommer 61 buss?
Når kommer Krokeide - Lagunen terminal buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Krokeide - Lagunen terminal buss som er nærmest din plassering.
Er det en 61 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 61 buss stopp.
61 buss Rutetabell
61 buss rute fungerer hver dag. Vanlige tidsplantimer: 06:17 - 00:25
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 06:17 - 00:25 | 25 - 96 |
ti. | 06:17 - 00:25 | 25 - 96 |
on. | 06:17 - 00:25 | 25 - 96 |
to. | 06:17 - 00:25 | 25 - 96 |
fr. | 06:17 - 03:49 | 26 - 103 |
lø. | 06:17 - 00:47 | 78 - 96 |
sø. | 07:41 - 22:57 | 76 - 144 |
Skyss buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 61 (fra Lagunen Terminal), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 61 (Krokeide) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Skyss-informasjon nå.
61 linje buss billettpris
Skyss 61 (Krokeide) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Skyss, sjekk Moovit-appen eller Skyss sin offisielle nettside.
61 (Skyss)
Det første stoppet på 61 buss ruten er Lagunen Terminal og siste stopp er Krokeide Videregående Skole. 61 (Krokeide) opererer hver dag.
Tilleggsinformasjon: 61 har 21 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 28 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Skyss foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 61 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 61 buss til å ta med på reisen.
Linje 61 sanntid buss tracker
Spor linje 61 (Krokeide) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 61 buss tracker eller en live Skyss buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Skyss eller en turplanlegger for undergrund, bybane, jernbane, buss, ferje eller taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Skyss og eventuelle buss, inkludert linje 61, i Norge
61 - Alternative Veibeskrivelser
Skyss linjer i Norge
- 600 - Halhjemsmarka - Osøyro - Busstasjonen/ Timeplan
- 632 - Buavåg/ Timeplan
- 32 - Skinstø - Åsane terminal/ Timeplan
- 99 - Skoleruter Fana-Os/ Timeplan
- 902 - Myking - Lonevåg/ Timeplan
- 31 - Åsane terminal - Selvik - Jordal/ Timeplan
- 83 - Nesttun - Storetveitveien - Wergeland/ Timeplan
- 93 - Arna stasjon - Tungeland - Lone/ Timeplan
- 459 - Tælavåg - Glesvær - Skogsskiftet/ Timeplan
- 343 - Hindenes - Eikanger - Knarvik/ Timeplan
- 680 - Fitjar - Ostern - Skumsn - Koløyh - Dåfj - Fitjar/ Timeplan
- 13 - Bergen sentrum - Solheimsviken/ Timeplan
- 312 - Io-Eikeland-Smugleitet - Tveit - Meland - Frekhaug/ Timeplan
- 18 - Barlieveien - Formanns vei/ Timeplan
- 24 - Olsvikskjenet - Loddefjord terminal - Fyllingsdale/ Timeplan
- 39 - Viddalen - Ervik - Bergen busstasjon/ Timeplan
- 328 - Hoplandsjøen - Lerøy - Mastrevik/ Timeplan
- 766 - Åkra-Rosendal/ Timeplan
- 607 - Hagavik/Nore Neset - Osøyro/ Timeplan
- 60 - Fanahammeren - Lagunen/ Timeplan