624 Linje
Dæhli - Hol - Stavsjø
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 624 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
624 buss (Dæhli - Hol - Stavsjø) er en sirkulær linje med 31 stoppesteder fra Nes Skole.
Velg hvilken som helst 624 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Dæhli - Hol - Stavsjø (31 stopp)
Nes Skole
Briskebyen
Helset
Mæhlum Mengsholvegen
Gubberud
Gamle Dæhli
Dæhli Skole
Lie
Bredvold
Sandvoll
Høylund
Kise
Nedre Gjestvang
Øvre Gjestvang
Sterud
Fredheim
Baldishol
Fossum Kisevegen
Hol
Sølsberg
Kokshus
Eng
Hulleberg Nes
Mailundkrysset
Hove
Nedre Berg Nes
Bergsmeieriet
Brattenga
Gårum
Ruberg
Nes Skole
624 FAQ
Når begynner 624 buss å operere?
624 buss starter å operere klokken 07:45 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Når slutter 624 buss å gå?
624 buss slutter å operere klokken 14:50 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Når ankommer 624 buss?
Når kommer Dæhli - Hol - Stavsjø Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Dæhli - Hol - Stavsjø Buss som er nærmest din plassering.
Kjører Innlandstrafikk 624 buss linjen i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag?
624 busss driftstider i/på 17. mai, Første pinsedag and Andre pinsedag kan variere. Sjekk ut Moovit-appen for de siste endringene og liveoppdateringene.
Er det en 624 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 624 buss stopp.
624 buss Rutetabell
624 buss rute drifter på mandag til torsdag. Ordinære rutetider: 07:45 - 14:50
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 07:45 - 14:50 | 40 - 280 |
ti. | 07:45 - 14:50 | 30 |
on. | 07:45 - 14:50 | 40 - 280 |
to. | 07:45 - 14:50 | 30 - 280 |
fr. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 624 (fra Nes Skole), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 624 (Dæhli - Hol - Stavsjø) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
624 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 624 (Dæhli - Hol - Stavsjø) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
624 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 624 buss ruten er Nes Skole og siste stopp er Nes Skole. 624 (Dæhli - Hol - Stavsjø) opererer mandag, tirsdag, onsdag, torsdag.
Tilleggsinformasjon: 624 har 31 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 46 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 624 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 624 buss til å ta med på reisen.
Linje 624 sanntid Buss tracker
Spor linje 624 (Dæhli - Hol - Stavsjø) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 624 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 624, i Norge
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 426 - Gjøvik-Grande skole-Vardal usk/ Timeplan
- 411 - Kjerringelv-Snertingdal-Gjøvik/ Timeplan
- 819 - Vestad - Elverum/ Timeplan
- 887 - Tynset - Fåset - Tynset/ Timeplan
- B44 - Gjøvik skysstasjon - Tobru snu/ Timeplan
- B22 - Bekkelaget - Klukhagan/ Timeplan
- 734 - Skotterud-Smedtorpet/ Timeplan
- 775 - Flisa-Sønsterud-Åsnes Finnskog/ Timeplan
- 647 - Tåsåsen - Putten - Kylstad - e/ Timeplan
- 883 - Tynset - Bygda - Savalen/ Timeplan
- 653 - Lunden skole - Heggvinvegen/ Timeplan
- 825 - Elverum - Braskereidfoss vests/ Timeplan
- 332 - Storrustemoen-Hedalen/ Timeplan
- 806 - Elverum - Sørskogbygda - Kynnb/ Timeplan
- 142 - Lillehammer - Otta - Bismo/ Timeplan
- B1 - Skysstasjonen - Jørstadmoen/ Timeplan
- 441 - Eina-Kolbu-Lindholm-Lena/ Timeplan
- 640 - Furnes u-skole - Brumunddal/ Timeplan
- 689 - Steinerskolen-Ilseng-Ådalsbruk/ Timeplan
- 303 - Fagernes-Vang/Ryfoss-Tyinkr./ Timeplan