660 Linje
Vik - Bekken
Innlandstrafikk
Innlandstrafikk 660 buss Rutetabell og stopp (Oppdatert)
660 buss (Vik - Bekken) er en sirkulær linje med 58 stoppesteder fra Hamar Skysstasjon.
660 buss tidsplanoversikt for den kommende uken: Den avgår en gang daglig på 08:50. Driftsdager denne uken: ukedager.
Velg hvilken som helst 660 buss stopp under for å finne oppdaterte rutetabeller i sanntid og for å se rutekartet deres.
Retning: Vik - Bekken (58 stopp)
Hamar Skysstasjon
Statens Hus
Cc Hamar
Utstillingsplassen
Briskeby Stadion
Just Brochs Gate
Midtstranda
Åker
Vang Kirke
Finsal
Vang Brænderi
Kåtorp Pensjonistsenter
Kapp
Nashoug
Myhrsbakken
Opsahl
Lunden Skole
Wik Matsenter
Kartomten
Nyberg
Bjørtomtsvegen
Libergstajet
Rabstad
Urstad
Sandaker
Kylgårdskrysset
Sagbroen
Sevendal
Stålbågågutua
Bergset Sag
Bergsetbakken
Bekken
Lia Øståsvegen
Rønningen
Østås
Ålerudrønningen
Greftenmoen
Kroksti
Nygård
Heimdal
Wik Matsenter
Lunden Skole
Opsahl
Myhrsbakken
Nashoug
Kapp
Kåtorp Pensjonistsenter
Vang Brænderi
Finsal
Vang Kirke
Åker
Midtstranda
Just Brochs Gate
Briskeby Stadion
Utstillingsplassen
Cc Hamar
Statens Hus
Hamar Skysstasjon
660 FAQ
Når begynner 660 buss å operere?
660 buss starter å operere klokken 08:50 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når slutter 660 buss å gå?
660 buss slutter å operere klokken 08:50 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Når ankommer 660 buss?
Når kommer Vik - Bekken Buss? Sjekk Live Ankomstider for live ankomsttider og for å se den fullstendige rutetabellen for Vik - Bekken Buss som er nærmest din plassering.
Er det en 660 buss stopp i nærheten av meg?
Klikk her for å se nærmeste 660 buss stopp.
660 buss Rutetabell
660 buss rute drifter på mandag til fredag. Ordinære rutetider: 08:50
Dag | Driftstimer | Hyppighet (min) |
---|---|---|
ma. | 08:50 | Engangstur |
ti. | 08:50 | Engangstur |
on. | 08:50 | Engangstur |
to. | 08:50 | Engangstur |
fr. | 08:50 | Engangstur |
lø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
sø. | Opererer Ikke | Opererer Ikke |
Innlandstrafikk buss Servicevarsler
Se alle oppdateringer på 660 (fra Hamar Skysstasjon), inkludert sanntidsinformasjon, buss-forsinkelser, endringer av ruter, endringer av stopplasser og alle andre tjenesteendringer. Få en sanntidskartvisning av 660 (Vik - Bekken) og følg buss mens den beveger seg på kartet. Last ned appen for all Innlandstrafikk-informasjon nå.
660 linje buss billettpris
Innlandstrafikk 660 (Vik - Bekken) priser kan variere basert på flere faktorer. For mer informasjon om billettprisene til Innlandstrafikk, sjekk Moovit-appen eller Innlandstrafikk sin offisielle nettside.
660 (Innlandstrafikk)
Det første stoppet på 660 buss ruten er Hamar Skysstasjon og siste stopp er Hamar Skysstasjon. 660 (Vik - Bekken) opererer ukedager.
Tilleggsinformasjon: 660 har 58 stopp og den totale reisetiden for denne ruten er ca. 94 minutter.
I farta? Se hvorfor over 1.5 millioner brukere stoler på Moovit som den beste offentlige transportappen. Moovit gir deg Innlandstrafikk foreslåtte ruter, buss i sanntid sporing, live veibeskrivelser, live rutekart i Norge, og hjelper til med å finne den nærmeste 660 buss stopp i nærheten av deg. Ingen internettilkobling? Last ned et offline PDF-kart og buss rutetabell for 660 buss til å ta med på reisen.
Linje 660 sanntid Buss tracker
Spor linje 660 (Vik - Bekken) på et live-kart i sanntid og følg lokasjonene når den flytter seg mellom stasjoner. Bruk Moovit som en linje 660 buss tracker eller en live Innlandstrafikk buss trackerapp slik at du aldri blir for sen til buss.
Bruk appen som turplanlegger for Innlandstrafikk eller en turplanlegger for Undergrund, Bybane, Jernbane, Buss, Ferje eller Taubane for å planlegge ruten rundt Norge. Turplanleggeren viser oppdaterte data for Innlandstrafikk og eventuelle buss, inkludert linje 660, i Norge
660 - Alternative Veibeskrivelser
Innlandstrafikk linjer i Norge
- 542 - Øyer ungdomsskole Lundstad - T/ Timeplan
- 225 - Heidal - Sjoa - Otta/ Timeplan
- 628 - Br.dal-Åshøgda-Byflaten-Br.dal/ Timeplan
- 885 - Tylldalen - Yynset/ Timeplan
- 883 - Tynset - Bygda - Savalen/ Timeplan
- 485 - Hov-Hasvoldseter-Gjøvik/ Timeplan
- 523 - Svingvoll Østringsvegen - Fors/ Timeplan
- 612 - Moelv - Hersoug - Brumunddal/ Timeplan
- 671 - Stange - Tangen - Espa/ Timeplan
- 543 - Øyer U.skole - Tretten/ Timeplan
- 438 - Fjellh.-Lena-Bøverbru-Raufos/ Timeplan
- 862 - Lomnessjøen - Fagertun skole/ Timeplan
- 637 - Hamar - Jessnes - Brumunddal/ Timeplan
- 520 - Lillehammer skysstasjon - Hesj/ Timeplan
- 205 - Mysusæter-Otta skole
- 120 - Kongsvinger - Charlottenberg/ Timeplan
- 730 - Kongsvinger-Skotterud-Finsrud/ Timeplan
- 246 - Hundorp - Ruste - Vinstra/ Timeplan
- 442 - Kapp-Landh.-Rauf.-Eriksr.-Lena/ Timeplan
- 251 - Brekkom - Ringebu/ Timeplan